کلایو تیلدسلی خواستار تفسیر آموزشی پس از مطالعه در می یابد مدارک و شواهد از تعصب نژادی در پوشش فوتبال

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

کلایو تیلدسلی به نوشته حرفه ای بازیکنان فوتبال’ Association پیشنهاد همکاری مفسران داده می شود و آموزش صحیح پس از یک مطالعه نشان داد “مشهود تعصب” در چگونه به تیره پوست بازیکنان توضیح داده شده در برنامه.

مطالعه انجام شده توسط شرکت دانمارکی RunRepeat در ارتباط با PFA یافت 62.6 درصد از ستایش در مورد یک بازیکن هوش بود و هدف کسانی که با سبک پوست در حالی که 63.33 درصد از انتقاد برای یک بازیکن هوش انجام شد در افراد با پوست تیره تر دارند.

این یافته ها همچنین نشان می دهد که 60.4 درصد از ستایش برای کار رای کارگردانی شد در سبک پوست بازیکنان.

این مطالعه در یک نگاه کل از 80 بازی های انجام شده در لیگ برتر ایتالیا سری آ LaLiga در اسپانیا و لیگ 1 فرانسه این فصل است. آن را مورد تجزیه و تحلیل 2,073 اظهارات رسانههای صحبت کردن در زبان انگلیسی, کار برای رسانه ها در بریتانیا و ایالات متحده و کانادا است.

به عنوان ITV اصلی مفسر تیلدسلی یکی از انگلستان قابل تشخیص بازی تماس گیرنده و او می گوید که آموزش بیشتر مورد نیاز است به کسانی که تا میکروفون آگاه تر از آنچه آنها می گویند.

“من مربی رسانه دانشجویان است. من بحث در مورد کسب و کار هدف از تفسیر با آنها – آیا کسی بحث که با همکاری مفسران که گام راست کردن در این زمینه و انتخاب کنید تا یک میکروفون از او پرسید: به عنوان او صحبت کرد در یوتیوب.

“آیا کسی با آنها بحث فرآیندهای فکری و مسئولیت هایی است که با پخش?

“من نوشته ام به PFA امروز نشان می دهد که ما راه اندازی برخی از آموزش مناسب به دلیل همکاری مفسران سابق-بازیکنان و اعضای خود را به خوبی ممکن است کمک به کلیشه در این یافته ها. بسیاری از نظرات و قضاوت می شنوید در تفسیر آمده از co-comms آنها نمی آیند از من منجر comm.”

تیلدسلی مسلما معروف ترین برای ‘Solskjaer برنده این خط به عنوان منچستر یونایتد ادعا 1999 لیگ قهرمانان می گوید که او آگاه از نیاز به اجتناب از کلیشه برای برخی از زمان و آماده سازی است و نه فقط در مورد تحقیق چگونه بسیاری از حضور یک بازیکن ساخته شده است.

“من آگاه شده و از این تمایل است که توصیف شده در این گزارش در ضربه آن را سمینارها برای چندین سال و هر چیزی که باعث می شود شما فکر می کنم در مورد چگونه شما حاشیه نوشتن خوب است,” او اضافه شده است.

“من همیشه متوجه این استدلال و فکر بودن آماده شده است. شما را دیده ام چگونه من آماده ولی آماده نیست همه شسته و رفته در مورد نوشتن و یا آمار و ارقام; این مورد تفکر است. فکر کردن در آنچه که شما در حال رفتن به می گویند و چگونه شما در حال رفتن به می گویند آن را ترجیحا قبل از اینکه شما آن را می گویند. این چیزی است که در این گزارش به ما می گوید مفسران و co-مفسران به انجام و من همه برای آن است.”

تیلدسلی افزود که گزارش شد اولین بار او را دیده است “در عمق تجزیه و تحلیل از هر عنصر تفسیر” و او را متوجه کمی بازخورد او فراتر از اغلب سوء استفاده از توییتر اشاره.

“گذشته از همه کلیشه و اعتیاد به مواد مخدره ما متهم ما را امتحان کنید و یا ما باید سعی کنید به استفاده از زبان با دقت و مسئولانه” او گفت:.

“کلیشه های نژادی هستند و نه فقط اشتباه از نظر اخلاقی اشتباه آنها نادرست هستند و آنها را غیر مسئولانه است. آنها تنبل فکر و در من دمیده شده تا نظر به مراتب بیش از حد تفسیر ورزشی است که تنبل و بی فکر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید