برخورد ستاره یافت می شود که می تواند نشان دهد یکی از جهان را اساسی ترین اسرار

دانشمندان عجیب و غریب “پولسار” در اعماق فضا است که می تواند به حل برخی از جهان را اساسی ترین رمز و راز است.

این کشف می تواند به ما در درک چگونه ستاره مرده ای برخورد می کنند و انبساط جهان به گفته این محققان که در آن یافت.

این تپ اختر – یک نوترون استار “فانوس” در اعماق فضا است که می فرستد از انفجار از رادیو انرژی به عنوان آن را به چرخش در اطراف قفل شده است و در یک مدار با یک ستاره است.

در نهایت این دو ستاره خواهد شد برخورد ارسال انرژی در امواج گرانشی است که برهم زدن فضا زمان در راه است که تشخیص داده می شود در سراسر جهان.

دانشمندان دریافته اند از جمله تپ اخترها و مرده نوترونی ستاره های قفل شده در سیستم های دوتایی قبل از. اما به تازگی کشف شی اولین بار است که یک تپ اختر یافت شده است در چنین عجیب و غریب در رابطه با یکی از این جفت ارز به مراتب بزرگتر از دیگری است.

آن است که غیر معمول تفاوت که دانشمندان امیدوارند می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ارائه سرنخ های مهمی در مورد برخی از عمیق ترین اسرار حل نشده از جهان است. کسانی که شامل برآورد بهتر از هابل ثابت یا نرخ انبساط جهان و همچنین به عنوان آنچه که اشیاء در واقع ساخته شده است.

ستاره شناسان امیدوارند که این انفجار قدرتمند از “اختلال” ایجاد می شود که ستاره ها برخورد خواهد شد اجازه می دهد آنها را برای دیدن آن از زمین با استفاده از آشکارسازهای موج گرانشی و سنتی تلسکوپ. در میان چیزهای دیگر است که اجازه خواهد داد که آنها را به یک اندازه گیری بهتر از هابل ثابت است که به خصوص با توجه به این که دو راه اصلی اندازه گیری است که ارزش در حال حاضر در تناقض است.

“چنین یک اختلال اجازه می دهد اخترفیزیکدانان به دست آوردن سرنخ های جدید و مهم در مورد این ماده عجیب و غریب است که باعث می شود تا فضای داخلی از این انبوه اشیاء” گفت: Paulo Freire از موسسه ماکس پلانک برای رادیو نجوم است.

“این مهم است که هنوز هم عمده رمز و راز آن چنان انبوه است که دانشمندان هنوز نمی دانم آنچه در آن است در واقع ساخته شده است. این تراکم به مراتب فراتر از آنچه که ما می تواند تولید مثل در زمین مبتنی بر آزمایشگاه ها است.”

تفاوت زیادی بین این دو نوترون ستاره چیزی است که دانشمندان تا به حال انتظار می رود برای پیدا کردن تا به حال.

“بسیاری از نظریه ها در مورد این رویداد را به عهده گرفت که نوترون ستاره های قفل شده در سیستم های دوتایی بسیار شبیه هستند در جمعی گفت:” رهبری محقق Dr Robert Ferdman از UEA مدرسه فیزیک, در بیانیه ای.

“ما کشف جدید تغییرات این فرضیات. ما باید کشف یک سیستم دوتایی شامل دو ستاره نوترونی با جرم های مختلف.

“این ستاره ها را با هم برخورد و ادغام در حدود 470 میلیون سال که به نظر می رسد مانند یک مدت طولانی, اما آن است که تنها بخش کوچکی از سن جهان است.

“از آنجا که یک ستاره نوترونی است که به طور قابل توجهی بزرگتر جاذبه آن تاثیر خواهد شکل تحریف آن همدم ستاره – سلب دور مقدار زیادی از ماده درست قبل از آنها در واقع ادغام و به طور بالقوه اخلال در آن در دسترس نباشد.

“این” جزر و مد اختلال’ ejects یک مقدار بزرگتر از مواد از انتظار برابر جرم دودویی سیستم و در نتیجه قوی تر انتشار.

“اگر چه GW170817 را می توان با نظریه های دیگر ما می تواند تایید کند که پدر و مادر سیستم نوترون ستاره با تفاوتی توده ها شبیه به PSR J1913+1102 سیستم بسیار محتمل توضیح.

“شاید از همه مهمتر کشف برجسته وجود دارد که بسیاری از این سیستم ها وجود دارد – ساخت بیش از یک در 10 ادغام دو ستاره نوترونی فایل های باینری.”

بیشتر به شرح زیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>