تغییر آب و هوا می تواند باعث خطرات دوران بارداری در بیشتر سیاه, مطالعه نشان می دهد

زنان باردار در معرض درجه حرارت بالا و یا آلودگی هوا هستند بیشتر احتمال دارد که کودکان زودرس و کم وزنی یا مرده و آفریقایی مادران و نوزادان آسیب در یک نرخ بسیار بالاتر از جمعیت در بزرگ با توجه به فراگیر تحقیقات جدید بررسی بیش از 32 میلیون تولد در ایالات متحده است.

این پژوهش می افزاید: به بدن در حال رشد از شواهد که اقلیت خرس سهم نامتناسب از خطر از آلودگی و گرم شدن کره زمین. نه تنها جوامع اقلیت در آمریکا به مراتب بیشتر احتمال دارد به داغتر از مناطق اطراف آن یک پدیده شناخته شده به عنوان “جزیره گرمایی” اثر اما آنها نیز به احتمال زیاد در نزدیکی صنایع آلاینده.

“ما در حال حاضر می دانیم که این حاملگی هستند و بدتر برای زنان سیاه پوست گفت:” روپا باسو یکی از مقاله نویسندگان و قوا از هوا و آب و هوا اپیدمیولوژیک بخش برای دفتر بهداشت محيط ارزیابی خطر در کالیفرنیا است. “آن را حتی بیشتر تشدید این مواجهه.”

پژوهش منتشر شده در روز پنج شنبه در شبکه JAMA باز بخشی از مجله انجمن پزشکی آمریکاارائه برخی از گسترده ترین شواهد تا کنون ارتباط جنبه های تغییر آب و هوا با آسیب رساندن به نوزاد کودکان است. این پروژه نگاه 57 مطالعات منتشر شده از سال 2007 که یک رابطه بین گرما و یا آلودگی هوا و تولد نتایج در ایالات متحده است.

تجمعی یافته های حاصل از مطالعات ارائه یک دلیل برای نگران آن است که تلفات در نوزادان سلامت رشد خواهد کرد که تغییر آب و هوا بدتر.

دماهای بالاتر که افزایش موضوع تغییر آب و هوا و علل مکرر و شدید موج گرما بودند در ارتباط با بیشتر زودرس و تولد. چهار مطالعات نشان داده است که درجه حرارت بالا بسته بود به افزایش خطر تولد زودرس را اعم از 8.6 درصد به 21 درصد است. تولد نوزادان کم وزن نیز بیشتر رایج است به عنوان درجه حرارت افزایش یافت.

نویسندگان نگاه دو مطالعه است که به بررسی ارتباط بین دماهای بالاتر و stillbirths. یکی پیدا کردم که هر افزایش دما 1 درجه سانتیگراد در هفته قبل از تحویل مکاتبه با 6 درصد بیشتر احتمال زایمان بچه مرده بین ماه مه و سپتامبر. هر دو مطالعه در بر داشت نژادی و نابرابری در تعداد stillbirths.

“مامان و ماده” گفت: بروس Bekkar بازنشسته متخصص زنان و متخصص زنان و یکی از نویسندگان از روز پنج شنبه در این گزارش همچنین به عنوان عضو هیئت مدیره با این اقدام آب و هوا کمپین یک گروه مدافع در سن دیگو. “از آن زمان به واقعا می شود با توجه به گروه هایی که به ویژه آسیب پذیر هستند.”

این مقاله همچنین نگاه پژوهش بررسی اثرات بارداری از قرار گرفتن در معرض بیشتر به دو نوع آلودگی هوا: ازن, همچنین شناخته شده به عنوان دود و ذرات کوچک به نام ساعت 2.5. هر دو نوع آلودگی در حال تبدیل شدن بیشتر رایج است به عنوان تغییرات آب و هوایی همچنان نویسندگان گفت.

اکثریت قریب به اتفاق مطالعات مورد بررسی در این مقاله به این نتیجه رسیدند که ازن و ساعت 2.5 نیز مربوط زودرس و تولد نوزادان کم وزن و stillbirths. یک مطالعه نشان داد که قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا در طول سه ماهه آخر بارداری در ارتباط بود به 42 درصد افزایش خطر زایمان بچه مرده.

مطالعه دیگری در تقریبا نیمی از یک میلیون تولد در فلوریدا در سال 2004 و 2005 نشان داد که برای هر 5 کیلومتر یا حدود 3 مایل و نزدیک یک مادر زندگی می کند به یک گیاه است که با استفاده از زباله برای تولید انرژی, خطر تولد نوزادان کم وزن را افزایش می دهد 3 درصد است. زندگی نزدیک به نیروگاه نیز به بالاتر از خطر تولد نوزادان نارس گردد.

پروژه نگاه 57 مطالعات که روابط بین حرارت و یا آلودگی هوا و تولد نتایج در ما (گتی)

مادران مبتلا به آسم بودند در معرض خطر. یک مطالعه نشان داد که شدید, تولد زودرس, تعریف شده به عنوان یک تولد رخ می دهد که کمتر از 28 هفته به بارداری افزایش 52 درصد برای مادران مبتلا به آسم در معرض سطح بالایی از آلودگی هوا.

بسیاری از مطالعات است که به بررسی ارتباط بین آلودگی هوا و تولد زودرس یا با وزن کم هنگام تولد یافت که خطرات بودند بیشتر برای مادران است.

کاترین گارسیا, گل, زمینه سازمانده در هوستون برای مادران پاک نیروی هوایی یک گروه حمایت گفت: این مقاله شواهد بود که دولت فدرال نیاز به سخت تر کردن قوانین و مقررات در برابر آلودگی هوا است.

“این یک لحظه از حساب به صورت نژادی و بی عدالتی و نابرابری های سلامت” خانم گل گفت: از طریق ایمیل. “انجام هیچ چیز در مورد آلودگی هوا که به وضوح دارای تاثیر بیشتری در سیاه و سفید آمریکایی است که نژاد پرستی در عمل است.”

تولد زودرس و وزن کم هنگام تولد می تواند عواقب است که یک عمر گذشته موثر بر چنین چیزهایی به عنوان رشد مغز و ابتلا به بیماری با توجه به ناتانیل DeNicola دیگری از این مقاله نویسنده و استادیار زنان و زایمان در جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده علوم پزشکی و بهداشت.

“این واقعا مجموعه صحنه را برای یک نسل کامل” آقای DeNicola گفت.

که افزایش خطر می افزاید: به نامتناسب بار در مواجهه با زنان وقتی که می آید به بارداری است. سیاه, مادران 2.4 برابر بیشتر احتمال دارد که کودکان با وزن کم هنگام تولد از زنان سفید یک سال 2018 مقاله یافت می شود. یک تجزیه و تحلیل منتشر شده در سال گذشته نشان داد که خطر زایمان بچه مرده بود تا آنجا که دو بار به عنوان بزرگ به صورت سیاه به سفید پوستان در سراسر تعدادی از کشورهای ثروتمند.

خاص آسیب پذیری از مادران به گرما و آلودگی هوا به احتمال زیاد نتیجه چندین مشکلات سیستمیک نویسندگان گفت.

آمریکایی های آفریقایی تبار هستند بیشتر احتمال دارد به زندگی نزدیک به نیروگاه های برق و دیگر منابع آلودگی هوا, Ms باسو گفت. آنها همچنین ممکن است کمتر احتمال دارد به تهویه هوا در خانه های خود و یا کمتر قادر به پرداخت هزینه بالاتر صورتحساب برق, او گفت:, و یا به زندگی در محلات با فضاهای سبز است که می تواند کمک به نگه داشتن درجه حرارت پایین.

ترکیبات اضافه شده خطرات ناشی از گرم شدن کره زمین و آلودگی Ms باسو گفت: تحقیقات نشان داده است که جوامع اقلیت تمایل دارند که کمتر دسترسی به کمک های پزشکی و اقلیت بیماران تمایل به دریافت سطح برابر درمان است. “وجود دارد ممکن است مراقبت به همان اندازه که از رنگ در مقابل یک زن سفید,” Ms باسو گفت.

آدرین Hollis ارشد آب و هوا و عدالت و سلامت دانشمند برای اتحادیه دانشمندان نگران گفت: مشکلات نمی تواند پنجه در انزوا. “ما نیاز به نگاه در سیاست است که با ارائه امکانات عادلانه برای جوامع از رنگ” Ms Hollis گفت. “اگر شما آدرس ساختاری نژادپرستی و من فکر می کنم شما در حال رفتن به شروع به گرفتن برخی از این مسائل است.”

نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید