Chance the Rapper فاصله خود را از Terry Crews پس از توییتر ‘تایید’

Chance the Rapper به فاصله خود از بازیگر Terry Crews پس از به tweeting حمایت خود را از Kanye West ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

روز دوشنبه (13 جولای) نوازنده نشان داد و حمایت خود را از غرباین ادعا که او بیشتر اعتماد رپر ریاست جمهوری از او جو بایدن.

اما پس از مواجهه با واکنش شدید از طرفداران درخواست او برای توضیح خود را برای حمایت از غرب با او همکاری در آهنگ “فوق سبک پرتو” شانس در توئیتر خود نوشت: “هنگامی که شما در رسیدن به بالای تپه و متوجه باشید شما را مرگ در آن است.”

در پاسخ به این توییت خدمه نوشت: “من احساس می کنم درد خود را” قبل از پاسخ به یک فن در پس از حذف توییت: “@chancetherapper فقط انجام محاسبات ریاضی و دیدن بسیاری از چیزهایی که نمی اضافه کنید. این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما برای خودتان فکر می کنم.”

در دیدن این پست فرصت اقدام به دور کردن خود از خدمه نوشتن است که او در حال حاضر “سرعت پایین تپه” او گفت که او خواهد مرد ،

“من درک می کنم دوری از شما برنده 46 ریاست جمهوری صندلی و من درک می کنم که هر کس رای گیری برای بایدن لزوما انجام این کار با شوق و ذوق” او هنوز توییتی. “من برای آزادی و قبول نمی های اخیر من در حمایت از Terry Crews.” مستقل است و با نزدیک شدن خدمه برای نظر.
Brooklyn Nine Nine star خدمه بود به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار در ماه ژوئن نشان می دهد که سیاه و سفید زندگی می کند ماده حرکت می خواستم سیاه مردم را نسبت به سایر نژادها است. او در توئیتر خود نوشت: “ما باید اطمینان حاصل شود #blacklivesmatter نمی توان به #blacklivesbetter.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>