آب نبات: الیزابت ماس به ستاره واقعی-جرم و جنایت داستان بدنام Texas axe قاتل

الیزابت ماس امضا کرده است در جدید واقعی-سری جرم با عنوان آب نبات خواهد شد که بر اساس داستان بدنام قاتل آب نبات Montgomery.

سری – در حال حاضر ازاد به هر شبکه یا جریان خدمات – داستان مونتگومری و او را قربانی بتی گور.

خزه را بازی آب نبات تگزاس زن خانه دار در سال 1980 که “ظاهرا تا به حال این همه محبت شوهر با یک کار خوب یک دختر و یک پسر, یک خانه زیبا در با نام تجاری جدید حومه — پس چرا او کشتن دوست خود را از کلیسا با تبر ؟” توضیحات رسمی می خواند.

انواع گزارش می دهد که این سری به ارمغان آورده است در چند نفر از اعضای تیم در پشت محبوب Hulu واقعی جرم و جنایت miniseries قانوناز جمله تلویزیون نویسنده رابین Veith با آنها خزه قبلا در AMC درام Mad Men.

ماس گفت: “من شده است که مایل به بازی یک ضد قهرمان در حالی که برای در حال حاضر و سعی شده کار با رابین دوباره پس از Mad Men ، هنگامی که او از من پرسید اگر من می خواهم به بازی یک زن خانه دار از تگزاس که برخی می گویند کردم دور با قتل من به سادگی گفت: “از کجا می توانم?'”

ماست را نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی در این مجموعه است.

این کنیز داستان بازیگر شناخته شده است برای او زن قوی منجر به تازگی در فیلم علمی-تخیلی فیلم ترسناک نامرئی مرد و بازیگران به عنوان شرلی جکسون در Josephine Decker را biopic از نویسنده مشهور.

در سال 1990 Stephen Gyllenhaal کارگردانی یک کمی fictionalised تلویزیون CBS فیلم بر اساس آب نبات مونتگمری حوادث با عنوان قتل در یک شهر کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید