ستاره دنباله دار Neowise: چگونه برای دیدن دنباله دار ستاره دنباله دار پس از ظاهر تعجب به این معنی می توان آن را خال خال با چشم غیر مسلح

یک دنباله دار ستاره دنباله دار است suddently به نظر می رسد در آسمان شب – و شما می توانید آن را با چشم غیر مسلح.

Neowise شد برای اولین بار کشف در ماه مارس زمانی که آن را بیش از حد کم نور برای هر کسی که به نقطه به راحتی. و ستاره شناسان می ترسید که آن می تواند به سقوط قربانی به همان تخریب است که منجر به ناامیدی برای اشیاء دیگر در این سال مانند ستاره دنباله دار اطلس که به شکست به عنوان آن تصویب شده توسط خورشید است.

اما Neowise جان سالم به در برد خود را در برخورد با ستاره های ما در اواخر هفته گذشته قایقرانی گذشته آنقدر نزدیک است که این جمع در داخل مدار عطارد. در حال حاضر آن را به عقب است در راه خود را به دور می رسد از منظومه شمسی – و نوسان گذشته زمین به عنوان آن می رود.

ستاره دنباله دار در حال حاضر یکی از معدود ستاره های دنباله دار است که می توان با چشم غیر مسلح این قرن خواهد بود حلق آویز در اطراف از طریق جولای به stargazers یک فرصت به آن نقطه.

چون Neowise یک ستاره دنباله دار در پشت آن blazes یک دنباله است که در واقع می تواند ثابت کند آسان تر برای دیدن از جسم خود است. بنابراین هنگامی که شما به دنبال آن چشم را نگه دارید برای مدت طولانی است که رگه و شما باید قادر به آهنگ ستاره دنباله دار به وجود دارد.

ساده ترین راه برای پیدا کردن Neowise محل در آسمان است به نگاه کردن برای بیشتر آشنا ستاره ها و صور فلکی که در آن واقع شده است در اطراف. آن را به تدریج حرکت را از طریق ماه اما باید نسبتا آسان برای پیدا کردن در میان آن محله و برنامه آسمان شب برنامه آن را آسان تر برای شناسایی کسانی که صور فلکی اگر شما در حال مبارزه.


این شب و اوایل صبح از تابستان به این معنی است که می توان آن را سخت برای پیدا کردن یک زمان که در آن آسمان تاریک به اندازه کافی اجازه می دهد تا Neowise به درخشش روشن به اندازه کافی به آن نقطه. که اثر منجر به برخی از عکس های دیدنی و جذاب – به عنوان Neowise است روشن در برابر نور شب – اما معنی است که شما ممکن است مجبور به کار کمی سخت تر یا به سعی و جاسوسی آن را در اواخر شب و یا به آن نقطه برابر سبک تر از آسمان است.


در حالی که هدف این است که در حال حاضر به اندازه کافی روشن بود خال خال با چشم غیر مسلح انجام این کار هنوز هم ممکن است دشوار است. آن ممکن است آسان تر به هنوز هم استفاده از دوربین دوچشمی برای پیدا کردن ستاره دنباله دار – اما پس از آن پس از آن واقع شده است و پایین تر از آنها و نگاه بدون کمک.

بیش از این ماه به عنوان نزدیکترین پرواز در 23 جولای روش های دنباله دار را نه تنها حرکت می کند اما همچنین باید تبدیل به یک کمی آسان تر به نقطه در آسمان است. شب را نیز در قرعه کشی ترک زمان بیشتری را در روز طی آن آسمان تاریک است به اندازه کافی به آن نقطه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>