کافی شاپ ها, بانک ها و سوپر مارکت ها: تمام مکان هایی که شما نیاز به پوشیدن یک ماسک در انگلستان از فردا

از روز جمعه مردم در انگلستان نیاز به پوشیدن صورت پوشش در مغازه ها و سوپر مارکت ها و همچنین در حمل و نقل عمومی

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

از روز جمعه مردم در انگلستان نیاز به پوشیدن صورت پوشش در مغازه ها و سوپر مارکت ها و همچنین در حمل و نقل عمومی که در آن است در حال حاضر اجباری است.

شده است وجود دارد گسترده انتقاد از دولت پیام بیش از پوشش صورت و سردرگمی به دقیقا همان جایی که مردم باید آنها را پوشیده است.

تعدادی از مقامات ساخته شده اند اظهارات متناقض در مورد آنچه به منزله یک فروشگاه تحت دستورالعمل های خاص در مورد قوانین برای غذای آماده مواد غذایی و نوشیدنی, رسانه های.

هفته گذشته وزیر بهداشت مت Hancock گفت: "شما نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت در Pret چون Pret یک فروشگاه. اگر جدول خدمات آن است که لازم نیست به یک ماسک."

او افزود: "اما در هر فروشگاه شما نیاز به یک ماسک. بنابراین اگر شما در حال رفتن به مبارزه در Pret برای خرید غذای آماده که در فروشگاه است."

اما نخست وزیر رسمی سخنگوی بعد گفت: ساندویچ مغازه ها معاف بودند.

"درک من این است که نمی شود آن را اجباری اگر شما در رفت, به عنوان مثال برای یک فروشگاه ساندویچ برای دریافت غذای آماده به پوشیدن صورت پوشش" سخنگوی گفت.

"ما در حال صحبت کردن در مورد سوپر مارکت ها و دیگر مغازه ها به جای مواد غذایی در فروشگاه."

به طوری که در آن دقیقا شما باید با پوشیدن یک ماسک یک بار قوانین را تغییر دهید ؟ در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

کافی شاپ ها و takeaways

مردم نیاز به پوشیدن صورت پوشش در کافی شاپ ها در انگلستان تحت مقررات جدید با توجه به اثر آمده در 24 جولای.

وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی را تایید کرد در صورت پوشش مورد نیاز خواهد بود در مغازه ها مانند Pret a Manger اگر مردم قصد گرفتن مواد غذایی خود را و قهوه.

اما اگر آنها نشستن به خوردن و یا نوشیدن آنها خواهد بود قادر به حذف چهره خود را در پوشش آن منطقه است. غذای آماده این رسانه ها را نیز تحت همان معیار.

یک بخش از مراقبت های بهداشتی و اجتماعی سخنگو گفت: "از روز جمعه 24 July آن خواهد بود اجباری به پوشیدن صورت پوشش در مغازه ها و سوپر مارکت ها در حال حاضر به عنوان مورد در حمل و نقل عمومی.

"اگر یک فروشگاه یا سوپر مارکت تا به یک کافه یا یک ناحیه به خوردن و نوشیدن شما می توانید صورت خود را در پوشش آن منطقه است."

وزیر کابینه براندون لوئیس روشن در بیانیه ای در ظاهر در بزرگ سیاه و سفید دیک صبحانه برنامه گفت: مردم را مجبور به پوشیدن ماسک در غذای آماده خروجی بسته به اینکه چرا شما در حال رفتن در آن وجود دارد.

"تفاوت که مردم ممکن است از آگاه بوده است و خواهد بود مشخص شده در مقررات امروز است اگر شما در حال رفتن به یک غذای آماده و شما در حال غذا خوردن در جایی که یک غذای آماده, پس از آن که مانند مهمان نوازی – شما در حال خوردن آن عملی نیست به پوشیدن یک ماسک صورت ما می دانیم که" او گفت:.

"اما اگر شما در حال رفتن به خرید یک محصول و خروج, دوباره, سپس شما در حال درمان آن را مانند یک فروشگاه و شما باید با پوشیدن یک ماسک صورت."

سوپر مارکت ها

سوپر مارکت نیز شمارش به عنوان یکی از مکان های که در آن دولت اجرای قانون جدید.

پس از شروع مستند سوپر مارکت ها شده اند که اجرای اقدامات ایمنی در فروشگاه و همچنین تغییر آنلاین تحویل قوانین برای حفظ این روند به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.

در حالی که دولت به مردم توصیه می شود برای پوشیدن پوشش صورت در فضاهای اجتماعی که در آن فاصله دشوار است, از آن شده است نه اجباری.

Asda ارشد اجرایی راجر برنلی در حال حاضر به اشتراک گذاشته یک به روز رسانی با مشتریان می گویند این شرکت احترام خواهد شد هر گونه قوانین جدید.

او گفت: "بخش هایی از بریتانیا نیز شرکت پالایش خود اقدامات ایمنی برای محافظت از سلامتی ما – بود که اجتماعی جدید فاصله و یا پوشیدن اجباری از پوشش صورت در مغازه ها.

"و به این تغییرات جدید در حال اجرا, من می خواهم به اطمینان تمام مشتریان ما – بدون توجه به جایی که شما فروشگاه با ما – که ما را با توجه به دستورالعمل."

رسانه های خرده فروشی و مراکز خرید

ماسک صورت ساخته خواهد شد اجباری در تمام مغازه های خرده فروشی و محصور مراکز خرید از 24 جولای.

در یک سخنرانی در مجلس عوام آقای Hancock گفت: قوانین جدید معرفی می شدند به "به مردم اعتماد به نفس بیشتری به فروشگاه با خیال راحت و افزایش حمایت برای کسانی که کار در مغازه".

"انگلیسی خرده فروشی کنسرسیوم گفته است که همراه با دیگر اجتماعی فاصله اقدامات صورت پوشش می تواند خریداران حتی بیشتر احساس اعتماد به نفس در مورد بازگشت به بالا, خیابان," او گفت:. "و رئیس فدراسیون کسب و کارهای کوچک گفته است که شرکت های کوچک می دانند که اجباری پوشش صورت بخشی برای بازی و من نقل قول 'در این کشور را بهبود جسمی و مالی'."

بانک ها و دفاتر پست

بانک ها نیز در دولت جدید دستورالعمل.

وقتی پرسید که آیا مردم باید پوشش چهره خود را اگر آنها در حال رفتن به یک بانک, آقای لوییس گفت: "بله... این همه رسانه های خرده فروشی و خرده فروشی بانک ها در کشور ما در خیابان ها هستند و رسانه های خرده فروشی به طور موثر به عنوان به خوبی.

"و آنچه شما انجام می دهند هنگامی که شما در یک بانک اگر شما در حال رفتن در آن وجود دارد به پرداخت پول یا برداشت پول شما در حال رفتن در آن وجود دارد در همان راه به عنوان شما در حال رفتن به یک فروشگاه برای خرید یک ساندویچ یا یک کتاب و یا برخی از لباس.

"بنابراین مناسب است که شما باید با پوشیدن یک ماسک صورت."

حمل و نقل عمومی

پس از 15 ماه ژوئن هر کسی که به سفر با اتوبوس و قطار و کشتی و یا هواپیما در انگلستان شده است نیاز به پوشیدن یک چهره پوشش.

مردم را می توان رد کرد سفر اگر از آنها پیروی نمی کنند و می توان به پرداخت جریمه به عنوان آخرین چاره.

حمل و نقل عمومی مقررات حذف کشتی کروز, مدرسه, حمل و نقل, تاکسی ها و وسایل نقلیه استخدام خصوصی. اما سوار-های شرکت Uber ساخته شده است که پوشش صورت اجباری.

آن نیز اجباری به پوشیدن پوشش صورت در تمام حمل و نقل عمومی در اسکاتلند و ولز معرفی خواهد شد این قانون از 27 جولای.

پوشیدن پوشش صورت در اتوبوس و قطار و کشتی اجباری شد در ایرلند شمالی در 10 جولای.

بارها و رستوران ها

با وجود مردم گفته بودن به پوشیدن ماسک صورت در کافی شاپ و غذای آماده, رسانه, وزیر دولت جورج Eustice گفته است که لازم نیست برای انجام این کار در بارها و یا رستوران.

صحبت کردن به اخبار آسمان, آقای Eustice گفت: "ما به عنوان مثال الزامی به پوشیدن ماسک در بارها و رستوران ها, بدیهی است از آنجا که مردم رو به خوردن."

که معاف از پوشیدن یک ماسک صورت?

همان معافیت به عنوان حمل و نقل عمومی اعمال خواهد شد در زیر به روز شده دستورالعمل های با کودکان زیر 11 و مردم با مشکلات تنفسی نیاز به پوشیدن پوشش.

هر کسی که نمی تواند قرار داده می پوشند و یا حذف یک چهره پوشش به دلیل فیزیکی و یا بیماری های روانی و یا اختلال یا ناتوانی نیز معاف.

بر اساس قوانین جدید زیر گروه ملزم به پوشیدن یک ماسک:

  • یک کودک زیر سن 11
  • یک کارمند اپراتور حمل و نقل زمانی که آنها در حال اقدام در این دوره از اشتغال آنها
  • یک پاسبان یا پلیس حمایت جامعه افسر بازیگری در این دوره از وظیفه خود را
  • واکنش در شرايط اضطراری عضو از کارکنان مانند یک امدادگر یا آتش افسر بازیگری در این دوره از وظیفه خود را
  • یک مقام رسمی مانند یک مرز نیروی مسئول و سرپرست در این دوره از وظیفه خود را
  • اگر شما پردازنده حمل و نقل عمومی باقی می ماند اما در وسیله نقلیه خود را مانند یک ماشین کشتی

سایر معافیت های ذکر شده عبارتند از کسانی که با معلولیت و یا فیزیکی و یا بیماری های روانی و هر کسی که به سفر با یک فرد ناشنوا که متکی بر لب خواندن برای برقراری ارتباط است.

مشتریان در مغازه ها نیز مجاز به حذف آنها را اگر آنها نیاز به شناسایی حاضر برای خرید الکل و دیگر محدودیت سنی محصولات.

چه اتفاقی می افتد اگر شما نمی پوشیدن ماسک?

کسانی که حاضر به پیروی را می توان با ضربه جریمه نقدی تا 100 پوند. این خواهد بود به کاهش 50 پوند اگر مردم پرداخت و در مدت 14 روز.

قوانین جدید به اجرا گذاشته خواهد شد توسط پلیس, نیست, فروشگاه, کارگران که باید به جای "تشویق به پیروی از" مقامات گفته اند.

اما شهری رئیس پلیس Dame Cressida, کیر گفته افسران تنها اجرای پوشیدن ماسک در مغازه ها "به عنوان آخرین چاره" و اضافه کرد که او امیدوار است مردم خواهد بود "خجالت" به استفاده از پوشش صورت به جای داشتن به جریمه نقدی محکوم شد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب