فرانک لمپارد گفت: بازیکنان چلسی تا به حال هیچ وقت “به گریه چشم خود را” پس از 3-0 لیگ برتر شکست شفیلد یونایتد.

بلوز شروع روز در مقام سوم در تعقیب یک لیگ قهرمانان اما می تواند سقوط از بالای چهار روز دوشنبه اگر هر دو لستر و آرسنال برنده بازی خود را در دست.

دیوید McGoldrick گل اول خود را در لیگ برتر هدف به تیغه های سرب و pounced دوباره در نیمه دوم به مهر یک پیروزی خیره کننده پس از Oli McBurnie خوب هدر داده بود و آنها را 2-0 نیمه وقت منجر شود.

“شما تمایل به کسب اطلاعات بیشتر از لحظات دشوار و سخت بازی ها” لمپارد گفت. “مهم ترین چیز این است که در مجموع از آن (زمان) به گریه چشم ما خارج است.”

لمپارد طرف برنده شده بود پنج از شش قبلی لیگ برتر مسابقات شد اما صریحا مورد ضرب و شتم در اولین دیدار خود به Bramall خط در حدود 14 سال است.

“آنها بهتر از ما از لحاظ فیزیکی بهتر از ما ذهنی بهتر با توپ” لمپارد گفت. “آنها نیز قوی تر از ما است. با جمعیت شما می توانید شنیدن هر صدا. همه من می توانم شنیدن بودند شفیلد یونایتد صدای.

“شما می دانید اگر شما به اینجا می آیند زیر پر در مجموع همانطور که ما از آن چیزی شبیه به این اتفاق می افتد. ما باید این را به تخت و ادامه جنگ را به پایان برساند در بالای صفحه چهار. ما هنوز در آن مسابقه به دلیل آنچه که ما انجام داده اند در این فصل است.

“من چیزهای زیادی یاد گرفتم امروز – من چیزهای زیادی یاد گرفتم که من فراموش نخواهد شد. ما ممکن است در خارج از چهار هنگامی که ما دوباره بازی اما آن را در مورد که در حال حاضر – من بیشتر نگران این عملکرد است. من می دانم که ما نمی توانیم رویکرد ما در بازی برابر نورویچ, منچستر یونایتد لیورپول یا گرگ در همان ورید.”

تیغه باید leapfrogged گرگ به مکان ششم چهار امتیاز پشت سر منچستر یونایتد به لیگ اروپا امیدوار بزرگ دیگر افزایش دهد. اما وایلدر که بستری طرف او بود “شده است نزدیک به حداکثر ما” در برابر چلسی سعی کردم به ریختن آب سرد بر روی پیشنهادات آنها می تواند چالش برای یک-یک به پایان برسد.

“به بازی بعدی” وایلدر گفت. “هیچ کس در مورد آن. آن را فقط شما بچه ها صحبت کردن در مورد آن است. آن چیز از نظر ما. ما فقط پس از دیگری از عملکرد بازیکنان است. آنها نگاه مانند آنها در حال لذت بردن از خود فوتبال است.”

ایران در دوره را به پایان برساند در بالا پرواز بالای شش برای اولین بار از سال 1975 اما وایلدر روشن ساخته است بازیکنان خود را حفظ تمرکز خود را.

“ما هرگز دور انجام,” او اضافه شده است. “است که می تواند بسیار خطرناک باشد. ما با بهره گیری از این همه. من بازیکنان برجسته بوده. من به دیگران اجازه دهید بحث در مورد اروپا است. اگر من با شنیدن هر یک از بازیکنان من آن را گفت: آنها rollicking. در اینجا ما اقامت دارند.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im