کاپیتان تام مور: 100-year-old بیمه خدمات درمانی جمع آوری کمک دریافت سلحشوری از ملکه در فضای باز مراسم

کاپیتان تام مور خود را دریافت کرد سلحشوری از ملکه در او اولین فرد رسمی نامزدی پس از مستند آغاز شد. 100 سال از

توسط FARDAALEFBA در 28 تیر 1399

کاپیتان تام مور خود را دریافت کرد سلحشوری از ملکه در او اولین فرد رسمی نامزدی پس از مستند آغاز شد.

100 سال از جنگ جهانی دوم کهنه با حضور منحصر به فرد فضای باز مراسم در قلعه ویندسور به دریافت این افتخار.

ملکه است که ماندن در ویندزور در طول coronavirus همه گیر شوالیه آقا تام با استفاده از یک شمشیر است که متعلق به پدرش شاه جورج ششم.

پادشاه ورود اعلام شد با صدای نی انبان توسط ملکه پیپر لوله اصلی ریچارد Grisdale از هنگ سلطنتی اسکاتلند.

تصمیم به افتخار جانبازان با سلحشوری آمد پس از او تقریبا £33m برای بیمه خدمات درمانی خیریه با هم با شرکت در یک پیاده روی جمع آوری کمک در این منجر به تولد 100 خود.

ملکه میزبان مراسم رسمی و حدود پنج دقیقه چت به آقا تام. او به او گفت: "از شما بسیار سپاسگزارم یک مقدار از پول شما مطرح شده است."

آقا تام ملحق شد توسط اعضای خانواده اش در اجتماعی فاصله مراسم از جمله دخترش هانا Ingram-مور, son-in-law کالین Ingram نوه Benjie و نوه گرجستان است.

در این مراسم برگزار شد و بخش خصوصی در داخل قلعه با اعضای عمومی محروم از مشاهده مجموعه مقالات.

در حالی که دیگر investitures با توجه به برگزار می شود, در کاخ باکینگهام در لندن و کاخ Holyroodhouse در ادینبورگ در ماه های ژوئن و ژوئیه شد به تعویق افتاد, یک استثنای خاص ساخته شده بود برای آقا تام.

منحصر به فرد: اجتماعی فاصله knighting اولین از نوع خود (گتی)

کاخ باکینگهام معتقد است این اولین بار است که "منحصر به فرد" قالب مراسم صورت گرفته میان شرایط استثنایی این بیماری همه گیر و خیابان داونینگ اعلام از سر تام فرد سلحشوری.

خانواده سلطنتی به اشتراک گذاشته شده عکس از ملکه knighting آقا تام در توییتر در کنار عنوان: "برخیز کاپیتان سر توماس مور! امروز ملکه اعطا افتخار سلحشوری در @captaintommoore در یک سرمایه گذاری در #WindsorCastle."

آقا تام در انتظار ملکه ورود (گتی)

صحبت با BBC صبحانه پیش از مراسم آقا تام پدر هانا گفت: "آن است که فقط در پر شور ترین روز. از تمام چیزهایی که تام بوده است و افتخار این است که فقط واقعا مطلق icing در کیک است."

"این است که به اعتقاد من اولین فردی سرمایه گذاری," او توضیح داد. "پروتکل نوشته شده به عنوان ما صحبت می کنند و ما را به سادگی انجام می شود به ما گفت."

جانبازان نوه Benjie اضافه شده است که آن را یک "واقعا روز ویژه برای تمام اعضای خانواده".

صحبت در این نمایش گفت: "من فقط می خواهم بگویم با تشکر از شما برای کاملا همه است که ما پشتیبانی می کند.

"ما نمی خواهد در این وضعیت بدون هر کس در سمت دیگر دوربین, پس, از, خانواده ما, با تشکر از شما برای قرار دادن ما در این وضعیت است."

داشتن در ابتدا مجموعه ای از یک هدف افزایش 1000 پوند آقا تام به سرعت تبدیل به یک نام خانگی در سراسر کشور پس از اخبار خود را جمع آوری کمک گسترش یافته است.

پس از اعلام حمایت خود سلحشوری آقا تام گفت که او "منتظر" به شوالیه توسط ملکه.

"من امیدوارم که او را بسیار سنگین دست با شمشیر به عنوان پس از آن من ممکن است به جای یک فقیر ضعیف روح" او به شوخی در ظاهر در BBC صبحانه.

او همچنین یک پست در حساب توییتر خود که در آن او گفت: این مراسم خواهد بود "خاص ترین روز".

"من هرگز نمی توانست تصور این اتفاق می افتد به من" آقا تام نوشت. "این یک افتخار بزرگ است و من بسیار به دنبال به جلو به ملاقات او اعلیحضرت ملکه.

"آن است که رفتن به خاص ترین روز برای من بود."

کلمات خود را دنبال شد و با هشتگ #FridayWillBeAGoodDay.

اخبار اقا تام سلحشوری می آید پس از آن اعلام شد که او خواهد بود با انتشار یک زندگینامه در حمایت از, موسسه خیریه, کاپیتان تام پایه و اساس است.

این صد ساله کتاب است به نام فردا خواهد بود یک روز خوب, یک عنوان آن می پردازد ادای احترام به کلمات او توییتی روز قبل از تولد 100, که, کاهش یافت و در 30 آوریل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب