قهرمانی اخبار: نیل وارناک به ماندن و میدلزبورو به دیگر انتهای جدول’

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

نیل وارناک برنامه را به میدلزبورو به “انتهای دیگر جدول” پس از این باشگاه را تایید کرد او را در شارژ فصل آینده است.

وارناک موفق Jonathan, Woodgate در ماه ژوئن با باشگاه در خطر سقوط از قهرمانی. اما وارناک برنده چهار نفر از هشت بازی در شارژ برای Boro را به پایان برساند 17 و 71 ساله و کهنه کار است که در حال حاضر برنامه ریزی برای فصل آینده پس از اعتراف “من باید بازنشسته حدود پنج برابر در حال حاضر”.

“من واقعا لذت بردم خودم پس من آمده ام تا اینجا” وارناک گفت: باشگاه رسمی وب سایت است. “این کار سخت شده است, اشتباه نکنید. اما این یک باشگاه بزرگ است و من می خواهم به آن را به سمت دیگر میز. من فقط احساس می کرد که چیزی که حق انجام به ادامه برای شکل دادن به تیم ملی و آن را به جلو. این چیزی است که من قصد دارم به سعی کنید و انجام دهید.”

وارناک که یک رکورد هشت ارتقاء موفقیت به عنوان یک مدیر صحبت کرد, به, باشگاه, رئیس, استیو گیبسون در مورد تمدید اقامت خود در شمال شرق پس از Boro قهرمانی وضعیت امن شد. او تا به حال مذاکراتی با استخدام تیم و ارائه مشاوره برای برنامه ریزی های آینده حتی قبل از اینکه خود را در وضعیت حل و فصل شد.

“استیو از من خواست برای درست ارزیابی از همه چیز و این چیزی است که من” وارناک گفت. “او بسیار مفید بود, او می خواهد به بهبود چیزهایی که من می خواهم بهبود و باشگاه رو به جلو است. او همیشه حمایت خود را از مدیران نیست ، من احتمالا باید برای او کار می کرد 20 سال پیش, 15, 10, پنج – اما این است که چگونه است و من قصد دارم به آن لذت ببرید.

“من باید بازنشسته حدود پنج برابر در حال حاضر, اما همیشه وجود دارد چیزی است که من به ارمغان آورد یک چالش کمک کسی و این یک وضعیت مشابه است. آن را نمی خواهد بود آسان ما نیاز بسیار زیادی هجوم بازیکنان و من انجام بهترین من بیش از چند هفته آینده برای گرفتن حق ، نیل Bausor (مدیر اجرایی) کمک می کند و همچنین ما همه آواز از همان سرود ورق واقعا از نظر بهبود تیم ملی.

“وجود دارد ممکن است مجبور به فروش به عنوان به خوبی, اما شما نمی دانید که آنچه در اطراف گوشه در مورد آن است. این مهم است که آن را خیلی بیشتر ساختار تیم ملی از آن شده است و گزینه های بیشتر وجود دارد به خصوص دفاعی و حکیم است. ما در حال تلاش برای تغییر ترکیب تیم ملی در اطراف ما نیاز به کمی شانس دلیل این که شما نیاز جدید بیابان به حل و فصل به سرعت.

“برخی از انجام برخی نیست اما برخی از بازیکنان من در تلاش برای ثبت نام وجود داشته اند و انجام آن همه من می خواهم یک یا دو پایین است که ستون فقرات که می تواند با تغییر ذهنیت است.”

Boro اخراج, Woodgate پس از 3-0 شکست خانگی به سوانسی – اولین بازی پس از coronavirus مستند – سمت چپ آنها را بالاتر از منطقه سقوط تنها در تفاضل گل. وارناک که در زمان کاردیف از پای قهرمانی به لیگ برتر در 2018, تشبیه خود به قرمز Adair پس از گفت او تنها می شود “trouble-shooting مشاغل”.

“به نظر می رسد مانند حدود چهار سال اجازه دهید به تنهایی چهار هفته” وارناک گفت. “اما از آن شده است لذت بخش بازیکنان به من داده اند همه چیز و من تا به حال یک پاسخ بزرگ از آنها. که همه من می تواند برای درخواست و عالی بود به برنده. ما نه انجام آن را در خانه نشده است اما امیدوارم که طرفداران دوباره ما می توانید شروع به انجام در خانه به عنوان به خوبی و خوب واقعی است.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید