CheerPod Mouse Touchpad Laser Pointer
برخی از مردم ترجیح می دهند سنتی موش کامپیوتر, در حالی که دیگران به جای استفاده از touchpads و برای کسانی که دوست دارند برای سوئیچ بین این دو وجود دارد CheerPod. این خرما به اندازه دستگاه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک دسکتاپ ماوس پد لمسی و لیزر اشاره گر مجازی بر روی هر دستگاه تخت. به سادگی جفت آن را مانند شما می بی سیم earbuds, و شما آماده برای رفتن. ادامه مطلب برای دو فیلم و اطلاعات بیشتر.زمانی که در زمین حالت CheerPod با این نسخهها کار به عنوان یک تابع دسکتاپ ماوس به عنوان به خوبی به عنوان پد لمسی برای دستگاه های سازگار. هوا حالت فراهم می کند کنترل حرکت از راحتی از نیمکت خود را و یا در حالی که در حال حرکت آزادانه در اطراف اتاق. آن ساخته شده است در اشاره گر لیزری برای ارائه و تا چند ساخته شده در توابع از جمله: زوم در/از, به نوبه خود صفحه, اسکرول, کنترل, و بیشتر. Indiegogo صفحه در اینجا.

فروش

Microsoft Arc Mouse (ELG-00001) Black
Microsoft Arc Mouse (ELG-00001) سیاه

  • فوق العاده باریک و سبک وزن است. عمر باتری: تا 6 ماه
  • جرقه بزند صاف و ورقه به راحتی به جیب یا کیف
  • نوآورانه کامل حرکت هواپیما اجازه می دهد تا شما حرکت هر دو صورت عمودی. سیم, برد بی سیم: 32.8 فوت (10 متر) در فضای باز و 16.4 فوت (5 متر) در محیط اداری
  • ابعاد: 5.17 x 2.17 x 0.56 اینچ است. وزن: 2.91 اونس (از جمله باتری). باتری: 2 AAA آلکالاین باتری (شامل)
  • سازگاری با: ویندوز مایکروسافت 10 / 8.1 / 8. باید بلوتوث 4.0 را فعال کنید. بی سیم با فرکانس 2.4 GHz محدوده فرکانس

CheerPod ارگونومی طراحی شده است کاملا مناسب دست و پاسخگویی به حرکات دست. برای این منظور ما سعی کرده ایم انواع اندازه ها و آزمایش نمونه های اولیه. بر اساس نتیجه تست ما ساخته شده CheerPod جمع و جور به اندازه کافی است که آن را متناسب با در جیب برای رفتن به هر جای راحتی, اما به اندازه کافی بزرگ بود و راحت برای استفاده همه روزه” با توجه به صفحه توضیحات.