سرد ماجراهای سابرینا فصل 5 را شامل ریوردیل متقاطع

Netflix بکشد سرد ماجراهای سابرینا را برجسته ریوردیل متقاطع در آن پنجم فصل showrunner روبرتو Aguiera-Sacasa نشان داده است.

در روز پنج شنبه (10 جولای) اعلام شد که گوتیک, نوجوانان, درام لغو شده بود توسط Netflixبا آینده فصل چهارم به آن گذشته است.

ضمن تشکر از طرفداران برای حمایت خود را Aguiera-Sacasa برخورد بینندگان یکی دیگر از ضربه اذیت کردن که مدتها در انتظار متقاطع بین سابرینا و ریوردیلاو دیگر نشان می دهد مجموعه ای در جهان همان بود که در حال حاضر بعید است که تا کنون اتفاق می افتد.

“با تشکر از شما برای همه عشق #sabrinanetflix طرفداران,” او نوشت. “قسمت چهارم این است که ما بهترین و در عین حال قسمت پنج, ‘جادوگر جنگ” که بوده است شگفت انگیز است. ادامه در صفحات #CAOS کتاب های کمیک…”

در مورچه کتاب های کمیک که سرد ماجراهای سابرینا است که بر اساس, ‘جادوگر جنگ می بیند دانش آموزان ریوردیل و گریندیل بیا سر به سر برای اولین بار با یک فن اظهار نظر در Aguiera-Sacasa پست: “صبر کنید فقط تیک تاک. آیا شما گفت که وجود دارد کامل دمیده شده متقاطع در قسمت 5??? [sic]”

گوتیک چرخش خاموش از Sabrina the Teenage Witch تلویزیون, سری , سرد, ماجراهای سابرینا ستاره Mad Men‘s Kiernan Shipka به عنوان شخصیت همراه با Ross Lynch, میشل گومز و Lucy Davis.

در اوایل این هفته CW را ریوردیل spin-off کتی کین نیز لغو شد پس از فقط یک فصل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>