کریس Woakes آگهی انگلستان بولینگ مجموعه به سری پیروزی بر غرب هند

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

سازش ناپذیر آزمون پس از پیروزی یک رسوا شروع سه هفته پیش. پس از سقوط 1-0 پشت در برابر غرب هند در Ageas کاسه سهشنبه دیدم انگلستان ادعا می کنند خود را به دومین پیروزی در اولدترافورد به کیسه Wisden جایزه با یک 2-1 برنده سری.

که آن را یک 269-اجرای پیروزی مهر و موم شده در روز پنج آیا تمام داستان نیست. جو ریشه طرف تحت سلطه از آغاز تا پایان به ثمر رساندن 369 تا بالا و در حال رفتن به ایجاد یک 172-اجرای اول-نوبت منجر سپس تنظیم غرب هند 399 برای پیروزی و بولینگ آنها را برای 129 قبل از 3 بعدازظهر. این می توانست یک پیروزی تایید قبلا در این هفته انگلستان شده است مبارزه با آب و هوا ،

تیتر grabber شد استوارت گسترده که برداشت خود را از 500 تست چوگان با کم وزنی اخراج Kraigg Brathwaite. اما فشار از دوم نوبت انجام شد و توسط کریس Woakes که در زمان یک چهارم پنج-حمل و نقل چوگان با پنج برای 50. در ضمن گسترده و در چهار 36 به او قابل توجه مطابقت با آمار و ارقام از 10 67 و حرفه ای بولینگ متوسط است که نشسته است در زیر 28 برای اولین بار.

اگر وجود دارد یک شانس کار Woakes را از دست داد در این مراسم از دوم انگلیسی ساخت آن به 500 – James Anderson اول – گسترده خود اطمینان می داد که حداقل در پشت درهای بسته که نمی خواهد در این مورد. 34-در سال اول نوبت بازی توپ خود را به عنوان یادگاری پس از شش 33 اجازه می دهد تا Woakes به نگه داشتن یکی از دوم مرسوم شده است.

گسترده هر چند که حق کسب این بازیکن از سری تگ با 16 واخراج (که در هر دو طرف) در 10.93. بد نیست با توجه به او کاهش یافته و برای اولین بار و از آن صحبت می کند جلد است که او به ضرب و شتم بن استوکس (363 اجرا می شود در 90; نه ویکت در 16) به این جایزه با کمی بحث است.

در اینجا گسترده در زمان اولین و آخرین از هشت ویکت مورد نیاز در حال حرکت خاموش 499 ظرف ساعت اول. منتظر 500 تا به حال بسیار شده است و هر دو خود را و انگلستان داشتن کاهش غرب هند به 10 به صورت دو در شب و روز به خود را در یکی از نقطه عطف و سمت خود را در داخل چشم از عقد سری.

صفوف ادامه داد: حتی به عنوان باران قطع بازی چهار بار که شامل زود ناهار گرفته شده در 12:40pm. این جریان ثابت از درها در نهایت دیدم انگلستان تکمیل پیروزی خود را در فقط 31.1 اور.

آن را به خوبی صحبت می کند از گزینه های بولینگ در ریشه اختیار که Woakes قادر به جایگزین جیمز اندرسون در جیمز اندرسون پایان و کاسه طریق تا غرب هند دوم نوبت شد به پایان رسید. حتی حلقه بود که او در طول این طلسم – Roston تعقیب اجرا درخشان توسط Dom Bess – آمد تحویل از Woakes. همچنین Bess را تنها به سهم خود در این زمینه با هیچ چرخش دگرگون توسط انگلستان در طول مسابقه.

پایدار رگبار کوتاه بولینگ در نهایت شدت دستپاچه Shai امید که خراشیده Woakes در هوا گسترده ای که در نظر گرفته بالا گرفتن در اواسط بر هست. Sharmarh بروکس گره خورده بود پایین و سپس لبه تحویل که عمدا دید او خارج کردن از بیخ و بن.

وجود دارد حتی کمتر مقاومت بعد از ناهار هنگام تعقیب و Jermaine بلک وود لبه یک که دیدم سابق از طریق گسل از دومی است. یک arching تحویل به پد شین Dowrich شد و به دنبال آن یک کپی به Rahkeem کرن چهار توپ بعد.

نه تا به حال جنگ در سمت چپ آنها را به پرتاب یک نظری بررسی و با آن Woakes بود پنج. گسترده و سپس مورد نیاز فقط یک توپ جدید خود طلسم را به پایان برساند همه چیز به عنوان بلک وود دیدم در کوتاه تحویل در سراسر رفتن او و جس Buttler کشیده جریمه غواصی گرفتن به سمت چپ خود را.

استوارت گسترده جشن ادعا خود را 500 حلقه (گتی/بانک مرکزی اروپا)

آن را ندارد به این راه برای غرب هند. یک ساعت پس از نزدیک و سنگین ترین باران از روز وارد میان post-match interviews. مقاومت آنها نشان داد در اولین آزمون تا به حال شده است به آرامی محدودتر هم پایین. حتی با شنبه را استراحت آنها هنوز هم نگاه کمی frazzled. و در عین حال, Jason دارنده طرف ترک با نهایت احترام.

آنها وارد در اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس بیش از یک ماه پیش با سه نفر از خود را به طور منظم بازیکنان امید بستن به خارج از تور ایمنی در زمینه. آنها دیده می شود چیزی جز هتل هیلتون اتاق از امارات اولدترافورد و Ageas کاسه و حتی بسیج به Jofra آرچر علت که زبان انگلیسی سریع شکست مستند پیش از تست دوم. پس از آنها وارد انگلستان coronavirus وضعیت تا به حال یک ضربه ویرانگر به زندگی و اقتصاد در کارائیب.

بدون آنها بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا را نداشته اند قادر به جبران برخی از آنها £280million ضرر و زیان و در آن سطح وجود دارد موظف به بازپرداخت یک تیم است که اغلب در نظر گرفته شده است به عنوان یک چاره اندیشی موقت است. نه فقط با بیشتر معنی دار سری, بلکه بزرگتر تکه های بین المللی پای که هنوز هم حک شده تا با سه کشور هند و استرالیا و انگلستان است.

به طور گسترده تر این بود که فداکارانه عمل برای کریکت. این بازی یک حواس پرتی در بهترین زمان و در اینجا آن را در یکی از بدترین زمان نشان دادن جهان است که وجود دارد یک راه برای خروج از این تاریکی است. به آرامی دیگر تابلوهای ورزشی و صنایع زیر کریکت را منجر شود.

به این منظور هر دو طرف و تخته سزاوار اعتباری بزرگ برای غلبه بر شانس برای دریافت این. از همه مهمتر – یک قلبی, با تشکر از شما غرب هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>