موسسات خیریه از جمله در Barnardo و ذهن را تهدید به جلوگیری از Facebook صرف اگر هیچ اقدام صورت گرفته در برابر سخنان نفرت انگیز بر روی پلت فرم

یک گروه از انگلستان موسسات خیریه دارای یک بیانیه مشترک صادر تهدید به محدود کردن هزینه های سیستم عامل رسانه های اجتماعی از جمله Facebook, اگر آنها نمی مقابله با سخنرانی نفرت.

موسسات خیریه که شامل در Barnardo, ذهن, و پارکینسون, انگلستان گفته اند که به اندازه کافی در حال حاضر انجام می شود برای جلوگیری از نفرت از شکوفایی در این سیستم عامل است.

37 سازمان گفته اند که آنها توصیه می کنند تغییراتی که در سیستم عامل رسانه های اجتماعی می تواند به منظور جلوگیری از تبعیض است.

“به عنوان موسسات خیریه ما می دانیم که این سیستم عامل نقش بازی ما اجازه می دهد برای ارتباط با حامیان و ذینفعان از همه پیشینه ها” بیانیه آغاز می شود.

“اما ما همچنین می دانیم که به اندازه کافی در حال انجام است برای جلوگیری از پست های که برانگیختن نفرت و خشونت ساخته شده قابل مشاهده است.”

این بیانیه در ادامه به بحث در مورد تاثیر که نفرت سخنرانی در سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

“هیچ کس نباید به دیدن این پیام را در روز به روز زندگی می کند و به خصوص هنگامی که در تلاش برای دسترسی مداوم اطلاعات و پشتیبانی.

“ما باور داریم که این بار برای سیستم عامل رسانه های اجتماعی به بهتر و بهتر توسط افرادی که از آنها استفاده کنید.

“از آن زمان برای آنها را به سیستم عامل خود را جامع تر و یک محل برای اتصال و بحث نه نفرت.”

این بیانیه می گوید: “هم ما را به سهام از آنچه اتفاق می افتد پوسته پوسته شدن پشت رسانه های اجتماعی ما صرف که در آن ما می توانیم بدون آن تأثیر توانایی ما برای ارائه خدمات حیاتی.”

موسسات خیریه’ بیانیه می آید بعد از یک لیست در حال رشد از شرکت های بزرگ از جمله کوکا کولا, استارباکس و یونیلور را به طور موقت متوقف تبلیغات در Facebook به دلیل عدم اقدام در شرایط مقابله با سخنرانی نفرت.

ماه گذشته, Ben & jerry’s اعلام کرد این امر می تواند کشیدن تبلیغات از Facebook به عنوان بخشی از توقف نفرت برای سود کمپین که خواستار پلت فرم برای اجرای شدیدتر اقدامات لازم برای جلوگیری از نژادپرستی و نفرت محتوای منتشر شده توسط کاربران آن است.

اعلام مشارکت خود را در مبارزات انتخاباتی در, توییتر, Ben & jerry’s نوشت: “ما مکث همه تبلیغات پرداخت در Facebook و Instagram در آمریکا در حمایت از #StopHateForProfit مبارزات انتخاباتی.

“Facebook, Inc. باید روشن و بدون ابهام اقدامات برای جلوگیری از پلت فرم آن از استفاده می شود برای گسترش و تقویت نژاد پرستی و نفرت است.”

Facebook برچسب محتوایی که ناقض سیاست های امریکا به عنوان بزرگترین شرکت های تعلیق و تبلیغات بیش از سیستم عامل نفرت و تقسیم

Facebook قبلا مشخص شده اقدامات آن است که مصرف برای پیشبرد نژادی عدالت بر روی پلت فرم در یک بیانیه صادر آنلاین.

“ما برنامه های ساخته شده بودند به مردم یک صدا” در این بیانیه آغاز شد. “هر روز مردم گرد هم می آیند برای یادگیری سازماندهی و الهام بخشیدن به دیگران در مسائل حیاتی است. اعتقاد ما بر این است که ساختمان یک جامعه فراگیر بستگی به افراد قادر بودن برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه های گوناگون.

“اما ما می دانیم که کلمات کافی نیست. ما نیز اقدام است.”

یک Facebook سخنگوی شرکت گفت: “ما به این مسائل بسیار جدی و احترام به انتقادات از سازمان های خیریه که با استفاده از سیستم عامل های ما. ما سرمایه گذاری های قابل توجهی در تکنولوژی و مردم برای کمک به نگه داشتن نفرت گفتار خاموش پلت فرم ما – ما نمی خواهیم و یا بهره مندی از این نوع از محتوا است.

پیدا کنیم و نزدیک به 90 درصد از نفرت گفتار ما عمل قبل از کاربران گزارش آن را به ما و اخیر اتحادیه اروپا گزارش یافت Facebook ارزیابی بیشتر سخنرانی نفرت گزارش در 24 ساعت از توییتر و یوتیوب. ما خیریه دادن ابزار در دسترس هستند در بیش از 20 کشور در سراسر جهان را قادر می سازد موسسات خیریه برای جمع آوری بیش از 3 میلیارد دلار است.”

شما می توانید جزئیات کامل بیانیه اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>