یک استاد دانشگاه قرار داده شده است در مرخصی اداری پس از او درخواست یک دانشجو “anglicise” نام خود را به دلیل آن را مانند صدا “توهین به زبان انگلیسی”.

Phuc Bui دیم سی-آمریکا, حضور در دومین روز از کلاس ها به عنوان یک دانشجوی سال اول در Laney کالج در اوکلند کالیفرنیا زمانی که او موفق به دریافت یک ایمیل از او مثلثات استاد متی هوبارد.

در ایمیل هوبارد خواسته است که Nguyen anglicise نام او به چیزی بیشتر انگلیسی-صدایی.

با توجه به Nguyen اصطلاح یکی بود او هرگز قبل از شنیده بنابراین او برای اولین بار تا به حال به گوگل آن را قبل از او می تواند پاسخ.

“من هرگز شنیده ام که قبل از. در آن لحظه من شگفت زده شد, بنابراین من گوگل معنی – من نمی دانم آنچه در آن به معنای بنابراین من به نام بهترین دوست من از او بپرسید ” چه معنا است؟'” نگوین گفت ABC7 News KGOو اضافه کرد که او تجربه کرده است و بسیاری از مردم از او بپرسید که چگونه به تلفظ نام او پس از مبارزه با آن است.

هوبارد او گفته بود: “اینکه یک فرد نادان و تلاش برای یادگیری نام من است.”

به جای تغییر نام او که دانشجوی سال اول دانشگاه به او گفت استاد که درخواست او بود “تبعیض آمیز” و که او را شکایت با عنوان IX دفتر اگر او نمی خواهد او را با نام تولد – باعث او را به ارسال یک ایمیل دیگر که در آن او دوباره درخواست کرد که او تغییر نام خود را بر این اساس که آن را یک “توهین آمیز صدا در زبان”.

“نام خود را به انگلیسی برای تلفن های موبایل مانند f*** پسر” هوبارد پاسخ داد: با توجه به یک تصویر از ایمیل خود مشترک با KGO. این استاد دانشگاه همچنین گفت که اگر این وضعیت معکوس شد, او تغییر نام خود را به “جلوگیری از خجالت هر دو در بخشی از من و در بخشی از افرادی که تا به حال به آن می گویند.”

“من درک می کنم شما در حال جرم, اما شما نیاز به درک خود را با نام توهین آمیز صدا در زبان من” او ادامه داد. “من تکرار می کنم درخواست من.”


پس ارز, مشت کردن کالج بیانیه ای صادر کرد که در آن گفت: از آن آگاه بود از اتهامات “نژادپرستانه و بیگانه پیام ها از یک عضو هیات علمی” و عضو هیات علمی قرار داده شده بود در مرخصی اداری در انتظار بررسی.

“در سطح این حادثه بدیهی است که نگران کننده می آید و پس از چند دهه بحث و کار برای مبارزه با ساختاری نژادپرستی و بیگانه ستیزی و خشونت در هر دو سیاه و آسیایی و جزایر اقیانوس آرام جامعه” در این بیانیه همچنین نوشته شده در کالج وب سایت را ادامه داد. “در حالی که ماموریت ما این است جسورانه و بی امان ما همچنین می دانیم که دانشگاه های ما و جامعه آن است که بازتابی از جامعه گسترده تر است و ما باید به طور فعال مبارزه با جهل با آموزش و پرورش است. ما نه تحمل نژادپرستی و تبعیض و یا ظلم و ستم از هر نوع.”

با توجه به KGO, Hubbard صادر عذرخواهی برای رفتار خود در توییتر, قبل, بعد, از بین بردن حساب خود.

او عذرخواهی گزارش را بخوانید: “من عذر خواهی برای من حساس اقدامات که ناشی از درد و خشم به من و که در حال حاضر باعث درد و خشم به بی حد و حصر تعداد افرادی که به عنوان خوانده شده من دو ایمیل های نامناسب در اینترنت است.”

مستقل در تماس است Laney کالج برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im