Carl Reiner: Mel Brooks عاطفی می پردازد ادای احترام به اواخر کمدی پیشگام

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

مل بروکس ادای احترام به اواخر کمدی پیشگام Carl Reiner پس از مرگ او در سن 98.

Reiner درگذشت روز دوشنبه در خانه اش در بورلی هیلز کالیفرنیا.

یادآوری اولین جلسه Reiner در سال 1950 مدیر بروکس در توئیتر خود نوشت: “کارل غول پیکر بی بدیل در کمک های خود را به سرگرمی است. او ایجاد کمدی سنگهای مانند دیک ون دایک نشان می دهد, حرکت تند و سریعو کجا Poppa? من او را ملاقات نمود در سال 1950 هنگامی که او پیوست Sid سزار در خود را نشان می دهد را نشان می دهدو ما شده ایم بهترین دوستان شما تا کنون از. من او را دوست داشتم.”

او ادامه داد: “هنگامی که ما انجام این 2000 سال, پیر مرد با هم وجود دارد بهتر است مستقیم در جهان است. بنابراین آیا او نوشت و یا انجام شده و یا او فقط خود را بهترین دوست – هیچ کس نمی تواند آن را انجام دهد بهتر است. او می تواند تا حد زیادی از دست رفته است. خسته کلیشه در زمان شبیه به این, اما در Carl Reiner مورد کاملا درست است. او خواهد بود تا حد زیادی از دست رفته است.’

Reiner را غارت خود را یک برنده جایزه کمدین بازیگر و فیلمساز توییتی روز سه شنبه: “شب گذشته پدرم در گذشت. همانطور که من نوشتن این قلب من است که صدمه زدن به. او نور هدایت.”

بسیاری مفتخر Reiner میراث بعد از خبر مرگ او را شکست.

در میان آنها بود کمدین جیسون الکساندر نوشت که: “Carl Reiner بود نابغه کمدی. اغلب که نابغه ساخته شده دیگر مردم خنده دار و حتی شوخ. اما او یک مرحله و او می تواند چرخش خنده از هر لحظه. من به تماشای او آن را انجام دهد و زمان دوباره. کمک های خود را به کمدی ابدی. و یک مرد دوست داشتنی نیز هست.”

فرماندار نیویورک اندرو کومو پرداخت ادای احترام به Reiner, a Bronx, مادری با پیغام زیر: “Carl Reiner برانکس متولد و تربیت شده تلویزیون کمدی که ماندگار برای این روز است. او ساخته شده امریکا خنده — یک هدیه واقعی. نیویورک گسترش تسلیت ما را به خانواده او و بسیاری از دوستان است.”

نویسنده استفان کینگ در توئیتر خود نوشت: “من با عرض پوزش به شنیدن این که Carl Reiner گذرانده است. او بزرگ سرگرم کننده و خوب است.”“دوست من Carl Reiner درگذشت شب گذشته. استعداد خود را زندگی می کنند برای مدت طولانی, اما از دست دادن مهربانی و نجابت برگ یک سوراخ در قلب ما” بازیگر Alan Alda نوشت. “ما شما را دوست دارم کارل.”

Emily Osment که مشغول به کار با Reiner در یک قسمت از جوان و گرسنه همچنین بازیگران بتی سفید مشترک یک عکس از دو نفر از آنها نوشته: “ما از دست داده کمدی افسانه @carlreiner در 98 دیروز. او رکن در جامعه ما آورده و شادی بسیار به صفحه نمایش ما برای سال های بسیاری از. من تا به حال لذت بردن از کار کردن با او را در سال 2017, و من هرگز آن را فراموش نکنید. با تشکر از شما, کارل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>