Chernobyl Disaster Fungus Radiation Mars
به نام مقايسه neoformans, قارچ, این نوع قارچ پیدا شد در حال رشد در داخل ساختمان ها از فاجعه چرنوبیل و آن یک روز می تواند کمک به محافظت از انسان ها از تابش در مریخ و همچنین سفر به فضا. کشف آن در سال 1991 پنج سال پس از فاجعه و آن را توسط تغذیه و در پرتو آن به دلیل بالا محتوای ملانین, رنگدانه موجود در پوست است که آن را تاریک است. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.آن بسیار زیاد ملانین سطح جذب اشعه سمی و تبدیل آن به انرژی شیمیایی شبیه به گیاهان چگونه تبدیل دی اکسید کربن و کلروفیل به اکسیژن و گلوکز از طریق فتوسنتز است. این فرایند است که به نام radiosynthesis و دانشمندان بر این باورند که این می تواند به نفع انسان است. آنها در حال حاضر در حال اجرا آزمایش در ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) برای دیدن چگونه قارچ ها واکنش نشان می دهد تابش از فضا و تا کنون نتایج به نظر می رسد به توان مثبت است. با استفاده از این قارچ ها به آینده فضاپیما و همچنین مریخ شهرک آن می تواند در جذب بیشتر اشعه مضر و محافظت از انسان است.

LEGO Ideas 21317 Disney Steamboat Willie Building Kit (751 Pieces)
لگو ایده های 21317 دیزنی Steamboat Willie ساختمان کیت (751 قطعه)

  • طرفداران می توانند جشن دیزنی میکی موس 90 سالگرد با این Steamboat Willie مدل اسباب بازی شامل بخار لوله که حرکت بالا و پایین و دست و پا زدن چرخ که چرخش هنگامی که قایق است تحت فشار قرار دادند به همراه یک تنظیم جرثقیل و تعداد زیادی از معتبر جزئیات.
  • این لگو قایق مجموعه شامل 2 جدید-برای-مارس-2019 minifigures: میکی موس و مینی موس هر کدام با یک نقره و رنگی دکوراسیون به همراه میکی ماوس به شکل طوطی
  • Steamboat Willie لگو قایق اسباب اقدامات بیش از 5″ (15 سانتی متر) بالا 10″ (26 سانتی متر) طول و 5″ (14 سانتی متر) عرض
  • 751 قطعات – میکی موس, ابزار جنسی, ساختمان مجموعه برای پسران و دختران در سن 10+ و برای طرفداران و بچه ها در تمام سنین
  • این لگو ایده های 21317 دیزنی Steamboat Willie کلکسیونی ساخت و ساز, ابزار جنسی ساخته می شود همراه با سایر اصلی لگو ساختمان و آجر لگو برای بازی خلاق

آنچه باعث می شود این قارچ بزرگ است که شما تنها نیاز به یک چند گرم برای شروع. از آن خود تکرار و خود بهبود می یابد, بنابراین حتی اگر یک solar flare که خسارت تابش سپر قابل توجهی از آن خواهد شد قادر به رشد در چند روز” گفت: Nils Averesch استنفورد محقق و مطالعه همکاری نویسنده است.