کریس ایوانز تصویری از مارول رقص ستاره به گریس بر روی تلفن خود را

Chris Evans فیلم برداری یک فیلم از مارول castmates رقص “ما با هم” از گریس در حالی که بر روی مجموعه ای از کاپیتان امریکا: جنگ داخلی.

صحبت کردن به او Avengers شرکت ستاره Paul Rudd برای انواعایوانز نشان داد که وجود این تصویری که فیلم برداری شده بود برای اولین بار بعد از جفت ملاقات کرد در حالی که تیراندازی جنگ داخلی در 2015.

“آن را به معنای واقعی کلمه بود بعد من شما را ملاقات و [آنتونی] مکی و من و اسکارلت [جوهانسون] رو در سر ما که ما از رفتن به ساقه – این است که بسیار خنده دار – یک ویدیو کمی فقط برای مارول باند مانند کمی اوج, مانند یک سالنامه تصویری مجموعه ای را به این آهنگ از گریس“ما با هم مثل راما لاما “هر که آهنگ است” ایوانز گفت.

“ما فقط در حال رفتن به اطراف نگاهی کوچک کلیپ ویدئوها از مردم و قطع آن همه با هم. روز اول گفتم اشکالی ندارد من شروع به جمع آوری برخی از این فیلم.’ من این فیلم است.”

Reminiscing با راد که نقش Ant-Man در این ابرقهرمان حق رای دادن Evans ادامه داد: “گفتم سلام خوب برای دیدار با شما. شما من را نمی دانم اما می توانم این کار؟’ آن را به شما بود Mackie, من فکر می کنم [جرمی] Renner, سباستین [استن] و من فقط گفت: “نگاه, همه, فقط برای 30 ثانیه و شما آن را انجام داد.

“شما یک ورزش بزرگ. شما با میل و رغبت رقصید با کمی توضیح از من و پس از من هرگز به این ویدئو. من فقط آن را رها. اما من که فیلم از ما برای اولین بار بعد از جلسه از شما رقص است.”

خنده راد اذعان کرد: “من باید مسدود کردهاید آن را از من به یاد داشته باشید آن را در همه. اما من تا به حال به رقص به هیچ وجه من قصد ندارم به رقص است. شما احساس می کنید مثل شما بچه جدید در مدرسه محبوب بچه ها می گوید: “انجام این کار است.'”

با وجود گفت که او “راه بیش از حد شرم آور” نشان داده می شود ایوانز پیشنهاد کرد که او ممکن است به اشتراک گذاری کلیپ در توییتر و یا استفاده از آن در پروژه دیگر در آینده است.

دیدگاهتان را بنویسید