اجرای مرغ: Julia Sawalha ادعای او شده است ‘ناعادلانه را رد کرد’ از عاقبت به صدای او است ‘بیش از حد’

Julia Sawalha ادعا کرده او شده است کاهش یافته و از اجرای مرغ عاقبت پس از گفت صدای او است که “بیش از حد”.

Sawalha ابراز شخصیت اصلی زنجبیل در اصل Aardman فیلم انیمیشن که منجر به یک گروه از جوجه های آنها به عنوان طرح به فرار از مزرعه ای که در آن آنها نگه داشته است. یک دیرهنگام عاقبت شد در ماه ژوئن اعلام کرد.

اما Sawalha نمی خواهد درگیر در این فیلم پس از وی از سوی مامورین که او “اطلاع از آبی از طریق ایمیل” که صدای او “در حال حاضر برای تلفن های موبایل بیش از حد پیر و آنها می خواهند یک بازیگر جوان به تلافی نقش”.

در بیانیه ای به رسانه های اجتماعی Sawalha گفت که او گیج شد بیش از تصمیم گیری به خصوص که او ادعا می کند نه برای خواسته شده است برای عرضه یک “صدای تست” قبل از تصمیم گیری و…. او نوشت که او تا آنجا پیش رفت برای ضبط صدای خود او در آزمون در آن او سپس فرستاده شده به Aardman.

این تفاوت Sawalha ادعا می کند. او مدعی است که او دریافت نامه ای از “یکی از معماران و طراحان” که گفت: “برخی از صداها (نه مال من موافق) قطعا صدا مسن”. مل گیبسون که ابراز راکی در فیلم اصلی نیز خواهد بود جایگزین او ادعا می کند که گفته شده است.

“به این دلیل داده شد که صدای او در حال حاضر بیش از حد قدیمی” Sawalha نوشت. “من احساس می کنم من شده اند fobbed با همان بهانه ای. من رفتم به طول های بزرگ برای اثبات به تولید که صدای من نزدیک است و در همان آن را به عنوان در اصلی فیلم است. اگر آنها خواهد شد با استفاده از برخی از بازیگران اصلی اعضای… بیایید بود فرانک, من احساس می کنم من شده اند ناعادلانه را رد کرد.”

او ادامه داد: “به من می گویند ویران و خشمگین کتمان حقیقت خواهد بود. من احساس می کنم کاملا ناتوان چیزی در این رابطه نمی حلقه کاملا درست است. من اعتماد غرایز من و آنها در حال تکان دادن پرچم قرمز.”

“من غمگین که من از دست داده اند فرصتی برای کار با نیک پارک و پیتر خداوند از آنها به من یاد گرفتم خیلی. سه نفر از ما با هم ایجاد زنجبیل. امروز من در پاسخ مایل تولید بهترین شانس و بزرگترین موفقیت با عاقبت. وجود دارد هیچ چیز بیشتر من می تواند انجام دهد… من برای ریز ریز کردن در حال حاضر.”


Sawalha نیز آپلود او در خانه صدای تست به ویمیو و مرتبط در یک کمپین از توییتر است که خواهان تنوع در هنر.

اجرای مرغ 2است که در تولید در حال حاضر منتشر خواهد شد از طریق Netflix در سال 2021. آن را ببینید زنجبیل و سنگی زندگی در یک “انسان-رایگان مرغ مدینه فاضله” اما در مواجهه با یک تهدید جدید است.

مستقل رسیده به Aardman Animation نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>