چلسی در مقابل واتفورد نتیجه: 5 چیزهایی که ما یاد گرفتیم که فرانک لمپارد را به سمت بازگشت به بالا چهار

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

چلسی کاسته و به یک 3-0 برنده بیش از واتفورد در لیگ برتر شنبه شب.

بلوز عمدتا در غالب طول و هیچوقت به احتمال زیاد به تسلیم شود پس هدف باز کردن راه خود آمد.

آرسنال به ثمر رساند بازکن پس از رویکرد خوب بازی با Willian سپس تبدیل مجازات پس از مسیحی Pulisic تا به حال خراب شده.

واتفورد تنها به طور خلاصه در معرض تهدید بسیار در اواخر بازی و راس بارکلی به پایان رسید شب با اواخر سوم برای چلسی به آنها منتقل شده به چهارم جدول.

در اینجا پنج چیز به ما آموخته از بازی در استمفورد بریج.

لمپارد مجموعه استانداردهای

پس از ناامید کننده 3-2 دست دادن در غرب هم آخرین زمان جای تعجب نیست برای دیدن فرانک لمپارد تغییرات را به صف.

او قبل و بعد از آن بازی در مورد نیاز به قوام و غلظت در همه نوع از بازی ها—و تغییرات به تیم خود را در اینجا نشانه ای روشن است که او نیاز به استانداردهای بالاتر در انتخاب اول صف.

Kurt Zouma Reece و جیمز میسون کوه تمام شد فرصت برای شروع و هر یک ارائه شده مثبت به عملکرد و دلایل manager برای حفظ ایمان با آنها.

وجود دارد یک خط خوب به آج بین مدیران اعتماد به بازیکنان خود و اجازه دادن به آنها را می دانیم که بهتر است ساکت و چلسی رئیس به نظر می رسد به آن را کردم راست در این مناسبت.

اواز یا موسیقی دو هنوز هم مقدار زیادی برای ارائه

ماسون کوه را به یاد مسئولیت های خود را با چلسی پس از شکستن خود انزوا (PA)

با تیمو ورنر و حکیم Ziyech در حال حاضر به امضا رسید تا برای فصل آینده حمله گزینه خواهد بود گسترده برای لمپارد در آینده است.

اما این دو بازیکن در شب نشان داد که آنها چقدر آنها هنوز هم می تواند به این تیم با وجود پیشنهاد آنها ممکن است آنهایی که راه را برای دلایل مختلف.

Willian خارج از قرارداد و تنظیم به ترک مگر اینکه او و باشگاه به توافق بیش از طول یک فرمت ممکن است.

او است-به ثمر رساند پس از راه اندازی مجدد و درخشان بود در برابر واتفورد نشان عالی لینک بازی آگاهی از فضای هوشمندانه لمس و تمایل به ساقه با نظم.

ماسون کوه بزرگ آینده, اما برخی گمان می کنم او ممکن است فشرده در اوایل 2020/21—اما بازی در یک هافبک عمیق تر نقش او کشیده رشته سخت کار کرده بود و لحظه ای از دقیق نبوغ که به ایجاد هدف باز با تشکر از یک طریق به تصویب نهایی کمک دهنده Ross Barkley.

واتفورد نگرانی همچنان به رشد

سه عکس در هدف برای واتفورد—همه دیر شد که دو دوربرد حملات از جایگزین سمت چپ-پشت آدم مسینا.

و می آید که در بازگشت از یک شکست خانگی به ساوتهمپتون که در آن آنها تا به حال هیچ عکس در هدف و در همه حال با خود هدف خود را تنها پاداش.

با توجه به موقعیت مخاطره آمیز یک محل و یک نقطه بالاتر از منطقه سقوط, آن را سخت به کار کردن که در آن پیشرفت نیاز به آمده—و به سرعت.

واتفورد باید پنج بازی باقی مانده برای نجات خود و آنها به سادگی برای پیدا کردن پاسخ در مورد چگونه به بهبود خود را در ساخت بازی قبل از بازی بعدی خود را در خانه به پایین باشگاه نوریچ.

Pulisic نفوذ

چلسی را گلزنان مسیحی Pulisic (سمت چپ) و Willian با هم جشن می گیرند

در حالی که Willian ممکن است ترک و کوه روبرو خواهد شد مبارزه برای زمان بازی های مسیحی Pulisic انجام شده است و همه او می تواند ثابت کند او باید تضمین استارت.

آمریکا تا به حال بالا و پایین های نجومی در زمان اما زمانی که مناسب به حال قوام و محصول نهایی است که او را دشوار است به ترک.

ورنر شده است که اغلب در بهترین خود را برای لایپزیگ در سمت چپ از سه حمله—اما این که دقیقا جایی که Pulisic شده است بهترین برای چلسی و او دوباره ثابت تهدید خود را با سرعت دریبل و تمایل به ساقه.

او برنده مجازات ممکن است تا به حال یک هدف و یا دو نفر از خود را در یکی دیگر از شب و به طور کلی terrorised the Hornets’ پشت خط با مقدار زیادی از مکر نزدیک کنترل و پرخاشگری خود را در حال اجرا است.

چلسی حمله به گزینه های فصل آینده خواهد بود ترسناک در واقع.

لیگ قهرمانان هنوز در چلسی را از دست

پس از منچستر یونایتد thumping پیروزی بر بورنموث پیش از آن در روز چلسی شد به طور خلاصه در خارج از لیگ قهرمانان نقاط.

این پیروزی پس از آن مهم بود در چند جبهه: این یکی دیگر از بازی نزدیک به پایان فصل آن را نشان می دهد که آنها باید این ذهنیت به تحمل فشار و مهمتر از آن سرنوشت خود را در دست خود.

اختتامیه پنجمین ممکن است هنوز به اندازه کافی واجد شرایط بسته به منچستر سیتی ممنوعیت و درخواست تجدید نظر اما باشگاه نمی تواند با تکیه بر این تصمیم به تنهایی.

چلسی در حال بازگشت به چهارم پس از این پیروزی یک نقطه در پشت مقام سوم لستر دوباره و رقابت برای تضمین اروپایی لکه های باقی مانده شدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>