تیم فرانک لمپارد مقایسه مسیحی Pulisic به ادن هازارد پس از درخشان یک بار دیگر برای بلوز

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فرانک لمپارد است را نشانه رفته ستایش در مسیحی Pulisic تاثیر در چلسی در حالی که در مقایسه کیفیت خود را به ادن هازارد.

آمریکا دارای درخشید بلوز از آنجا که لیگ برتر شروع مجدد به دست آورده و مجازات در 3-0 برنده بیش از واتفورد به اصلاح بالا چهار محل.

و در حالی که لمپارد در ابتدا تمایلی به مقایسه 21 ساله به چلسی بزرگ او اعتراف وجود دارد شباهت ها.

“من نمی خواهم به درگیر شدن در که یکی بیش از حد, اما آنها می توانند هر دو به بازیکنان و آنها هر دو به تماشای” لمپارد گفت: آسمان ورزشی.

“ادن آن در اینجا – پر شور در آنچه که او انجام داد. من نمی خواهم به این مقایسه کاملا اما من هم نمی خواهم به دور از مسیحی چه او در حال حاضر واقعی است توانایی طبیعی.

Pulisic دریبل های گذشته Doucoure (گتی)

“تعادل و سرعت که در آن او می تواند دریبل با توپ مرحله بعدی برای او بیشتر است محصول نهایی اهداف بیشتر و بیشتر کمک می کند.

“پس از راه اندازی مجدد او در حال حاضر نشان می دهد که او به نظر می رسد بزرگ است.

“او تا به حال مشکلات آسیب در این سال, اما او خوب است واقعا خوب است – من واقعا خوشحال هستم با او.”

لمپارد نیز هیجان زده شکوفایی همکاری بین ماسون کوه و راس بارکلی در هافبک سابق برنده شدن مرد از مسابقه و جایزه دوم به ثمر رساندن گل سوم از شب.

“میسون برای عبور هدف اول راس گیری اجرا می شود و وارد شدن به مواضع” لمپارد توضیح داد. “ما روبن لوفتوس-گونه بیلی گیلمور – N’Golo Kante می توانید بازی نیز وجود دارد.

“ما برخی از چیزهای خوب این مشکل در برابر بلوک پایین گاهی اوقات. ما شروع به شکستن خطوط بیشتر در نیمه دوم و به نوبه خود بر روی توپ بیشتر. واقعا راحت شب برای ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>