کارلو آنچلوتی خواسته های شخصیت بیشتر از اورتون به بهبود فقیر دور ضبط

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

اورتون مدیر کارلو آنچلوتی به نام برای بازیکنان خود را به نشان می دهد بیشتر شخصیت و شجاعت به منظور بهبود خود را ضعیف و دور ضبط.

این تافی رنج می برد 10 شکست و برنده فقط چهار بار برابر تیم های زیر آنها را در جدول در 17 مسابقات در جاده ها در این فصل است.

اگر آنچلوتی است برای پیدا کردن هر گونه آسایش آن است که سه نفر از کسانی که برنده آمده اند پس از او را به عهده گرفت و در اواخر ماه دسامبر اما او می داند که خود طرف باید بیشتر سازگار دور از خانه.

“من فکر می کنم آنچه که ما باید برای بهبود شخصیت, شجاعت ما استفاده می شود به در خانه” گفت: پیش از اورتون, سفر به ولورهمپتون.

“ما مشکلات بیشتری به آن نشان می دهد دور, بیشتر, شخصیت, شخصیت بیشتر. آن طول می کشد کمی از زمان به آمده اما برای این نوع از بازی ما نیاز به این.”

چه شده است یک امتیاز مثبت برای آنچلوتی است که به شکل Richarlison که در حال حاضر رفتن به مهاجم.

بوندسلیگا به ثمر رساند خود را 14th هدف از این فصل در تمام مسابقات در چهار شنبه 1-1 قرعه کشی با ساوتهمپتون, برابری قبلی خود را بهترین از فصل گذشته.

آنچلوتی معتقد است که وجود دارد بیشتر به آمده از 23 سال.

“او هنوز جوان است اما او تا به بسیاری از کیفیت بسیاری از شخصیت. او واقعا سرد در مقابل هدف,” او اضافه شده است.

“ما بسیار خوشحال به این نوع از مهاجم. او واقعا آرامش زمانی که او می شود یک فرصت است.

Richarlison وارد برای اورتون برابر ساوتهمپتون در تافی’ آخرین تفرج (گتی ایماژ)

“من فکر می کنم او در حال رفتن به بهبود است. با تجربه و با دانش بیشتر او می تواند در بهبود کیفیت خود را.

“او یک مهاجم کامل – راحت در جعبه خارج از جعبه در ضد حمله. او می تواند در سمت چپ در سمت راست و یا در مرکز. او یک بازیکن واقعا خوب برای ما است.

“او جوان است هنوز, اما من فکر می کنم 20 گل در هر فصل حداقل من انتظار می رود.”

در حالی که Richarlison دارای شش گل در 13 بازی, شخص مهاجم, دومینیک کالورت-lewin’s پچ بنفش خشک شده است که پس از به ثمر رساندن هشت در ترکیب اول 11 مسابقات در اتهام او رفته است و شش بازی بدون هدف.

“من فکر می کنم اولین چیزی که او را به حل این است که فکر نمی کنم به گل گفت:” آنچلوتی.

“برای رفتن بر روی زمین و می خواهید به نمره اهداف این می تواند یک وسواس است. او باید آرام آرام و اهداف خواهد آمد.”

PA

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>