آیا شما به دنبال برای باز کردن یک حساب بانکی جدید و یا در نظر گرفتن زمان برای بازسازی منابع مالی خود را سازماندهی پول خود را به حساب جداگانه است یک راه عالی برای پیگیری هزینه های خود و صرفه جویی در.

در این مقاله ما نگاهی به برخی از تفاوت های کلیدی بین چک کردن و حساب های پس انداز و همچنین به عنوان چگونه به استفاده از هر دو آنها را با هم.

چه چک کردن حساب ؟

حساب جاری خود را که در حساب که شما می خواهید استفاده کنید برای پرداخت صورتحساب به طور منظم و روز به روز هزینه. این خواهد بود که حساب مربوط به کارت اعتباری خود را و چک که شما خرید با.

چک کردن حساب هیچ محدودیتی برای چگونه بسیاری از معاملات شما می توانید در یک بازه زمانی خاص که بدان معنی است که شما باید آسان دسترسی نامحدود به پول در این حساب. فراتر از آنچه که شما نیاز دارید بهتر است برای نگه داشتن مقدار زیادی از پول اضافی در حساب جاری خود را. چرا که این پول به احتمال زیاد نمی تواند حاصل بسیار علاقه اگر هر کدام در همه.

آنچه که در یک حساب پس انداز?

حساب پس انداز خود را است ایده آل برای کسب درآمد بهره, تعیین هدف و نگه داشتن پول خود را محافظت شده در طول زمان. تفاوت کلیدی بین این حساب و حساب جاری خود را است که شما یک تعداد محدودی از برداشت در هر ماه. در حالی که پول خود را هنوز هم در دسترس خواهد بود در یک وضعیت اضطراری و شما کمتر وسوسه به طور منظم کشیدن پول از این حساب.

هر گونه پول است که شما در حال استفاده نیست برای صورتحساب یا روز به روز هزینه باید در حساب پس انداز خود را. این حساب درآمد بهره به همین دلیل است که شما می خواهید به نگه داشتن هر گونه بودجه یدکی در اینجا و اجازه دهید پول خود را برای شما کار می کنند. آن را حتی ممکن است حس را برای شما به چندین حساب های پس انداز به منظور تنظیم روشن اهداف پس انداز اگر شما بیش از یک.

چگونه به استفاده از چک و حساب های پس انداز با هم

در حالی که هر نوع حساب خود هدف آنها هر دو می تواند به نفع شما. این درست است به خصوص اگر شما با استفاده از حساب هم در راه است که کمک می کند تا شما در رسیدن به اهداف مالی خود را.

برای دریافت بیشتر از هر دو خود را چک کردن و حساب های پس انداز به دنبال این پنج مرحله است:

 1. باز کردن یک حساب جاری و حساب پس انداز
 2. لینک حساب خود را
 3. راه اندازی پرداخت مستقیم
 4. خود را به طور خودکار پس انداز
 5. نظر تنظیم اهداف پس انداز

1. باز کردن یک حساب جاری و حساب پس انداز

اگر شما در حال حاضر باید یک حساب جاری و حساب پس انداز باز کنید, شما هم می توانید آنها را نگه دارید و استفاده از آنها را با هم و یا باز کردن حساب های جدید اگر آنها زندگی نمی کند تا به استانداردهای خود را. برای دانستن اینکه آیا یا نه حساب است که ارزش نگه داشتن و یا باز کردن برای زیر نگاه کنید قدرت پردازش.

ویژگی های به دنبال در یک حساب جاری:

تبلیغات

 • بدون هزینه
 • رایگان ATM دسترسی و یا بازپرداخت
 • توانایی برای واریز پول در دستگاه خودپرداز
 • خوب موبایل/نرم افزار تجربه برای سپرده چک
 • بهره-درآمد حساب
 • رایگان کاغذ چک
 • فدرال بیمه توسط FDIC یا NCUA

وقتی که می آید به جایی که برای باز کردن حساب جاری خود را متخصص پول کلارک هوارد توصیه می کند با استفاده از یک بانک آنلاین و یا اتحادیه های اعتباری. برای توصیه های خاص را بررسی کنید تیم کلارک میدارد برای بهترین رایگان چک کردن حساب.

ویژگی های به دنبال در یک حساب پس انداز:

 • نرخ بهره بالا
 • کم و یا هیچ حداقل مبلغ افتتاح حساب
 • کم و یا هیچ هزینه های حساب
 • FDIC یا NCUA بیمه برای حفاظت از سپرده های خود را
 • سطح پایین از مصرف کننده شکایت

برای حساب پس انداز خود را, شما ممکن است شانس بهتری برای پیدا کردن نرخ بهره بالا در یک بانک آنلاین. در نظر گرفتن حرکت پول خود را به یکی از این گزینه های بالا برای بهترین حساب های پس انداز.

اگر شما می خواهم به جای هر دو حساب در همان بانک, باز, آنها, هر دو آنلاین یکی دیگر از گزینه خوبی است.

“اگر دوست دارید آنلاین-تنها پس از آن شما می توانید هر دو حساب در یک بانک آنلاین می گوید:” کلارک. “بسیاری از بانک های آنلاین صفر هزینه و حداقل خود را در چک کردن حساب های بالا و سود پس انداز.”

هنگامی که شما تصمیم می گیرید که در آن شما می خواهم به بانک مراجعه کنید وب سایت خود را به درخواست آنلاین و یا پیدا کردن نزدیکترین شعبه دارد. اگر شما در حال حرکت از یک حساب کاربری موجود می باشد که برای اتمام این چهار مرحله ساده به سوئیچ بانک ها.

هنگامی که شما چک کردن و حساب های پس انداز که شما راضی به مطمئن شوید که شما به راحتی می توانید حرکت پول بین این دو از طریق ایجاد ارتباط بین حساب های خود را.

آیا خود را به حساب در همان بانک یا بانک های مختلف, آن را به ارزش گرفتن وقت برای رفتن به تنظیمات حساب کاربری خود را آنلاین و مطمئن شوید که آنها متصل است. با اکثر بانک ها, شما می توانید با استفاده از نرم افزار و یا ورود به سیستم آنلاین برای انجام این کار. فقط مطمئن شوید که به شما مسیریابی و شماره حساب آماده کنید. هنگامی که شما وارد حساب کاربری خود شوید و باز خود را در تنظیمات دنبال گزینه ای است که نشان می دهد ارتباط یک حساب خارجی یا انتقال. از وجود خود را وارد کنید, دیگر حساب اطلاعات و دستورالعمل را دنبال کنید.

اگر شما با داشتن مشکل لینک کردن حساب خود را آنلاین, شما همیشه می توانید تماس بگیرید و یا به سایت بانک خود را به نزدیکترین شعبه و درخواست یک گوی به لینک آنها را برای شما.

3. راه اندازی پرداخت مستقیم

در این مرحله است که به طور خاص برای حساب جاری خود را.

حساب جاری خود را وجود دارد برای شما را به پرداخت صورتحساب ماهانه خود را و روز به روز هزینه. به همین دلیل خود را به طور منظم چک باید به این حساب واریز.

تبلیغات

اگر شما در حال حاضر نیست که پرداخت مستقیم با کارفرمای خود و مراقبت از این به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. شما می توانید به طور معمول ثبت نام با دادن بررسی دالهای به شرکت خود را در بخش منابع انسانی.

امیدوارم وجود خواهد داشت پول در سمت چپ بیش از چک خود را پس از تمام هزینه های خود را. در حالی که شما می خواهید برای انتقال اکثریت خود را پس انداز از حساب جاری خود را, شما نمی خواهید به ترک آن را در یک تعادل $0 یا.

“شما می خواهید به نگه داشتن کوسن به اندازه کافی در حساب جاری خود را به طوری که شما لازم نیست سهوا overdraw آن” کلارک توصیه می کند. “اما دیگر از آن, کوسن, همه چیز باید در آنلاین پس انداز حساب درآمد بهره.”

او در ادامه می گویند که یک مناسب و معقول ایمنی مقدار در یک حساب جاری خواهد بود در حدود 50% از نمونه ماه صورتحساب. که راه شما می دانید که شما می تواند تحت پوشش در مورد غیر منتظره شارژ.

4. خود را به طور خودکار پس انداز

به منظور رشد خود را در حساب پس انداز در نظر داشتن یک درصد از چک های خود را به طور خودکار واریز به یک حساب جداگانه. شما می توانید به کارفرمای خود و یا منابع انسانی تماس با ما به این مجموعه است.

اگر شما قادر به راه اندازی پرداخت مستقیم به حساب های خود را مشاهده و پس انداز به عنوان یکی دیگر از صورتحساب ماهانه و مطمئن شوید که به سپرده هر غیر ضروری بودجه از چک های خود را به این حساب. این مهم است برای ساخت تا حساب پس انداز خود را به طوری که شما می توانید با استفاده از بهره ارائه شده و اطمینان حاصل شود که شما در حال محافظت در صورت هر گونه آینده شرایط اضطراری.

“خود را به صندوق روز بارانی باید در نهایت پوشش شش ماه به ارزش هزینه های” کلارک توصیه می کند. “اگر خود را به صندوق روز بارانی در حال حاضر صفر است دقیقه مانند آن است که برای 40 درصد از آمریکایی ها شما می توانید ساخت تا یک ذخیره به آرامی تا زمانی که شما وجود دارد.”

خودکار پس انداز خود را یک راه عالی برای ساخت این صندوق در طول زمان چون شما را از دست ندهید پول است که هرگز در دسترس در حساب جاری خود را برای شروع با.

5. نظر تنظیم اهداف پس انداز

هنگامی که شما باز کرده اید و مرتبط خود را چک کردن و حساب های پس انداز, راه اندازی پرداخت مستقیم و خودکار خود را پس انداز در نظر گرفتن بانکی خود را به سطح بعدی با استفاده از حساب های خود را به مجموعه اهداف پس انداز.

برخی از حساب های پس انداز ارائه زیر حساب است که اجازه می دهد تا شما را به مرتب کردن بر اساس پول است که شما ذخیره کرده اید را به دسته های. اگر حساب پس انداز خود را ارائه نمی دهد این ویژگی آن را غیر معمول نیست برای باز کردن بیش از یک حساب پس انداز در بانک.

هر یک از حساب های خود را کسب خواهد کرد همان علاقه و شما قادر خواهید بود به صورت بصری به دیدن پیشرفت شما نسبت به هر یک از اهداف خود را. شما حتی می توانید نام هر یک از حساب های خود را (تعطیلات, صندوق, عروسی, صندوق, صندوق اضطراری و غیره) در سفارش به ماندن سازمان یافته و الهام گرفته است.

افکار نهایی

به طور کلی هر دو چک و حساب های پس انداز باید یک هدف خاص. هنوز هم می توان آنها را به منظور تنظیم و دستیابی به اهداف در طول زمان است.

تبلیغات

هنگامی که شما افتتاح حساب جاری و حساب پس انداز گام بعدی این است که به لینک آنها را برای انتقال آسان. پس از آن شما باید راه اندازی پرداخت مستقیم به حساب جاری خود را.

حساب جاری خود را باید مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت صورتحساب ماهانه خود را و روز به روز هزینه. به غیر از کمی کوسن برای جلوگیری از هزینه های اضافه برداشت هر گونه پول اضافی باید نقل مکان کرد و به حساب پس انداز خود را.

در نظر گرفتن خودکار پس انداز خود را برای ساخت این حساب در طول زمان است. از آنجا, شما می توانید شروع به تنظیم و دستیابی به اهداف مالی خود را با استفاده از حساب های بانکی است.

چگونه می توانم به شما استفاده از حساب های مختلف برای مدیریت پول خود را به طور موثر است ؟ اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم!

بیشتر مربوط به Clark.com مطالب و محتوا:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de