کریس فروم پشت در عمل این آخر هفته در La Route d’Occitanie با Tour de France در افق

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

کریس فروم را به بازگشت به مسابقه در La Route d’Occitanie این آخر هفته او به عنوان مناقصه برای کسب جای خود را در تیم Ineos تیم ملی برای تور دو فرانس.

چهار بار برنده تور تایید کرده است او را ترک خواهد کرد Ineos در پایان فصل به عضویت اسرائیل شروع تا ملت در بخش بزرگی چون ظهور هر دو اگان برنل و گراینت توماس – برندگان گذشته دو تور – تحت فشار قرار دادند تا او را پایین سلسله مراتب در سر دیو Brailsford تیم.

اگر فروم محدود برای خروج گمانه زنی ها بر محور که آیا Ineos خواهد بود مایل و یا قادر به رفتن به این سفر با سه رهبران بالقوه در درون خود هشت-تیم ملی.

اما آنها خواهد شد و آزمون این طرح در ماه آینده با برنل با توجه به سوار شدن در کنار Froome در La Route d’Occitanie – که روز سه شنبه در Saint-Affrique – قبل از توماس گروه می پیوندد و هر سه سر به Tour de l’Ain و Criterium du Dauphine.

پس از غلبه بر حرفه ای-تهدید آسیب رنج می برد در یک سرعت بالا تصادف در Criterium سال گذشته 35 ساله Froome است از جان گذشته برای یک شات در چه خواهد بود یک رکورد برابری پنجم تور تاج زمانی که بخواهند صفحاتی دوباره مرتب نژاد می شود در اوت 29.

با این حال او شده است ارائه شده هیچ تضمینی خود را انتخاب و در فرم نشان داده شده است بیش از سه هفته بعد خواهد بود و کلیدی برای تصمیم نهایی.

داشتن شده است در کنار پس از آخرین ماه ژوئن Froome ساخته شده خود باز گشت در کوتاه امارات متحده عربی تور در ماه فوریه پیدا کردن خود را در مستند در این مسابقه پس از coronavirus ترساندن منجر به نهایی دو مرحله ای بودن لغو شد.

سوالات بیش از دراز مدت خود در آینده ادامه برای چند هفته قبل از آن بود اوایل این ماه اعلام کرد که او به پایان خواهد رسید یک دهه ارتباط با چه تیم, آسمان, این, زمستان, پیوستن اسرائیل شروع به ملت تیم که تنها پیوست WorldTour این سال است.

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>