Charlize Theron می گوید مدرسه در منزل کودکان خود را در قرنطینه شده است ‘فوق العاده استرس زا’

چارلیز ترون صحبت کرده در مورد مبارزات مدرسه در منزل کودکان خود را در حالی که در خانه در طول coronavirus همه گیر و گفت او را بسیار جای مطمئن شدید فیلم های اکشن از تبدیل شدن به معلم خود را دوباره.

ترون دو دختر هشت ساله جکسون که او به تصویب رسید در سال 2012 و چهار ساله ماه اوت که او به تصویب رسید در ماه جولای 2015.

برنده جایزه اسکار بازیگر اذعان کرد مشکلات از مدرسه در منزل دخترش در مصاحبه اخیر خود با امروز’s ویلی Geist, که همچنین دارای دو فرزند است.

صحبت کردن با مجری تلویزیون در مورد زندگی در قرنطینه بیش از چت تصویری ترون گفت: “من می خواهم بگویم بزرگترین چالش برای من بود فقط مدرسه در منزل” که Geist پاسخ داد: “آمین.”

“این فوق العاده استرس زا زمان برای من و من را هر فیلم اکشن بارها و بارها و بارها قبل از من homeschool دوباره,” بمب, ستاره اعلام کرد.

در ماه آوریل یک ملی خط تلفن راه اندازی شد در انگلستان به ارائه پشتیبانی برای پدر و مادر که در حال تلاش به homeschool فرزندان خود در مستند.

این StarLine تلفنی اجرا توسط معلمان و متخصصان آموزش و پرورش و ارائه می دهد پدر و مادر یا قیم مشاوره و منابع آنها می توانید استفاده کنید برای بهتر آموزش فرزندان خود را.

در ماه مه ترون مشترک یک عکس نادر از دخترش جکسون در مجموعه ای از Mad Max: Fury Roadکه گرفته شده بود در سال 2012 در طول فیلمبرداری.

در زیرنویس 44 ساله توضیح داد که او تا به حال فقط تبدیل شدن به یک مادر قبل از تولید آغاز شده است.


“حداقل من کودک را برای همیشه از آن لذت ببرید واقعیت” من صرف بیشتر از سال اول زندگی من در یک جنگ دکل’ (ویژه ظاهر باور نکردنی من مشتری اینگه هاف),” او نوشت.

در مارس سال گذشته ترون نشان داد که او اولین فرزند جکسون که او “فکر کردم پسر” مشخص شده به عنوان یک دختر.

“بله, من فکر می کردم او یک پسر بچه بود بیش از حد. تا زمانی که او به من نگاه کرد زمانی که او سه ساله بود و گفت: “من یک پسر!'” این بازیگر گفت.

“بنابراین وجود شما بروید! من دو دختر زیبا که مانند هر پدر و مادر من می خواهم برای محافظت و من می خواهم برای دیدن رشد است.”

در ماه دسامبر ترون گفت که جکسون احساس “صدمه” و بیش به آن اشاره شده با “اشتباه ضمایر”.

“من فکر می کنم آن را سخت تر برای ما مسن تر او کردم که مردم هنوز هم نوشتن در مورد او در اشتباه ضمایر و همچنین من هنوز صحبت کردن در مورد او در مطبوعات با استفاده از اشتباه ضمیر. واقعا صدمه دیده است او احساسات” بازیگر گفت: غرور منبع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>