چلسی: فرانک لمپارد را در ذهنیت برنده می سوخت جام حذفی, موفقیت, می گوید Ross Barkley

راس بارکلی معتقد است فرانک لمپارد بی رحمانه تمایل را به نفع خود غنائم می تواند به چلسی لبه در جام حذفی. انگلستان هافبک اعتصاب ضرب و شتم لستر 1-0 در روز یکشنبه به راه اندازی یک نیمه نهایی کراوات با منچستر یونایتد.

لمپارد برنده رقابت چهار بار به عنوان یک بازیکن با چلسی و آنها به دنبال نهمین پیروزی به طور کلی و Barkley که برنده جام حذفی با بلوز در سال 2018 احساس می کند این مدیر ادامه خواهد داد به فشار بازیکنان است.

او گفت: “این طرز فکر باشگاه و نیا پس از او عقب بوده است. او می خواهد برای پیروزی در هر بازی و آن را یک جایزه. چلسی یک باشگاه ما برنده غنائم هر سال و هر کس با هر انگیزه جام حذفی بازی. حتی قبل از این مستند ما به نتایج بزرگ در برابر طرف و از آنجایی که ما شده ایم به ما ضرب و شتم مرد شهرستان در این هفته و در لستر در برابر جانبی عالی ما برنده این بازی است. این به ما اعتماد به نفس و امیدوارم ما همچنان با آن است.”

آن Barkley سوم جام حذفی هدف از این فصل و فقط چهارم خود را از مبارزات انتخاباتی. او در عین حال به نمره در لیگ برتر با چلسی چهارم اما معتقد است داشتن باشگاه 211-هدف رکورد گلزن به عنوان مدیر این اهداف خواهد آمد.

“نیا آن را تشویق می کند او را دوست دارد هافبک و وارد شدن به جعبه,” او گفت:, باشگاه, سایت رسمی. “در آموزش هر روز با تکرار از ورود به جعبه او را تشویق می کند که می دهد و ما را راهنمایی. در این بازی آن را پرداخت کردن برای من و هر هافبک بازی می کند که برای ما می شود که در جعبه را دریافت کنید به اهداف.”

لستر باقی می ماند یک نقطه جلوتر از چلسی در لیگ برتر اما نتوانسته اند به پیروزی پس از بازگشت پس از اجرا شکستن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. روباه رفتن به اورتون در روز شنبه با جیمز Maddison شک با یک لگن آسیب و Demarai Gray می داند که آنها نیاز به عقب بر گردیم در مسیر.

“ما در یک موقعیت عالی در لیگ برتر است. این مهم است که ما فقط حفظ آن اقامت متمرکز کنید و سعی کنید و اقامت وجود دارد و بالاتر اگر ما می توانیم” خاکستری گفت. “همیشه وجود دارد یک بازی در اطراف گوشه در حال حاضر و همه ما در حال رفتن به مورد استفاده قرار گیرد. ما رو خوب تیم ملی عمق بنابراین امیدوارم ما می توانیم سه امتیاز وجود دارد و برخی از حرکت.

“ما در یک موقعیت عالی در لیگ برتر است. این مهم است که ما فقط حفظ آن اقامت متمرکز کنید و سعی کنید و اقامت وجود دارد و بالاتر اگر ما می توانیم.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید