مشاهیر سخن گفته اند: این bandana رسما trendiest coronavirus ماسک صورت

یکt شروع سال 2020 ما نمی توانست تصور لوازم جانبی-of-the-year خواهد تا پایان ، آستین فرسوده در کشور از جمله ژاپن و چین به عنوان نشانه ای از احترام به همکار مسافران و شهروندان برای حفاظت از آنها از بیماری ماسک صورت تبدیل شده اند گسترده در یک ماده از ماه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس برپا کرده و سیاستمداران آنها را اجباری در مغازه های حمل و نقل عمومی و جاهای دیگر در کشورهای سراسر جهان است.

در حالی که بحث از PPE کمبود را تحت سلطه بسیاری از Covid-19 پوشش خبری در انگلستان دولت ساخته نشده است پوشیدن پزشکی-درجه ماسک اجباری به طوری که آنها می تواند برای کسانی که در خط مقدم. به جای مردم شده اند به گرفتن خلاق با بالا خیابان جایگزین و یا حتی تبادل نظر ، یک دولت-تحریم راهنمای در مورد چگونه به صورت پوشش از تی شرت بود و حتی صادر شده است.

بدون پارامترهای دقیق در مورد آنچه که این پوشش صورت نیاز به نگاه مانند (آنها فقط نیاز به پوشش بینی و دهان) ما باید حدس زده است که – همانطور که با بقیه از ما کمد – مردم شروع به قرار دادن خود را sartorial چرخش در همه چیز. در جهان از افراد مشهور, آرا در و روشن مورد علاقه انتخاب شده است: bandanas.

مد کتاب تعریف bandana به عنوان یک جیب کوچک مربع معمولا اندازه گیری 20×20 سانتیمتر. کلمه bandana خود را از زبان سانسکریت به معنی “کراوات” در حالی که سنتی طرح بته جقه می آید از منسوجات هندی. اولین bandana طراحی شده توسط printmaker جان Hewson در سال 1789 و پس از فرسوده توسط هر کس از کشاورزان به فمینیستی انقلابیون. تیاو تکه پارچه ای خود را harks بازگشت به غرب می پوشند: فکر می کنم کابوی ها و زمینه کارگران.

به همین دلیل آن را به نام “بته جقه”, اگر چه, این است که به دلیل محبوبیت شال تحمل این طراحی که لباس مورخ Dr Janet Aspley توضیح می دهد که در حال “کپی از شال کشمیری – تولید شده در شهر پیزلی در اسکاتلند در طول قرن نوزدهم.”

Bandanas بالندگی در 1990s با هر کس از رواج پوشش ستاره ها و توپاک به جان اف کندی جونیور دختر کارولین Bessette – کندی گره زدن آنها در اطراف سر و گردن.

امروز آنها نه تنها یک بیانیه به سبک اما باید به تصویب یک هدف عملی در کمک به مهار گسترش Covid-19. و افراد متعلق به آنها را می پوشند.

کهربا قلب دیده می شود پوشیدن قرمز bandana در راه خود را به دادگاه عالی در لندن است. (گتی ایماژ)

نگاهی کریستن استوارت که به تازگی دیده می شود ورزشی سفید بته جقه, bandana در حالی که جوراب زنانه ساقه بلند در آبجو و مارگاریتا, مخلوط در لس آنجلس. این bandana خود – تک رنگ طراحی همسان او به همان اندازه ساده لباس (شلوار جین و تی شرت سفید و یک کلاه بیس بال). Chris Pine ارائه ناسیونالیستی انعطاف پذیری در یک قهوه اجرا در قرمز و سفید و آبی. بازیگر زوج صورت خود را با پوشش سیاه و سفید آستین T-پیراهن خاکی آستین و البته یک کلاه بیس بال.

در جای دیگر دیده ایم امثال جین فوندا, مارگوت رابی, Julianne Hough and Marisa Tomei تمام ضربه زدن به bandana روند بیش از حد.

اما bandana ساخته شده ترین آن مشخصات بالا ظاهر در اوایل این هفته بود که آن را دیده می شود پیچیده در اطراف چهره کهربا هرد و جانی دپ پیش از دزدان دریایی کارائیب ستاره افترا محاکمه در برابر خورشید. با وجود آنها ظاهر می شود در طرف مخالف از دادگاه هر دو تلقی bandana کامل دعوایی نگاه به آنها وارد دادگاه سلطنتی عدالت در لندن است. شنیده تصمیم گرفتند برای ابریشم نقطه رقص لهستانی پولکا قرمز bandana روز از محاکمه در حالی که دپ, انتخاب یک سیاه پیزلی edition.

آنابل والیس و کریس پاین فصل bandanas در حالی که در یک پیاده روی. (رکس امکانات)

بنابراین آنچه در آن است در مورد خاص این پوشاک که دارای مشاهیر و تملق گوی بیش از آن را به عنوان مخالف متعدد coronavirus ماسک که در حال طراحی و فروش در همه جا شما نگاه می کنید ؟ این بیماری همه گیر تبدیل شده و زندگی ما را وارونه به حدی که در آن همه ما در حال رفتن به شروع به پوشیدن bandanas بر چهره ما به عنوان اگر آن را مشروع مد روند ؟

مد مورخان توسط bandana را تجدید حیات. “آن را حس می کند می گوید:” دکتر نیکولا Ashmore, اصل طراحی مدرس در دانشگاه برایتون. “یک مربع از پارچه های یک بار استفاده می شود برای محافظت از سخت محیط گرد و خاکی از این دشت در حال حاضر استفاده می شود به عنوان یک نشانه ای از دفاع برای محافظت در برابر نامرئی و بسیار تهدید واقعی: Covid-19.”

Bandanas نیز یک تاریخچه انتقال پیام های سیاسی می افزاید: Dr Aspley. و به خوبی می داند که این بیماری همه گیر شده است اما هر چیزی غیر سیاسی. “معروف جورج واشنگتن و همسر مارتا راه اندازی چاپگر جان Hewson به چاپ bandana با واشنگتن تصویر در 1775 – یک منبع واقعی از پوشاک ‘آمریکایی’,” او می گوید. “غربی ستاره Roy Rogers و Gene autry نیز تا به حال غربی با مضمون چاپ bandanas به عنوان بخشی از محصولات خود را به طرفداران در دسترس هستند.

سبک غربی لباس بوده است بازگشت به راه باریک و گربه برای برخی از زمان با Raf Simons’ معروف آوردن زیبایی به Calvin Klein زمانی که او مدیر خلاق وجود دارد در سال 2017. طراحان دیگر که اخیرا توسط الهام کابوی نگاه – فکر می کنم, دلپذیری, چکمه های knee-high و گاو چاپ دامن – شامل چوپان Balmain و میراث آمریکایی برند رالف لورن.

Kaia Gerber پیاده روی باند برای کالوین کلاین پاییز/زمستان سال 2018 است. (رکس امکانات)

همه چیز در نظر گرفته و سپس آن را به نظر می رسد مانند bandana است ساخت راه خود را به عقب به ما sartorial (persian) آیا ما آن را دوست دارم یا نه. روشن نیست چقدر حفاظت bandanas ارائه با توجه به ابتلا یا پخش Covid-19. فولاد درجه N95 ماسک ارائه بالاترین سطح محافظت در برابر ویروس و به دنبال آن فولاد درجه ماسک, اما کسانی که باید این سایت متعلق به پزشکان و پرستاران مشغول به کار در خط مقدم.

با توجه به مراکز کنترل بیماری های تنگ اتصالات کاغذ یا پارچه ماسک بیش از حد خوب است و بنابراین یک bandana, اما تنها اگر شما با استفاده از این مواد به عنوان پایه خود را محکم ، به سادگی و آزادانه به تساوی یک در اطراف صورت خود را در حال رفتن به انجام مقدار زیادی به محافظت از شما و یا دیگران به نظر می رسد.

حتما ماسک صورت ممکن است جذاب از, لوازم, اما آنها قطعا امن ترین. و حتی بیشتر مد به جلو مشاهیر باید بدانید که مهم ترین چیز به اولویت بندی در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>