کانال 4 می گوید: “پاک کردن تاریخ خلاق است نه یک تعمیر سریع کشته حذف نشان می دهد با blackface

کانال 4 است گفت: “پاک کردن ما تاریخ خلاق” است نه یک “تعمیر سریع” برای مسائلی مانند نژادپرستی پس از Netflix حذف یک صحنه از آن کمدی جوانه زدن نشان می دهد.

صحنه ای که به نظر می رسد در این فصل دو قسمت “کلاس رقص” برای اولین بار پخش در کانال 4 در سال 2004 و می بیند Jez (رابرت Webb) سعی کنید برای تحت تاثیر قرار دادن عشق و علاقه نانسی (راشل بلانچارد) با شکستن “تابوهای جنسی” از جمله پوشیدن blackface.

Jez سوالات اخلاق پوشیدن blackface و گفت که آن را “احساس می کند تقریبا اشتباه” قبل از پرسیدن “آیا شما مطمئن هستید که این نیست نژادپرستانه?”, پیشرو نانسی پاسخ: “ما در حال شکستن یک تابو البته این احساس اشتباه” و بعد اضافه کردن “جرمی من از آمریکا آمده. من دیده ام که مشکلات مسابقه به ارمغان می آورد.”

صحنه قطع شده است از طنزهای تلویزیونی در Netflix بکشد اما هنوز می توان از کانال 4 خود سرویس گرفتن All4.

وقتی پرسید که توسط رادیو فردا که آیا کانال 4 را حذف صحنه پخش آن گفت: در حال حاضر هیچ برنامه ای برای انجام این کار است.

یک سخنگو گفت: انتشار بسیاری از نشان می دهد در خود archive “منعکس کننده زمان آنها ساخته شده بودند و برخی از آنها حاوی مطالب که در حال حاضر می تواند به عنوان نامناسب”.

آنها افزودند: “ما درک احساسات قوی باعث شده برخی از این مطالب اما ما باور نمی کنیم که پاک کردن خلاق ما تاریخچه یک تعمیر سریع برای مسائل مربوط به جامعه امروز است.

“کانال 4 متعهد به شمول و تنوع و مخالف تبعیض در هر شکل و در نتیجه داشتن منعکس عمیقا در مورد این موضوع ما در حال انجام یک بررسی اصول حاکم بر ما چگونه رسیدگی تاریخی برنامه های ما در سراسر سیستم عامل.”

این شبکه انجام داد اما به تازگی حذف کمدی Bo’ Selecta! از آن All4 جریان خدمات و به ویژه سفید کمدین لی فرانسیس بازی شخصیت های مانند کریگ دیوید و مایکل جکسون.

حذف جوانه زدن نشان دادن صحنه از Netflix بکشد می آید پس از این پلت فرم حذف The Mighty Boosh و لیگ آقایان به دلیل استفاده از blackface با منتقدان خواستار حرکت یک “حرکت خودسرانه” می کند که کمی برای مبارزه با نژاد پرستی. دیگران استدلال می کنند که در ادامه به هوا این برنامه ها استمرار منفی کلیشه های نژادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>