مجله Caras عذر خواهی برای تماس با شاهزاده Catharina-Amalia به علاوه اندازه در پوشش

پرتغالی, افراد مشهور, مجله Caras صادر کرده است عذرخواهی پس از یک پوشش است که با اشاره به 16 سال شاهزاده Catharina-Amalia به عنوان “plus-اندازه” موجب واکنش گسترده.

برای مجله جولای پوشش, آن, ویژه, یک عکس منتشر شده توسط خانواده سلطنتی هلند نشان ملکه Máxima از هلند و او و پادشاه ویلم-الکساندر فرزند ارشد دختر شاهزاده Catharina-Amalia در کنار تیتر که هنگام ترجمه به زبان انگلیسی بخوانید: “ماکسیما قدیمی ترین پدر با افتخار می پوشد به علاوه اندازه’ نگاه کنید.”

بر روی جلد آن را نیز شامل subhead: “در مورد آزار و اذیت وارث تاج و تخت از هلند چهره انتقاد با زور و با حمایت پدر و مادر خود را. یک شاهزاده خانم است که می رود از طریق بلوغ بدون تابوهای و دفاع از چهره واقعی زن’.”

روی جلد این مجله در هفته باعث انتقاد در رسانه های اجتماعی که در آن مردم با استفاده از بخش نظر در Instagram به تماس از انتشار آن “مضر” شرح نوجوان.

“آنها در حال صحبت کردن در مورد بدن جزئی و نوجوان در حال رشد است. موقعیت خودتان. چه قدرت و یا نگرانی آنها در مورد آن صحبت کنید…امیدوارم آنها تجدید نظر و توقف بدنام کردن روزنامه نگاری با استفاده از پلت فرم آنها در چنین بی فایده و مضر راه” می خواند یک نفر نظر ترجمه از پرتغالی.

یکی دیگر از Instagram کاربر را تشویق مجله به حذف پوشش و عذر خواهی و اضافه کرد: “چه کسی به شما اجازه اظهار نظر در بدن یک 16 ساله دختر؟”

در ابتدا, مجله, مدیر, Liliana Castaño منتشر شد بیانیه ای در دفاع از مجله با توجه به DailyMail.

“خواندن کل متن را به یک راه طولانی به سازنده بحث” Castaño نوشت: در Instagram با توجه به ترجمه و اضافه کرد که شاهزاده Catharina-Amalia داستان در مورد تجربه خود را با “قلدری” با وجود همه او را “رویال عناوین” می تواند “الهام بخش” به رغم مجله گزارش نه صحبت سلطنتی برای داستان با توجه به DailyMail.


این مجله بعد از آن صادر شده عذرخواهی از Castaño در وب سایت خود را که در آن مدیر گفت: پوشش داستان “باعث حداقل مورد نظر بحث ما انتشار”.

توضیح داد که او معتقد است که این اختلاف ممکن است یک “فرصت برای ایجاد یک فضای سالم برای انعکاس” Castaño گفت: با توجه به ترجمه به فارسی: “ما در یک زمان از ساختارشکنی از کلیشه. رسانه ها نیز آینه جامعه است. و از تغییراتی که در حال تغییر جهان است. ما همه در حال یادگیری این رسانه ها بیش از حد.

“ما می دانیم مسئولیت ما در این ساختارشکنی و احساس می کنید که ما بخشی از آن است. ما درک می کنیم که حتی بدون سوء قصد ما ساخته شده است یک اشتباه است.”

عکس برجسته بر روی جلد یکی از چندین منتشر شده توسط خانواده سلطنتی هلند (گتی)

تصدیق کرد که این مجله دریافت “جالب و سازنده” انتقادات Castaño ادامه داد: “احترام و غرور و تحسین ما احساس می کنیم برای Máxima Zorreguieta و کل خانواده منعکس شد در این عنوان از ما گذشته را پوشش میدهد.”

مجله کارگردان به این نتیجه رسیدند بیانیه ارائه او “صادقانه عذر خواهی به همه کسانی که احساس آزرده”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید