سینما تجربه ‘بیش’ اگر studios عقب نگه منتشر شده برای یک سال دیگر, صنعت, اتحادیه اروپا

جان Fithian رئیس و مدیر اجرایی انجمن ملی تئاتر صاحبان (ناتو) به نام بیماری همه گیر کوروناویروس “وجودی” برای فیلم و تئاتر میباشد.

“اگر ما یک سال بدون فیلم های جدید, آن را بیش از” او گفت:.

لس آنجلس تایمز گزارش می دهد که Covid-19 همه گیر دارای استودیوهای هالیوود برگزاری جدید و اصلی تئاتر زنجیر انداختن خود باز گردد.

کریستوفر نولان این شعار در اصل انتظار می رود برای باز کردن 17 ژوئیه اما رانده شده و تا 12 مرداد ماه در حالی که دیزنی live-action بازسازی مولان شده است به تعویق افتاد از 24 جولای تا 21 ماه اوت است. عاقبت به John Krasinski را در یک محل آرامکه شد برای اولین در تاریخ 20 مارس در حال حاضر انتظار می رود در اوایل ماه سپتامبر.

Fithian گفت: لس آنجلس تایمز که خود سازمان بوده است تشویق استودیو شروع به انتشار خود را از فیلم های بزرگ در ماه آینده. Fithian هشدار داد که در ادامه برای به تعویق انداختن تاریخ انتشار تواند انجام دهد ماندگار آسیب به این صنعت است.

در پاسخ به تاخیر در تاریخ انتشار تئاتر زنجیره های در حال برگزاری در باز کردن درهای خود را. AMC Theatres, بزرگترین سینمای زنجیره ای در ابتدا برنامه ریزی شده برای باز کردن در 15 ژوئیه اما تحت فشار قرار دادند تا این تاریخ تا 30 جولای. Regal Cinemas, یکی دیگر از عمده آمریکایی تئاتر فیلم های زنجیره ای نیز باقی می ماند بسته شده است.

به تعویق افتاد فیلمهای تاریخ انتشار و پایدار از تعطیلی سینما تا به حال پیامدهای عظیمی برای صنعت فیلم. آمریکای شمالی دفتر جعبه است که انتظار می رود به کاهش 61 درصد از سال گذشته است. Wedbush اوراق بهادار تخمین می زند که در دفتر جعبه را در مجموع $4.4 میلیارد دلار در سال 2020 در مقایسه با $11.4 میلیارد دلار در سال 2019.

بخشی از این عدم اطمینان برای سینما ناشی از این واقعیت است که برخی از ایالت ها داده نشده راهنمایی در مورد زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. مریلند, New York, کارولینای شمالی, مکزیک جدید و نیوجرسی داده نشده بازگشایی تاریخ سینما با توجه به ناتو است.

استودیو گفته اند که آنها آماده هستند به انتشار فیلم زمانی که مقامات بهداشت به چراغ سبز برای تئاتر برای باز کردن.

اولین گسترده انتشار فیلم برای انتشار برنامه ریزی شده خواهد بود که تریلر روانی Unhinged با بازی راسل کرو در ژوئیه 31. مدت کوتاهی پس از, سونی, تصاویر مجموعه, به اولین فیلم کمدی رمانتیک از قلب های شکسته گالری در 7 اوت شامل غریبه چیزهایی بازیگر Dacre, Montgomery.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>