تعقیب تخته سنگ® نقد و بررسی: اعضای جدید انتقال توازن با هیچ هزینه و 0% APR

اگر شما خسته از تاسیسات آب بالا-MAY کارت اعتباری تعادل تعقیب تخته سنگ® کارت می تواند یک راه حل برای از بین بردن بدهی های خود را بیشتر موثر است.

15 ماه دوره 0 ٪ آوریل در نقل و انتقالات تعادل همراه با 60 روز از $0 هزینه انتقال تعادل ایجاد یک فرصت برای شروع تازه با تعادل کارت اعتباری خود را.

این کارت اعتباری انتقال تعادل ندارد زنگ ها و سوت از پاداش کارت در بازار, اما آن ارائه می شود در این مناطق است که می تواند کمک به شما خلاص شدن از شر نصب و بهره کارت های اعتباری.

در این بررسی ما نگاهی دقیق تر به ویژگی های کلیدی این کارت فقط محاسبه چقدر پول شما صرفه جویی می تواند با انتقال تعادل خود را و مقایسه آن با یکی از دیگر بالا تعادل انتقال کارت در بازار است.

فهرست مطالب

تیم کلارک صرف زمان ارزیابی بازار کارت های اعتباری برای دسته بندی مانند بهترین گزینه برای نقل و انتقالات تعادل و 0% APR دوره مقدماتی.

تعقیب تخته کارت واجد شرایط به عنوان یکی از بالا تعادل انتقال کارت به نظر با توجه به آن دوره مقدماتی برای انتقال تعادل MAY و برای waiving هزینه انتقال تعادل. 15 ماه 0% APR دوره جدید برای خرید خوب است, بیش از حد, اما شما ممکن است پیدا کردن گزینه های بهتر با قدرت پردازش در این رده است.

همانطور که شما در حال ساخت تصمیم خود را در مورد اینکه آیا تعقیب تخته کارت یک جا برای شما, لطفا با استفاده از تیم کلارک نقد و بررسی کارت در رابطه با پول متخصص کلارک هوارد 7 قوانین برای استفاده از کارت های اعتباری.

آنچه که در تعقیب تخته کارت?

تعقیب تخته تعادل انتقال کارت های اعتباری است که ارائه می دهد جدید cardmembers فرصتی برای حرکت موجود در کارت اعتباری بدهی به یک کارت جدید با حداقل هزینه و مقدماتی 0% APR علاقه.

کارت ارائه می دهد 60 روز پنجره برای انتقال موجود توازن و بدون هزینه (5 درصد هزینه اعمال می شود که پس از دوره آزمایشی) و شامل 15 ماه دوره 0 ٪ آوریل در هر دو نقل و انتقالات تعادل و خرید های جدید. تعقیب تخته سنگ ندارد هزینه سالانه.

تعقیب تخته: امکانات و قدرت پردازش

قبل از ما بیش از حد به اینکه آیا یا نه این کارت اعتباری است انتخاب مناسب برای شما, اجازه دهید نگاهی به برخی از مزایا و اشکالاتی از این کارت از چاپ خوب:

تبلیغات

پاداش و مزایا

 • APR مقدماتی در نقل و انتقالات تعادل: تعقیب تخته سنگ ارائه کارت 15 ماه دوره مقدماتی برای 0 ٪ آوریل در نقل و انتقالات تعادل. ابتدا در 16 ماه هر موجودی به حساب منتقل شده خواهد بود موضوع را به خود اختصاص داده انتقال تعادل MAY (بر اساس تعقیب و گریز را بررسی مشخصات اعتباری خود را).
 • چشم پوشی تعادل هزینه نقل و انتقال: برای 60 روز اول از کارت عضویت تعقیب waives تعادل هزینه نقل و انتقال برای این کارت. این چیزی است که مجموعه این کارت به غیر از بسیاری از رقبای خود را به عنوان که دو ماه از پنجره اجازه خواهد داد که شما را به یک موجود تعادل کارت اعتباری بیش از بدون نیاز به پرداخت 5 درصد هزینه نقل و انتقال. برای مثال که شما صرفه جویی در $500 در انتقال از $10,000 تعادل کارت اعتباری.
 • APR مقدماتی در خرید جدید: تعقیب تخته سنگ همراه با 15 ماه دوره از آوریل 0 ٪ در خرید های جدید. شما شارژ خواهد شد خود را به طور منظم اختصاص داده MAY (متفاوت بوده و بر اساس ارزیابی اعتباری) در خرید و هر گونه تعادل باقی مانده ابتدا در 16 ماه است.
 • DoorDash اشتراک معامله: شما دریافت افتخاری سه ماه از تحویل مواد غذایی از DoorDash را DashPass با تخته, کارت, پس از آن نه ماه بیشتر در نرخ تنزیل. در تعقیب “DoorDash اشتراک سرویس نامحدود تحویل برای $0 تحویل هزینه در DoorDash سفارشات بیش از $12 (هزینه های دیگر ممکن است اعمال شوند). پس از آن شما به طور خودکار ثبت نام در DashPass در 50 ٪ تخفیف برای بعد از 9 ماه.”

دارنده کارت مزایای

 • هیچ مجازات MAY: در حالی که ساخت پرداخت در اواخر در این کارت ممکن است هزینه شما دیر پرداخت هزینه و بهره اضافی تعادل خود را تعقیب نمی خواهد خود را افزایش MAY به عنوان مجازات.
 • نمره های اعتباری رایگان: شما می توانید دریافت به روز رسانی هفتگی به نمره اعتباری خود و عناصر است که تاثیر نمره خود را از طریق تعقیب اعتباری سفر برنامه.
 • خرید حفاظت: تعقیب و گریز ارائه می دهد حفاظت در خرید های ساخته شده با این کارت “برای 120 روز در برابر آسیب و یا سرقت به 500 دلار در هر ادعا و 50000 دلار در هر حساب.”
 • نظارت بر تقلب: تعقیب و گریز شامل آن “زمان واقعی نظارت بر تقلب” برنامه با این کارت به این معنی که شما می خواهید زود به روز رسانی در صورت وجود فعالیت های مشکوک با حساب کاربری خود.

دارنده کارت هزینه

در اینجا نگاهی گذرا به برخی از هزینه های شما ممکن است روبرو می شوند با تعقیب تخته کارت:

 • هزینه سالانه: None
 • تعادل هزینه نقل و انتقال: $0 برای 60 روز اول پس از آن مقدار بیشتر از $5 و یا 5 ٪ از تعادل منتقل
 • نقدی پیشرفته هزینه: $10 یا 5% از مبلغ هر کدام که بیشتر است
 • خارجی هزینه تراکنش: 3 درصد از مبلغ خرید در هنگام تبدیل به دلار آمریکا
 • دیر پرداخت هزینه: تعقیب اتهامات به قیمت 39 دلار برای هر دو هزینه های پرداخت و بازگشت از پرداخت هزینه های

چگونه به بهترین استفاده تعقیب تخته, کارت

بهترین استفاده برای تعقیب تخته سنگ است که به عنوان ابزاری برای حذف بدهی کارت اعتباری. هر چند آن را دچار وسوسه کردن کاربران جدید با 15 ماه آوریل 0 ٪ در دوره جدید خرید این کارت هیچ برنامه پاداش نقدی بازگشت برنامه و یا هر قدرت پردازش است که آن را جذاب برای دراز مدت هزینه.

چه آن که بسیاری از کارت نیست و سالم است 0% APR دوره برای نقل و انتقالات تعادل و 60 روز برای ساخت و انتقالات تعادل بدون هزینه نقل و انتقال. بنابراین برای بهترین استفاده از این تعادل انتقال کارت به کارت شما در حال رفتن به می خواهید به مقدار قابل توجهی موجود در کارت اعتباری بدهی های آماده برای انتقال به این حساب جدید ظرف دو ماه از تایید کارت.

تمایل خود را به حرکت به سرعت پس از استفاده از این کارت قطعا به شما پول صرفه جویی در نتیجه نهایی روند.

توجه داشته باشید: اگر شما در حال حاضر باید یک حساب اعتباری با هر J. P. Morgan Chase نهاد که تعادل فاقد شرایط لازم برای انتقال به این کارت با تبلیغاتی 0% APR. این بدان معناست که هر گونه تعادل کارت اعتباری که شما حرکت می کند به این کارت برای نرخ مقدماتی باید از دیگر اعتباری خود را ارائه.

چقدر پول می تواند شما را نجات دهد با یک تعقیب و گریز تخته تعادل انتقال ؟

بیایید نگاهی به در چگونه به سرعت اقدام با نقل و انتقالات تعادل به تعقیب تخته سنگ می تواند به شما صرفه جویی در برخی از پول است.

برای اهداف این ورزش ما در حال رفتن به برخی از مفروضات:

 • ما می خواهیم با استفاده از 16.14 درصد به عنوان نظری MAY برای کارت نگه داشتن تعادل است. در هر CreditCards.com این بود که از میانگین ملی برای MAY همانطور که از آوریل سال 2020 است.
 • ما در حال رفتن به فرض که 15 ماه است که هدف نتیجه نهایی قاب زمان برای بدهی. که حداکثر مدت شما می تواند تعادل در تعقیب تخته سنگ و بدون پرداخت بهره.
 • ما در حال رفتن به فرض که شما قادر به حرکت تعادل خود را به تعقیب تخته سنگ در زمان برای به دست آوردن $0 هزینه نقل و انتقال و لذت بردن از تمام 15 صورتحساب دوره 0% APR.
 • ما با استفاده از سرمایه یک دستی کارت اعتباری ماشین حساب به بحران اعداد ما ساختگی 16.14% APR تعادل کارت اعتباری. ما نمی خواهد ایجاد تنظیمات برای هر کارت-خاص پرداخت حداقل مورد نیاز است.
 • بالغ خواهد شد گرد به نزدیکترین دلار.
تعادل کارت اعتباری هزینه حفظ تعادل با میانگین MAY کارت پول ذخیره شده توسط حرکت به تعقیب تخته سنگ
$250 $278 $28
$500 $555 $55
$750 $833 $83
$1,000 $1,111 $111
$2,500 $2,777 $277
$5,000 $5,555 $555
$10,000 $11,110 $1,110

همانطور که می بینید یک حرکت اولیه را به استفاده از $0 تعادل هزینه نقل و انتقال با تعقیب تخته سنگ می تواند به شما کمک کند صرفه جویی در بیش از $1,100 $10,000 انتقال تعادل.

افکار نهایی

آیا شما با توجه به اضافه کردن تعقیب تخته سنگ به کیف پول خود را ؟ اجازه دهید به بررسی برخی از جوانب مثبت و منفی از این کارت قبل از اینکه شما تصمیم نهایی خود را:

تعقیب تخته: جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت منفی
0 ٪ آوریل در خرید و نقل و انتقالات تعادل برای 15 ماه هیچ برنامه پاداش
60 روز برای نقل و انتقالات تعادل با هیچ هزینه هیچ نقدی فرصت
هیچ هزینه سالانه یا مجازات برای پرداخت اواخر MAY قادر به انجام یک انتقال تعادل از دیگر تعقیب کارت

خط پایین: اگر شما در بازار برای تعادل انتقال کارت به کارت, آن را سخت به استدلال می کنند در برابر تعقیب تخته کارت. با هیچ هزینه سالانه یک دوره مقدماتی است که اجازه می دهد تا برای نقل و انتقالات تعادل و بدون هزینه و بدون بهره پرداخت آن را اساسا به عنوان یک 15 ماه راه برای از بین بردن بدهی کارت اعتباری شما موجود برای خوب است.

تبلیغات

این کارت هیچ برنامه پاداش و هیچ قدرت پردازش است که می تواند توجیه داشتن آن را در کیف پول خود را برای بلند مدت خیلی کمی وجود دارد که استفاده از آن فراتر اولیه 0% انتقال تعادل دوره است. هنوز, آن می تواند یک راه حل کوتاه مدت برای رفع بدهی کارت اعتباری.

آیا شما تجربه با تعقیب تخته کارت? اجازه دهید ما می دانیم که چگونه شما می خواهم آن را در نظرات زیر!

بیشتر Clark.com داستان شما ممکن است مانند:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر