Chrissy Teigen سهام خنده دار دریافت خوب به زودی کارت از دختر او زیر عمل جراحی پستان

Chrissy Teigen به اشتراک گذاشته شده یک دریافت خوب به زودی کارت های ساخته شده توسط او چهار سال پس از موفقیت آمیز پروتز سینه عمل جراحی برداشتن.

روز پنجشنبه cookbook نویسنده به روز رسانی خود را Instagram followers در این روش با یک عکس از کارت های ساخته شده توسط Luna.

“عمل جراحی کاملا رفت!” Teigen نوشت: در عنوان ، “بنابراین خیلی درد اما بیدار شدن از خواب برای این ساخته شده آن را به دور برای نیمی از یک دقیقه حداقل.”

تصویر دست نوشته توجه نشان داد یک طرف است که به عنوان خوانده شده “خداحافظ BOOBIES کامل xxx” و همچنین برجسته قرمز خط ناخوانا و دو به شکل قلب stickers.

در پشت کارت Teigen دختر اضافه شده: “از آن لذت ببرید کشیدن خود را boobies ، عشق لونا.”

مجری مشهور بودند سریع به اظهار نظر در پست مورد عمل جراحی موفقیت آمیز با کمدین Whitney Cummings درخواست Teigen را کاشت.

“آیا من می توانم خود را ایمپلنت های آنها در زمان پس از معدن رو به یاد می آورد,” او نوشت.

بازیگر ریس ویترسپون نیز نظر بر روی عکس و اضافه کرد: “بچه ها بهترین هستند!”, در حالی که هلی بری نوشت: “OMG!” در کنار یک خنده از emoji.


ماه گذشته این مادر و دو تایید او داشتن ایمپلنت های پستان او برداشته می شود و پس از او به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو از خودش دریافت یک بینی گرد و خاک برای کوروناویروس.

“بسیاری از مردم قابل درک کنجکاو (و فضول!) بنابراین من فقط می گویند آن را در اینجا: من من ایرانی!,” او نوشت: در Instagram در کنار یک سیاه-و-سفید بی انتها عکس از خودش.

“آنها بوده ام به من برای سال های بسیاری از, اما من بیش از آن است. من می خواهم به قادر به پستی یک لباس اندازه من دراز در شکم من با خالص راحتی!


“نگران نباشید من” ستاره به اشتراک گذاشته. “همه خوب است. من هنوز هم از سینه آنها فقط خالص ، که همه از یک زن است که در وهله اول. یک گنگ معجزه آسا کیسه های چربی است.”

در اوایل سال جاری Teigen اعتراف کرد که احساسات او تغییر کرده بود نسبت به ایمپلنت های پستان او پس از داشتن دو فرزند او.

“سپس شما باید نوزادان و آنها را پر کنید تا با شیر و جلوگیری از تورم و در حال حاضر من پیچ,” او گفت Glamour magazine.

“من می خواهم آنها را در حال حاضر. اگر من می تواند انجام دهد یک چیز از آن خواهد شد به یک آسانسور.

“من فکر می کنم شما باید به جای [ایمپلنت] هر ده سال. اما زمانی که شما بچه ها فکر می کنم در مورد [خطرات] از عمل جراحی و من فکر می کنم این راهی است که من می خواهم به مرگ در ادم کودن و احمق جراحی’.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>