آشپز آنا Ros: چگونه اسلوونیایی محلی تولید رقبای فرانسه با تاریخچه, ناهارخوری زیبا

“به ما چپ ما در حال برش چمن. شما می توانید بوی گیاهان وحشی در هوا. پشت سر ما” آنا Ros حرکات “است کوه که از آن شما می توانید نقطه تقریبا تمام جاهایی که ما منبع ما از مواد تشکیل دهنده.”

چشمانتان کمی در بهار نور خورشید سرآشپز و مالک Hisa Franko لبخند می زند.

او نیاز ندارد به نقطه ای از آنچه که در مقابل او: آن را به من و چند نویسنده دیگر به ارمغان آورد تمام راه را به رستوران او در اسلوونی کوه ها از طریق رسانه زوم.

ما وجود دارد – تا آنجا که هر یک از ما می تواند در هر نقطه دیگر از اینجا بر روی لپ تاپ ما این روزها – حسن نیت ارائه میدهد از اسلوونی هیئت مدیره گردشگری که علاقه مند به گسترش این کلمه در کشور خود غذاهای پیش از آن که منطقه اروپا خوری در 2021.

در شرایط عادی ما می تواند در زیبا رستوران باغ به معنای واقعی کلمه; شوهرش sommelier Valter Kramar ریختن, طبیعی, وب کم مداخله اسلوونیایی شراب در حالی که ما نمونه یک طعم و مزه خود را در سطح جهان مشهور پخت و پز – اما با شرایطی که هیچ چیز به جز عادی ما در حال ساخت با انجام زوم.

ما هنوز هم می توانید ببینید شراب هر چند و با شکوه کوه مراتع و شنیدن birdsong غوغای در هوا – یک یادآوری است که برخی از چیزهایی که حداقل باقی می ماند unfazed توسط coronavirus. در بریتانیا فاجعه و هرج و مرج در ادامه به خشم – اما در این لحظه در این تکه کوچک از اسلوونی طبیعی محافل از زندگی که سوخت Hisa Franko مواد غذایی و فلسفه ،

حدود 95 درصد از Ros کنندگان را می توان در 50km رستوران; نتیجه سال صرف “ضربه زدن بر روی درب کوچک کشاورزان و تولید کنندگان و درخواست از آنها برای به اشتراک گذاشتن محصولات خود را با ما در ایجاد یک زنجیره ای است که واقعا منطقه ای”.

این است که این حس انزوا پر زرق و برق است که هر دو محافظت Soca ولی از بدترین بیماری همه گیر و منجر به درخشنده تنوع زیستی که بر اساس آن Hisa Franko را (و خیلی از کشور) فوق العاده آشپزی تاسیس شده است.

زمانی که روس اولین بار در زمان کمر – 30 سال باردار با هیچ سرآشپزها آموزش و یا تجربه و کمی به معنی رسیدن به آن – این فضل و خود او گل نشسته خلاقیت بود و همه او تا به حال به سقوط. “ما خیلی دور هستند از هر نقطه جهانی شدن واقعا به ما نرسید. در هیچ کجای جهان می تواند شما در پیدا کردن این مواد و یا سنت.”

Ros تشبیه را دره و دیگر مناطق دور افتاده این کشور به “مثل یک باغ وحش از حیوانات نادر”. خود تولید – گیاهان دارویی, گل و سبزیجات و بازی – اما همچنین فرآیندهای خود را در اطراف شراب و نان تخمیر و cheesemaking “همه محلی از آغاز تا پایان”.

آنا خدمت می کند تا صفحات مثل این ماهی قزل آلا. آن طعم مدرن اجازه می دهد تا محلی بسیار عالی تولید shine (Suzan Gabrijan)

این Tolminc پنیر – برای مثال به یک مورد از Ros را – قدمت آن به قرن 16. گاو خود را علوفه و روش تولید منحصر به فرد است به Soca دره. خود خمیر ترش نان پخته شده توسط Hisa Franko سر بیکر Homan Djuric شامل میراث دانه های محلی خود را famers: چاودار و گندم سیاه و einkorn. “این است که کامل نیست نان در سنت فرانسوی پخت. آن است که متناسب با ما” Djuric به ما می گوید از موقعیت خود در راس دست راست در جدول خود را – من در سمت چپ صفحه نمایش.

او چالش Hisa Franko چالش – چالش از همه کسانی که در اسلوونی مواد غذایی بیش از هفت ماه است – به “داستان ما. به ترکیب اسلوونی به مواد غذایی ایجاد می کنیم و این پیام ما را به جهان”. زمانی که Hisa Franko همراه با بقیه کشور رستوران ها مجبور شدند به مستند Ros تصمیم گرفت در حال حاضر زمان برای تحقق رویای خود را از ایجاد جعبه مواد غذایی که او می تواند ارسال به سراسر اروپا و فراتر از آن – و انجام دقیقا همان است که.

در طی ماه گذشته, پنیر, ماکارونی, pestos شیرینی مربا و Djuric را خمیر ترش نان و بیشتر در دسترس بوده است به منظور ترکیب چنین باطنی تشکیل دهنده به عنوان Matajur nettles تخمیر پنیر شیرین, ترش, ترشی کدو تنبل و کوه آب پنیر.

پس مستند Ros شروع به انجام غذایی جعبه برای ارسال (Suzan Gabrijan)

دلیل اسلوونیایی خوری استوار در محصولات مانند این به جای بزرگ تاریخی سنت, ناهارخوری زیبا, لا, فرانسه, است, به دلیل آن است none: تا سال 1991 اسلوونی شد بخشی از کمونیست یوگسلاوی. “ما نمی یک اشراف یا نخبگان که بازدید از رستوران ها و یا اتاق ناهار خوری” راس توضیح می دهد.

در سال 2006 هنگامی که Ros حضور بین المللی آشپزی در کنفرانس “آینده ستاره خوری” او نشان “یک جای هیچ کس تا به حال واقعا شنیده ام قبل از” به حدی است که در آنجا بودند (و هنوز هستند) تصورتان در مورد اسلوونیایی مواد غذایی است. یکی که نگه می دارد ظاهر این است که غذاهای “بیشتر اتریش – کلم ترش و سوسیس – که در واقع در حالی که وجود دارد سوسیس چیزی است که وجود دارد مدیترانه به رژیم غذایی ما بیش از حد”: طیف وسیعی است که نشان دهنده اسلوونی متعدد در مرز اتریش و ایتالیا و کرواسی و مجارستان.

Valter Krama است رستوران sommelier و انا شوهر (Suzan Gabrijan)

“ما در حال ذوب شدن گلدان اینجا. مناظر, فرهنگ و حتی زبان های مختلف در سراسر اسلوونی بنابراین شما فقط می توانید تصور کنید که آشپزخانه” راس همچنان ادامه دارد. خواست برای شناسایی و تعیین کننده ترین مشخصه اسلوونیایی, آشپزی, حرکات او دوباره به مراتع پشت سر او. “من فکر می کنم چه تعریف اسلوونی است فقط “سبز”. همه جا سبز است. حتی در پایتخت وجود دارد که مناطق سبز. در همه جا شما بازدید شما ببینید مردم اسید شویی تخمیر حفظ. مردم اینجا را می دانم که چگونه به غذا خوردن از طبیعت است.”

هر چند Ros و تیم خود را (با کمی منصفانه کمک از Netflix سریال آشپز جدولکه زد یک قسمت در Hisa Franko در سال 2016) انجام داده اند بسیار برای قرار دادن اسلوونی در آشپزی, نقشه وجود دارد بسیار بیشتری برای جهان به یاد بگیرند.

“ما زمان زیادی برای درک آن خودمان; به درک چگونه به آن را در ارتباط می گوید:” Kramar که در مواجهه با چالش های مشابهی با اسلوونی شراب. “اما هنگامی که مردم در حال نشسته در جدول ما خوردن و نوشیدن آنها می دانند که ما که هستیم.” آن را به راه بودن; از احترام به طبیعت و مشغول به کار در هماهنگی با آن به تولید چیزی منحصر به فرد و در عین حال جهانی بیش از حد.

“این” راس حرکات دوباره به ظاهر به همه گیر – “به پایان خواهد رسید اما وجود خواهد داشت دیگر چالش های بزرگ برای سلیقه در غذا در آینده از تغییر آب و هوا به گرسنگی است. آن نیاز به یادگیری درس مورد سرمایه گذاری در زمین تطبیق و رعایت.” این است چرا که منطقه اروپا از سلیقه در غذا در سال 2021 است که بسیار مهم است – زیرا آنچه اسلوونیایی آشپزی ارائه می دهد و در این راه از درس و طعم می تواند واقعا نمی توان ارتباط برقرار کردن از طریق دستور العمل گسترش می یابد و یا حتی زوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>