کریس فروم به ترک تیم Ineos پس از تور دو فرانس و پیوستن اسرائیل شروع به ملت

چهار بار در تور دو فرانس برنده کریس فروم را ترک تیم Ineos در پایان سال پس از تصمیم گرفته شد به تمدید قرارداد خود را.

در این اطلاعیه آمده میان شدید گمانه زنی است که دو بار در المپیک مدال برنز آماده است به ثبت نام برای اسرائیل شروع تا ملت هر چند Froome هنوز هم تلاش برای برنده شدن در یک پنجم تور عنوان با تیم Ineos بعد از این سال به عنوان سوئیچ برگزار خواهد شد تا 2021.

“آن شده است فوق العاده دهه با تیم ما زمانی خیلی با هم و من همیشه گنج خاطرات” Froome در بیانیه ای گفت.

“من مشتاقانه منتظر به چالش های جدید هیجان انگیز به عنوان من در حرکت به مرحله بعدی زندگی حرفه ای من اما در عین حال تمرکز من در برنده شدن در یک پنجم تور دو فرانس با تیم Ineos.”

تیم Ineos مدیر کل دیو Brailsford افزود: “کریس زمان قرارداد به پایان می آید در ماه دسامبر و ما تصمیم گرفته شده در حال حاضر نیست آن را تمدید. ما در حال ساخت این اعلام زودتر از معمولا این مورد برای پایان دادن به های اخیر حدس و گمان و اجازه می دهد تا تیم به تمرکز در فصل پیش رو است.

“کریس شده است با ما از شروع. او یک قهرمان بزرگ است و ما به اشتراک گذاشته اند بسیاری از لحظات به یاد ماندنی در طول سال اما من معتقدم که این تصمیم درست برای این تیم و برای کریس.

“با توجه به دستاوردهای خود را در این ورزش کریس طبعا مشتاق به تنها تیم رهبری در فصل بعدی زندگی حرفه ای خود را – که چیزی است که ما قادر به تضمین او را در این نقطه است. یک حرکت به دور از تیم Ineos می تواند به او بدهد که یقین است. در همان زمان آن را نیز به دیگر اعضای تیم ما رهبری فرصت های آنها بیش از حد به دست آورده اند و به درستی به دنبال.

“من هیجان زده در مورد استعداد ما در سراسر این تیم در زمان کنونی و همه ما جمعی تمرکز بر آماده سازی برای فصل پیش رو است. مانند هر کس در سراسر ورزش ما همه منتظر شروع مسابقه در ماه آینده.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>