قهرمانی بازی کردن نهایی: اسکات پارکر تماس در فولام به نمایش قدرت ذهنی در برابر Brentford

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 10 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

اسکات پارکر معتقد است فولهام خواهد شد و نیاز به تکرار hard-nosed روانی "عنصر" است که آنها را دیدم گذشته کاردیف به ضرب و شتم Brentford و رسیدن به لیگ برتر است. فولهام را از دست داد 2-1 در مسابقات قهرمانی بازی کردن در نیمه نهایی لیگ قهرمانان در Craven Cottage on پنج شنبه شب اما هنوز نهایی رسیده 3-2 در مجموع.

Neeskens Kebano را پنجم هدف در چهار بازی بود به اندازه کافی برای فولهام به مهر جای خود را در بازی نهایی با کورتیس نلسون و لی Tomlin در هدف برای lakless کاردیف. و پس از یک nerve-wracking و ریگ آخر روز پنج شنبه و مدیر پارکر بستری فولهام را به مقدار زیادی بیشتر جراحی به ضرب و شتم رقبای محلی Brentford در ومبلی در روز سه شنبه.

"ما نیاز به این عنصر دیدم در برابر امشب که عنصر واقعی ذهنیت در مورد شما که زمانی که رفتن سخت می شود; ویژگی های توانایی چه ویژگی شما باید بروید و از پنجره سمت راست" گفت: پارکر. "همیشه امتیاز در مسابقات فوتبال که هیچ ربطی به تاکتیک چیزی برای انجام با روش و طرز فکر و درک درستی از لحظه ای.

"آن را تبدیل به یک درک است که" من باید چیزی به عقب نشینی و امشب یک مثال که در نیمه دوم. در نیمه اول ما توانایی های فنی ما شکل ما دقت و تاکتیک های همه ما در یک موقعیت خوب. اما در نیمه دوم تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن. و آن این بود که لحظه ای بود که در مورد کیفیت و یا روش و یا توانایی آن را فقط به انجام آنچه تو را به پیروزی در یک مسابقه فوتبال از طریق دریافت این بازی و ما انجام دادیم.

"که به طور مداوم پیام من به این تیم است. و این چیزی است که ما نیاز به دوباره در فینال. به طور کلی ما باید خودمان را برای فینال است که موفقیت باور نکردنی در نظر طولانی کشیده شده از فصل 48 بازی بود که امشب. هدف این بود برای رسیدن به فینال و ما انجام داده اند که. عملکرد و که در آن ما سخت بود. کاردیف ساخته شده آن را بسیار دشوار است برای ما به اینجا می آیند مثل حیوانی زخمی پس از اولین پا و تا به حال هیچ چیزی برای از دست دادن در آن حس.

"شما دیدن تفاوت بین این دو تیم یک بیت از یک edginess به ما در حالی که اهداف تغییر این معادله است. آنها تا به حال هیچ چیزی برای از دست دادن. ما احساس که راه آنها بازی آنها به طور مداوم شما را تحت فشار از همه بر روی زمین. Brentford بسیار خوب طرف ما در حال بازی در مقابل یک کار بسیار خوب و ما درک می کنیم که."

کاردیف رئیس Neil Harris خود اعتراف افسردگی که در کنار او در حال روشن نیست جزر و مد از خود 2-0 اولین پا کسری بودجه و رشد شاخص طریق به نهایی خود را.

"من نا امید ما نیست رو از طریق من رو به صادق گفت:" هریس. "من تا به حال این باور هنوز هم در حال آمدن به اینجا امشب که ما می تواند به نفع خود و رفتن را از طریق. اکثر مردم فکر نمی, اما من می دانم که توانایی های این گروه است. اگر ما می خواهم یکی بیشتر هدف ما رفته اند و آن را به دست آورد. ما نوشته شده بود که دیگر شب است که من با اما ما bounced بازگشت دوباره است.

"من می خواستم ما به دنبال بازی ما شیوه خود. و بازیکنان شایسته این اعتبار برای ما تا چه حد می آیند."

PAtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب