Comet NEOWISE ISS
Astrography علاقه مندان شان Doran ایجاد این حالت time-lapse تصویری از دنباله دار NEOWISE با استفاده از فیلم گرفته شده توسط فضانوردان هیئت مدیره ایستگاه فضایی بین المللی. همانطور که از هفته گذشته ستاره دنباله دار شد در مورد قدر (تصویری) روشنایی 4 اما دوربین شکاری لازم است در نزدیکی مناطق شهری به آن را بیابید. متاسفانه دنبالهدار در حال گرفتن بیشتر از خورشید و زمین در حالی که یک روشن کننده اپیلاسیون هلال ماه است که شروع به تداخل با آسمان تاریک. ادامه مطلب برای کلیپ ها و اطلاعات بیشتر.به عنوان تعیین شده از مادون قرمز امضا, قطر NEOWISE هسته تخمین زده می شود حدود 3 مایل است و در اندازه شبیه به ستاره دنباله دار Hyakutake و همچنین بسیاری از کوتاه مدت ستاره های دنباله دار مانند 2P/Encke, 7P/Pons-Winnecke, 8P/تاتل 14P/گرگ و 19P/Borrelly. بسیاری از ستاره شناسان نشان می دهد که این دنباله دار در نهایت می تواند تبدیل به یک ستاره دنباله دار یا یک می شود که فوق العاده روشن است.

فروش

ToyerBee Telescope for Kids& Beginners, 70mm Aperture 300mm Astronomical Refractor Telescope, Tripod& Finder Scope- Portable Travel Telescope with Smartphone Adapter and Wireless Remote
ToyerBee تلسکوپ برای کودکان و نوجوانان و مبتدیان 70mm دیافراگم 300mm فصل Refractor تلسکوپ و سه پایه& جستجوگر دامنه – قابل حمل سفر تلسکوپ با گوشی های هوشمند آداپتور بی سیم و از راه دور

  • 🔭【بهترین تلسکوپ برای کودکان و نوجوانان و مبتدیان!】 Toyerbee تلسکوپ در دیدار با تمام نیازهای مبتدیان و بچه ها فصل سفر آغاز می شود از اینجا! مجهز به 3X بارلو لعن و دو eyepieces H20mm و H6mm کودکان و نوجوانان می توانید بزرگنمایی 15X به 150X. این که آیا آن را به تماشای ستاره و ماه در شب و یا مشاهده سیارات ToyerBee تلسکوپ بهترین یاور برای کودکان و نوجوانان و نجوم مبتدیان.
  • 🔭【دیافراگم بزرگ】70mm دیافراگم و فاصله کانونی 300mm ارائه بیشتر چراغ ها و تصاویر واضح تر حتی مبتدیان می توانید تصاویر واضح. بزرگتر دیافراگم بزرگتر از میدان دید و واضح تر تصویر.
  • 🔭【کنترل بی سیم】ToyerBee تلسکوپ مجموعه ای شامل یک آداپتور گوشی های هوشمند و دوربین های بی سیم از راه دور برای کشف ماهیت جهان به راحتی از طریق صفحه نمایش و تصاویر شگفت انگیز است.
  • 🔭【آسان به جمع آوری& dismount】 ما یک مجموعه کامل از کاغذ و تصویری نصب و راه اندازی دستورالعمل. نگران نباشید در مورد هر گونه مشکلات نصب در زیر لطفا. حتی برای اولین بار کاربران کودکان و نوجوانان و مبتدیان می توانید آن را نصب کنید خود را بدون هر گونه ابزار.
  • 🔭【رضایت گارانتی】 3 سال گارانتی ارائه شده توسط ToyerBee. لطفا احساس رایگان برای تماس با ما اگر شما هر گونه سوال در مورد تلسکوپ و خدمات.