Chrissy Teigen سهام عکس از پاپ اسمير به یادآوری پیروان به بررسی یو پی اس

Chrissy Teigen به یاد پیروان خود را به نگه دارید تا با مهم پیشگیرانه سلامت قرار ملاقات مانند پاپ اسمیر و ماموگرافی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در روز یکشنبه, cookbook نویسنده مشترک یک عکس از خود را مراجعه به متخصص زنان, که در آن او می تواند دیده می شود پوشیدن یک ورق کاغذ و یک ماسک.

“فراموش نکنید که به نگه دارید تا خود را با کاشی و خود سینه ها را لمس کرد حتی اگر جهان در حال پایان یافتن است!!” Teigen زیر نویس عکس.

در نظرات 34 ساله افزود: “پزشکان نمی توانید پیدا کنید نامنظم یا فرد pap مگر اینکه شما آنها را به طور منظم به اندازه کافی به آنها را نشان می دهد تفاوت در کاشی!!

“لطفا آن را انجام داده اگر شما لوکس (به f***ing کشور).”


پاپ اسمير, همچنین شناخته شده به عنوان یک تست پاپ اسمیر صفحه نمایش برای سرطان دهانه رحم. با توجه به برنامه ریزی والدین بسیاری از زنان باید شروع به گرفتن پاپ اسمير در سن 21 با کارشناسان توصیه به زنان در سن 21 تا 29 یک پاپ اسمیر هر سه سال مگر اینکه در غیر این صورت دستور.

در پاسخ به Teigen پست های بسیاری از او بیش از 30 متر پیروان او را مورد تحسین برای یادآوری به دیدار پزشکان برای بررسی یو پی اس.

“با تشکر برای گسترش چنین مهم بهداشت عمومی پیام! تاثیر این بیماری همه گیر در تشخیص سرطان و درمان است که واقعا وحشتناک است. فراموش نکنید که برای دیدن پزشکان خود را اگر شما نیاز به به!” دکتر بروک Vandermolen (@theobgynmum) یک بیمه خدمات درمانی, دکتر, آموزش ثبت, در, زنان و زایمان در لندن اظهار نظر.

فرد دیگری گفت: “به عنوان یک بهداشت زنان, پرستار پزشک – تشکر برای استفاده از پلت فرم خود را به یاد زنان را به اولویت خود را به سلامتی.”

Teigen را یادآوری می آید و پس از او تحت عمل جراحی برای برداشتن ایمپلنت های پستان او ماه گذشته.

با توجه به Teigen, او تصمیم گرفت به ایمپلنت های حذف شده به دلیل خطرات مرتبط با عمل جراحی است.

“من می خواهم آنها را در حال حاضر. اگر من می تواند انجام دهد یک چیز از آن خواهد شد به یک آسانسور. من فکر می کنم شما باید به جای [ایمپلنت] هر ده سال. اما زمانی که شما بچه ها فکر می کنم در مورد [خطرات] از عمل جراحی و من فکر می کنم: “این راهی است که من می خواهم برای مردن در سکس, عمل جراحی” او قبلا گفته زرق و برق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>