سیتی سادگی® بررسی کارت: دریافت 21 ماه از 0 ٪ آوریل نقل و انتقالات تعادل

اگر شما در بدهی کارت اعتباری و به دنبال رهایی از نصب اتهامات عنوان شده علیه منافع شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن تعادل انتقال با سیتی سادگی® کارت.

با 0% APR دوره مقدماتی از 21 ماه برای نقل و انتقالات تعادل آن است که یک کارت جذاب برای مصرف کنندگان که به دنبال حرکت بزرگ موجود تعادل از یکی دیگر از کارت. آن را تا 12 ماه دوره مقدماتی برای آوریل 0 ٪ در خرید های جدید و همچنین پس از آن نیز ممکن است یک گزینه برای کسانی که به دنبال به صرف بهره در کوتاه مدت.

سیتی همچنین بازار سیاهی “هیچ” به عنوان موضوع این کارت به عنوان در هیچ هزینه سالانه مجازات نرخ و یا هزینه های.

اما این تعادل انتقال کارت به کارت برای شما مناسب است ؟ تیم کلارک تصمیم به نگاهی عمیق تر شیرجه رفتن به جزئیات کشف ریاضی در پشت نقل و انتقالات تعادل و مقایسه قدرت پردازش به محبوب سیتی نقدی دو کارت.

فهرست مطالب

تیم کلارک صرف زمان ارزیابی بازار کارت های اعتباری برای بهترین گزینه برای نقل و انتقالات تعادل و 0% APR دوره مقدماتی. سیتی سادگی کارت یکی از گزینه های ما در ارزیابی آن دسته. ما مصمم است که آن را یک انتخاب عملی برای کسانی که به دنبال 0% APR دوره در دو نقل و انتقالات تعادل و خرید های جدید. طول آن نرخ مقدماتی و عدم هزینه سالانه مجازات نرخ و هزینه های آن را به یک گزینه جذاب است.

همانطور که شما در حال ساخت تصمیم خود را در مورد اینکه آیا سیتی سادگی کارت یک جا برای شما, لطفا با استفاده از تیم کلارک نقد و بررسی کارت در رابطه با پول متخصص کلارک هوارد 7 قوانین برای استفاده از کارت های اعتباری.

چه سیتی سادگی کارت?

سیتی سادگی کارت یک کارت اعتباری انتقال تعادل آن شناخته شده طولانی مقدماتی 0% APR دوره است. جدید cardholders دریافت 21 ماه از 0 ٪ آوریل در نقل و انتقالات تعادل و 12 ماه آوریل 0 ٪ در خرید های جدید. با این حال وجود دارد برخی از هشدارهای. شما باید تعادل خود را انتقال در عرض چهار ماه اول کارت عضویت برای دریافت 0% رای دادن و شما موضوع را به 5 درصد هزینه (حداقل $5) در مجموع مبلغ منتقل شده است.

این کارت همچنین بازار سیاهی یک سیاست بدون هزینه های سالانه هزینه های اواخر و یا مجازات نرخ.

سیتی سادگی کارت: امکانات و قدرت پردازش

قبل از ما بیش از حد به اینکه آیا یا نه این کارت اعتباری است انتخاب مناسب برای شما, اجازه دهید نگاهی به برخی از مزایا و اشکالاتی از این کارت از چاپ خوب:

پاداش و مزایا

 • مقدماتی انتقال تعادل MAY: شما باید 0 ٪ آوریل در هر تعادل شما انتقال از کارت های اعتباری موجود به سیتی سادگی کارت در طول چهار ماه اول عضویت. این نقل و انتقالات تعادل که به موضوع انتقال هزینه از $5 یا 5 درصد (هر کدام که بیشتر است) می تواند به شما صرفه جویی در مقدار قابل توجهی از پول اگر شما در حال نصب و بهره بدهی کارت اعتباری با بالا APR. نقل و انتقالات تعادل باید در عرض چهار ماه اول کارت عضویت برای دریافت نرخ مقدماتی. نقل و انتقالات ساخته شده در 5 ماه و فراتر از آن به موضوع خود را به طور منظم APR.
 • مقدماتی خرید جدید MAY: در حالی که نه به عنوان طولانی به عنوان دوره مقدماتی در توازن نقل و انتقالات شما هنوز هم برای به دست آوردن یک سال کامل از 0 ٪ آوریل در جدید خرید با کارت. این دوره از زمان است که بسیاری کاملا به عنوان به عنوان برخی از صفحه 0% APR کارت در بازار, اما آن را ارائه برخی از انعطاف پذیری در استفاده از کارت اگر شما ثبت نام برای استفاده از مقدماتی انتقال تعادل دوره است.
 • هیچ هزینه دیر یا مجازات نرخ: یکی از بزرگترین قطعه بازاریابی برای این کارت این است که سیتی به اتهام نیست هزینه دیر یا مجازات نرخ اگر یک تاریخ به دلیل از دست رفته است. این خوب است به خصوص اگر شما را در بودجه تنگ است و داشتن چند روز اضافی برای رسیدن به دیدار باعث می شود تفاوت. اما اگر شما حفاری در زیر سطح کمی شما پیدا کنید که شما هنوز هم مدیون بهره پرداخت در اواخر و است که شما هنوز هم dinged در گزارش اعتبار خود را اگر شما بیش از حد در اواخر خود را با پرداخت.

دارنده کارت مزایای

 • $0 تقلب مسئولیت: شما نمی خواهد مسئول برای اتهامات غیر مجاز در این کارت
 • نمره های اعتباری رایگان: شما را دریافت خواهد کرد دسترسی به به روز رسانی و روند تاریخی برای نمره FICO خود را از طریق حساب کارت سیتی
 • سرقت هویت کمک: سیتی را با TransUnion برای کمک به شما در تعمیر اعتباری خود را اگر شما اطلاعات شخصی به سرقت رفته است

دارنده کارت هزینه

در اینجا نگاهی گذرا به برخی از هزینه های شما ممکن است روبرو می شوند با سیتی سادگی کارت:

تبلیغات

 • هزینه سالانه: None
 • تعادل هزینه نقل و انتقال: هر کدام که بیشتر است بین 5 $یا 5% از مبلغ انتقال
 • نقدی پیشرفته هزینه: هر $10 یا 5% از کل پول نقد پیشرفت هر کدام که بیشتر است
 • خارجی هزینه تراکنش: 3% دلار ایالات متحده میزان خرید خارجی
 • دیر پرداخت هزینه: هیچ اواخر پرداخت هزینه. وجود دارد یک بازگشت و پرداخت هزینه تا $40

می توانید یک انتقال تعادل با سیتی سادگی کارت می تواند به شما صرفه جویی در پول ؟

چرا شما انتقال یک تعادل ؟

بیایید درک که چرا شما می خواهید یک کارت اعتباری انتقال تعادل در وهله اول.

یک کارت اعتباری انتقال تعادل است هنگامی که شما را از تعادل بدهکار از یک کارت اعتباری و انتقال آن به تعادل بدهکار در یک کارت اعتباری است. این یک حرکت است که ایده آل برای افرادی که در حال حمل مقدار زیادی از بدهی کارت اعتباری در کمتر از ایده آل MAY نرخ بهره.

به عنوان مثال: اگر شما در حال پرداخت بیش از 20 ٪ آوریل در تعادل موجود خود کارت اعتباری سیتی سادگی کارت می تواند یک راه حل برای رهایی از اتهامات عنوان شده علیه منافع با توجه به مقدماتی 0% APR 21 ماه.

چقدر پول می تواند یک انتقال تعادل را نجات دهد ؟

این بستگی به یک زن و شوهر از عوامل: چقدر پول شما مدیون? و چه آوریل علاقه خود را بر روی کارت موجود?

هنگامی که شما به این شماره شما قادر خواهید بود برای ارزیابی اینکه آیا هزینه نقل و انتقال شما شارژ می شود سیتی ارزش 21 ماه مهلت شما دریافت خواهید کرد از هزینه های بهره است.

در حالی که فرصت خود را برای پس انداز در حال رفتن به بسیار خاص و شخصی خود تعادل کارت اعتباری وضعیت من قرار دادن یک نمودار هم برای نشان دادن چگونگی سیتی سادگی انتقال تعادل ارائه می تواند تاثیر استاندارد دارنده کارت.

برای اهداف این ورزش ما در حال رفتن به برخی از مفروضات:

 • ما می خواهیم با استفاده از 16.14 درصد به عنوان نظری MAY برای کارت نگه داشتن تعادل است. در هر CreditCards.com این بود که از میانگین ملی برای MAY همانطور که از آوریل سال 2020 است.
 • ما در حال رفتن به فرض که 21 ماه است و هدف نتیجه نهایی قاب زمان برای بدهی. که حداکثر مدت شما می تواند تعادل در سیتی سادگی کارت بدون پرداخت بهره.
 • ما با استفاده از سرمایه یک دستی کارت اعتباری ماشین حساب به بحران اعداد ما ساختگی 16.14% APR تعادل کارت اعتباری. ما نمی خواهد ایجاد تنظیمات برای هر کارت خاص پرداخت حداقل مورد نیاز است.
 • بالغ خواهد شد گرد به نزدیکترین دلار.
 • گزینه خواهد بود که کل مبلغ مورد نیاز برای پرداخت تعادل در 21 ماه اگر شما تعادل خود را نگه دارید بر روی کارت فعلی.
 • گزینه B خواهد بود که کل مبلغ مورد نیاز برای پرداخت تعادل در 21 ماه با سیتی سادگی را 0% APR پس از پرداخت هزینه نقل و انتقال (5 دلار یا 5 درصد هر کدام که بیشتر است).
تعادل کارت اعتباری گزینه یک: حفظ تعادل با میانگین MAY کارت گزینه ب: انتقال تعادل به سادگی سیتی
$250 $289 $263
$500 $577 $525
$750 $866 $788
$1,000 $1,155 $1,050
1500 دلار $1,732 $1,575
$2,000 $2,309 $2,100
$3,000 $3,464 $3,150
$5,000 $5,773 $5,250
$10,000 $11,545 $10,500

این نمودار نشان می دهد که پول بیشتری به شما مدیون بیشتر تعویض به سیتی سادگی می تواند کمک کند. شما خواهید صرفه جویی بیش از 1000 $در هزینه های مورد علاقه در یک $10,000 انتقال تعادل اگر شما همه چیز را قبل از مقدماتی رای منقضی می شود.

سیتی سادگی در مقابل سیتی نقدی دو: چگونه آن را جمع کردن ؟

سیتی دو کارت نقدی است که یکی از پول متخصص کلارک هوارد مورد علاقه کارت های اعتباری به دلیل برنامه پاداش نقدی بازگشت اما آن را نیز دارای یک قوی مقدماتی MAY ارائه دهد که باعث می شود آن را با توجه به ارزش به عنوان یک تعادل انتقال کارت به کارت.

دو کارت نقدی ارائه می دهد 18 ماه از 0 ٪ آوریل در نقل و انتقالات تعادل ساخته شده در چهار ماه اول کارت عضویت. که سه ماه از 21 ماه شما می توانید از سادگی است.

تبلیغات

اما آنچه ممکن است تعجب آور است که دو پول نقد در واقع دارای یک تعادل بهتر هزینه نقل و انتقال. دو نقد تنها نیاز به 3 درصد هزینه انتقال تعادل (حداقل $5) در حالی که به سادگی کارت اتهامات به طور قابل توجهی بالاتر از 5% (حداقل 5 دلار) برای آن هزینه نقل و انتقال.

به طور کلی اگر شما در بازار برای تعادل انتقال کارت به این صورت است که شما در حال حاضر مقدار قابل توجهی از بدهی کارت اعتباری. تیم کلارک خواهد شما را تشویق به خجالتی و دور از هر گونه خرید جدید تا زمانی که بدهی های پاک است.

اما اگر شما نمی خواهید به نگاه کردن جاده کمی در خرید جدید وجود دارد برخی بیشتر چیزهایی که در نظر بگیرید وقتی که در مقایسه این دو.

سیتی دو پول نقد می پردازد تا 2 ٪ پشت نقدی در هر خرید شما را با آن (1% هنگامی که شما خرید 1 ٪ زمانی که شما پرداخت). سادگی کارت حمل هیچ نقدی یا نقاط پاداش. اما سادگی می کند باید دو برابر پول نقد ضرب و شتم با آن مقدماتی آوریل 0 ٪ در خرید جدید برای یک سال کامل. دو نقد ندارد مقدماتی آوریل برای خرید جدید.

اگر شما در حال تلاش برای تصمیم می گیرید که سیتی کارت است انتخاب مناسب برای شما در اینجا مختصر و مفید و سریع از برخی از ویژگی های کلیدی برای کمک به شما تصمیم می گیرید:

کارت مشخصه سیتی سادگی سیتی دو نقد
دوره مقدماتی برای 0 ٪ آوریل در نقل و انتقالات تعادل 21 ماه 18 ماه
هزینه نقل و انتقال تعادل 5 ٪ از مقدار تعادل (حداقل: هزینه 5 دلار) 3 ٪ از مقدار تعادل (حداقل هزینه: $5)
دوره مقدماتی برای آوریل 0 ٪ در خرید جدید 12 ماه هیچ کدام
پاداش نقدی بازگشت هیچ کدام تا 2% در تمام خرید
هزینه سالانه $0 $0

افکار نهایی

شما با توجه به اضافه کردن سیتی سادگی کارت به کیف پول خود را ؟ اجازه دهید به بررسی برخی از جوانب مثبت و منفی از این کارت قبل از اینکه شما تصمیم نهایی خود را:

سیتی سادگی کارت: جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت منفی
0 ٪ آوریل در نقل و انتقالات تعادل برای 21 ماه تنها 4 ماه از پنجره به 0% انتقال تعادل
0 ٪ آوریل در خرید جدید برای 12 ماه هیچ پاداش یا پول نقد برنامه
بدون هزینه های سالانه هزینه های اواخر و یا مجازات نرخ نقل و انتقالات تعادل حمل $5 یا 5% هزینه

خط پایین: اگر شما از یک موجود تعادل کارت اعتباری است که آسیب رساندن به منابع مالی خود را با گزاف نرخ بهره با استفاده از 21 ماه به ارزش 0% APR سیتی سادگی کارت ارائه می دهد در نقل و انتقالات تعادل می تواند یک بازی واقعی تعویض برای نتیجه نهایی خود را برنامه ریزی.

اما شما اول باید انجام محاسبات ریاضی برای دیدن اگر انتقال ارزش پرداخت 5 درصد هزینه نقل و انتقال در تعادل است. بر اساس اعمال ما قبلا در این مقاله یک فرصت خوب وجود دارد این کارت با این نسخهها کار به نفع شما اگر به شما پرداخت در نزدیکی و یا بیش از میانگین ملی در آوریل.

در نهایت اگر شما به دنبال یک کارت اعتباری است که در خدمت به عنوان یک روزمره spender, شما به احتمال زیاد بهتر در خدمت تقاضا برای پول نقد به کارت های اعتباری است که می تواند به شما برخی از قدرت پردازش خود را با خرید.

آیا شما تجربه با سیتی سادگی کارت? اجازه دهید ما می دانیم که چگونه شما می خواهم آن را در نظرات زیر!

تبلیغات

بیشتر Clark.com داستان شما ممکن است مانند:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesLevitraTropical tiki oynabeylikdüzü korsan taksikorsan taksiAdet Kanı Büyüsü