Cineworld این کشور Odeon مقابله با جهانی است که به طور مستقیم تحت تاثیر آینده سینما و جریان.

پس از تحریم های جهانی فیلم در اوایل سال جاری, AMC Theatres – که صاحب Odeon در انگلستان – در حال حاضر مورد تایید یک حرکت است که اجازه خواهد داد فیلم جدید منتشر شود در صفحه اصلی فقط 17 روز پس از بیرون آمدن در سینما.

اولیه ردیف باعث شد پس از جهانی تصمیم به انتشار دیوهای تور جهانی در سینماها بسته شدند و در طول همه گیر در ماه آوریل است.

جهانی دو برابر کردن بر روی تصمیم خود را با مدیر عامل جف پوسته حاکی از این است که صفحه اصلی منتشر می شود بخشی از استودیو مدل کسب و کار از اینجا.

AMC Theatres توصیف این حرکت به عنوان “غیر قابل قبول” با Cineworld همچنین حمایت از تصمیم گیری برای هدایت به دور از نمایش جهانی فیلم که منتشر شد در خانه.

Cineworld در حال حاضر واکنش نشان داد و با تحقیر به این خبر با مدیر عامل Mooky Greidinger گفتن مهلت: “ما به وضوح این را به عنوان یک حرکت اشتباه در زمان اشتباه است. به وضوح ما در حال تغییر سیاست ما در رابطه با نمایش تنها فیلم هایی که احترام به تئاتر پنجره.”

Greidinger ادامه داد: “در حالی که ما نمی دانیم جزئیات کامل و ما همیشه در حال تجزیه و تحلیل هر گونه حرکت در این صنعت ما را به تجزیه و تحلیل آن است. مردم باید آگاه باشند که اولین فیلم بزرگ جهانی از آینده است تنها در مدت شش ماه پس هیچ فشاری وجود دارد در اینجا.”

او گفت: آن را که Cineworld “[آیا] نمی بینم هر حس کسب و کار در این مدل”.

برخورد با بدان معنی است که برخی از جهانی آینده فیلم در دسترس خواهد بود در خانه به تماشای کمتر از سه هفته پس از اکران.

با توجه به مهلتبالقوه پرفروش مانند Fast & Furious 9, هالووین جان و جهان ژوراسیک: Dominion به احتمال زیاد دیگر سینما را قبل از اجرا منتشر شده در صفحه اصلی.

این معنا هر چند که باید cinemagoers دست شانس برای تماشای کوچکتر جهانی انتشار آن در دسترس خواهد بود برای خرید در صفحه اصلی به جای.

برایس دالاس هاوارد در فیلم “جهان ژوراسیک’ (جهانی)

این استودیو است که به وضوح به امید این منجر خواهد شد به قرار گرفتن در معرض بیشتر برای فیلم های مستقل مبارزه در دفتر جعبه را.

ترول عاقبت, که منتشر شد, دیجیتالی در 10 مارس ساخته شده حدود 100 متر (£77m) در آمریکای شمالی به تنهایی پس از کمتر از سه هفته از انتشار.

پیدا کردن یک لیست کامل از هر فیلم که به تاخیر افتاده است با توجه به Covid-19 و جدید خود را, تاریخ انتشار, در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net