Charlize Theron می گوید: مارک والبرگ انداخت تا در طول شیرین کاری اتومبیل آموزش برای شغل ایتالیایی

چارلیز ترون ادعا کرده است تولید شغل ایتالیایی سعی کردم او را فراموش اضافی شش هفته از اتومبیل آموزش نسبت به نر co-stars – اما مارک والبرگ بود که بالا آوردم.

The Mad Max ستاره به نظر می رسد با ادوارد نورتون, جیسون استاتهام و مارک والبرگ در سال 2003 heist دانلود فیلم.

صحبت در [email protected]صفحه اصلی پنل برنده جایزه اسکار بازیگر نقش اول مرد به یاد می آورد احساس “توهین” هنگامی که او متوجه شد چگونه زنان مختلف تحت درمان قرار گرفتند در این فیلم اکشن نوع.

او همچنین گفت: این حادثه تا به حال ساخته شده او را مصمم به “outdrive همه آن بچه ها”.

“برای اطمینان شغل ایتالیایی بود یک تجربه بزرگ به این معنا که من متوجه شدم هنوز هم وجود دارد بسیار غلط در اطراف زنان در این ژانر حتی اگر در این فیلم اکشن است که واقعا بر اساس خودرو,” او گفت: در پانل.

“ما تا به حال به صورت فیزیکی انجام بسیاری از چیزهای که. تنها چیزی که خوب است که بیرون آمد از آن تجربه این بود که یک فشار واقعی به جلو و کسانی که مانع از بازیگران.”

ترون اضافه شده بود که یک “روند ناعادلانه” یادآوری: “من تنها زن با یک دسته از بچه ها و من به یاد داشته باشید به وضوح گرفتن برنامه ما در پیش تولید و آنها تا به حال برنامه ریزی من برای شش هفته بیشتر ماشین آموزش نسبت به هر یک از بچه ها.”

“در آن فقط توهین” او ادامه داد. “اما این نیز چیزی است که قرار دادن یک آتش واقعی در الاغ من. و من مانند ‘بسیار خوب شما بچه ها می خواهم به بازی این بازی ؟ اجازه دهید’. و من ساخته شده آن را یک نقطه به درایو تمام آن بچه ها.”

ترون همچنین ادعا کرد که والبرگ تا به حال به جلو اتومبیل خود را بیش از و پرتاب کردن در خصوص تمرین شدید است. “او تا به حالت تهوع از انجام 360s,” او گفت:.

او با اشاره به این که ادراک از زنان در فیلم های اکشن تغییر کرده است در سال های اخیر است.

“خبر خوب در حال حاضر این است که ما نوع تغییر نوع برای زنان,” او گفت:. “من فکر می کنم وجود دارد شواهد زیادی که در آن ما در حال حاضر می دانم که شما نمی توانید پنهان در پشت جهل کنه. مخاطبان این فیلم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید