لیگ قهرمانان اروپا: لیسبون مورد علاقه به میزبان چگال حذفی آخر

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

لیسبون به نظر می رسد مورد علاقه برای میزبانی مراحل نهایی 2019-20 لیگ قهرمانان.

پرتغالی سرمایه قابل درک است که در کشاکش به مرحله یک نسخه فشرده از مسابقات از هشت به بعد با همه روابط به توان به عنوان ضرب و شتم کردن به عنوان یوفا به دنبال یک راه حل برای اتمام رقابت میان سفر هرج و مرج ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

چگونه چهار برجسته گذشته 16 مسابقات باید تکمیل شود باز می ماند به بحث. منچستر سیتی شد با توجه به بازی دوم پا-بازی در برابر رئال مادرید در 17 مارس در ورزشگاه اتحاد منجر 2-1 از پا برای اولین بار در اسپانیا. چلسی در حال 3-0 را از خانه پا برای اولین بار از کراوات در برابر بایرن مونیخ.

ممکن است که یک توافق رسیده است برای برجسته این مسابقات را نیز اضافه می شود به این لیست ثابت برای لیسبون که به نظر می رسد مجموعه به بیش از استانبول به عنوان محل برگزاری فینال. پرتغالی شهرستان دارای دو ورزشگاه در مجاورت نزدیک به یکدیگر – این Estadio da Luz و Estadio Jose Alvalade.

استانبول ممکن است جبران با حق به مرحله یک آینده نهایی لیگ قهرمانان اگر کمیته اجرایی یوفا تصمیم گیری می کند لیسبون بهترین گزینه برای تابستان امسال زمانی که آن را مطابق با روز 17 ژوئن. نهایی می تواند محل در چهار شنبه 23 مرداد با تمام بازی های تغلیظ شده به 10 روز است.

به عنوان همه چیز ایستاده تمام مسابقات را پشت درهای بسته می شود اما اگر دولت پرتغال شد برای تغییر آن ارشاد در زمان فروش بلیط به طور سازمان یافته پس از آن است که امکان وجود دارد برخی از حامیان بودن قادر به حضور در.

یک شهر در آلمان – احتمالا فرانکفورت یا دوسلدورف – می تواند میزبان به مراحل نهایی لیگ اروپا. زنان لیگ برتر ایران ممکن است به دنبال یک الگوی مشابه با گزارش ها در اسپانیا نشان می دهد نهایی بازی می تواند شکاف بین باسک شهرهای بیلبائو و سن سباستین.

یوفا قابل درک است به هدف قرار دادن اواسط اکتبر شروع برای گروه مراحل 2020-21 لیگ قهرمانان اروپا به طور سنتی زمانی که شما انتظار می رود matchday سه برای شروع است. اما چگونه از آن می رسد که نقطه و زمانی که دور مقدماتی برگزار – بسیار پیچیده و مشکل را حل کند با بسیاری از لیگ ها به احتمال زیاد هنوز هم در حال انجام بود که مقدمات معمولا برنامه ریزی شده.

بزرگ وجود دارد و تصمیم گیری ساخته شده در فوتبال بین المللی بیش از حد. این بازی برنامه و سالن های میزبان یورو 2020 را در مجموعه ای به نهایی شدن با هر نشانه ای که از 12 اصلی میزبان شهرستانها هنوز هم قادر خواهد بود به تحقق تعهدات خود در تابستان 2021. بازی آف برای این مسابقات در نظر گرفته شده به بازی قبل از کریسمس احتمالا در یکی از بین المللی شکسته “سه گانه-عناوین’ در ماه اکتبر یا نوامبر.

نشسته در کنار آن مسابقات خواهد بود 2020-21 ملل لیگ که تا به حال در اصل برنامه ریزی شده به بازی می شود بیش از اکتبر و نوامبر بین المللی می شکند. آن است که درک یوفا باقی می ماند به طور کامل متعهد به این رقابت ها که ثابت کرد یک ضربه بزرگ در آن مراسم تحلیف اجرا در 2018-19.

یوفا همچنین انتظار می رود به اعلام توصیه هایی برای محدود کردن فرکانس از عنوان در فوتبال جوانان. در انگلستان ایرلند و اسکاتلند جدید راهنمایی توصیه می کند در مقابل بازیکنان سن 11 یا تحت عنوان توپ در آموزش. ارشاد صادر شد به کاهش در برابر هر گونه خطرات بالقوه بهداشتی که ممکن است در ارتباط با رفتن توپ.

یک مطالعه از دانشگاه گلاسکو سال گذشته منتشر شده و در بر داشت که فوتبالیست شد سه و نیم برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از عصبی بیماری از سن همسان افراد از جمعیت عمومی را ایجاد علت است که افزایش خطر.

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید