آیا من می توانم اقامت شبانه با خانواده و دوستان ؟ قوانین جدید برای بازدید از دیگر خانواده ها

در روز شنبه 4 تیر مستند محدودیت های بلند خواهد شد در انگلستان به مردم اجازه می دهد برای دیدار, میخانه ها, رستوران ها, هتل ها, و دوباره با دوستان و اعضای خانواده در خارج از خانواده خود را برای اولین بار در تقریبا چهار ماه.

در یک سخنرانی در مجلس عوام در روز سه شنبه 23 ژوئن نخست وزیر همچنین تایید کرد که یک بررسی اجتماعی فاصله است به این نتیجه رسیدند که این دو متری قانون در جای خود از ماه مارس می توان به کاهش یک متر است و خانواده ها می تواند در نهایت مخلوط در داخل خانه تا زمانی که آنها رعایت دستورالعمل های خاص.

جلوتر از شنبه, در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد آنچه شما می توانید و نمی تواند انجام دهد با توجه به دیدن دوستان و خانواده.

چه قوانین دولتی می گویند ؟

از 4 جولای شما هم اکنون می توانید ملاقات در داخل خانه با خانواده دیگر (این نیاز ندارد به همان خانواده در هر زمان) و یا ملاقات در خارج از منزل با دو خانواده و یا حداکثر شش نفر از هر تعداد از خانواده ها. اگر چه آن باقی می ماند این است که – حتی در داخل خانه کسی – شما باید فاصله اجتماعی از هر کسی که در خانواده خود و یا حباب.

هنگامی که شما ملاقات در خارج از منزل شما می توانید ملاقات در فضاهای عمومی یا خصوصی مانند باغ متری یا سقف تراس – به عنوان طولانی به عنوان شما در حفظ اجتماعی فاصله. پارکینگ و سایبان و یا کابین تمام مناطق داخلی که در آن خطر انتقال است به عنوان بالا به عنوان اگر شما در یک اتاق کوچک در یک خانه.

از 4 جولای مردم همچنین می توانید اقامت یک شب در خانه شخص دیگری: اگر چه دوباره این دربسته در حداکثر دو خانواده. در این زمان افراد باید سعی کنید برای حفظ اجتماعی فاصله به طور مرتب دستان خود را به مدت 20 ثانیه یا بیشتر جلوگیری از به اشتراک گذاری صفحات و ظروف جلوگیری از استفاده از پارو استخر و یا باغ تجهیزات با هم. اگر شما انجام این کار با استفاده از مواد ضد عفونی کننده برای پاک کردن سطوح و دستگیره درب.

چگونه امن است که آن را برای بازدید از خانه شخص دیگری?

Dr دینگولل می گوید: “این کم خطر و بسیاری از مردم در حال اغراق خطر بیش از آن – به خصوص به این دلیل که جامعه به طور کلی در حال حاضر تعداد کم ویروس (بیشتر از آن است که در بیمارستان تنظیمات) و این کاهش خطر است.”

بوریس جانسون اعلام کرد که بارها و رستوران ها و آرایشگاه اجازه خواهد داشت برای باز کردن در 4 جولای

دکتر کلارک نیز می گوید: این تنظیم است که “خطر” از آنجا که شما در حال دیدن تعداد محدودی از مردم است. اگر چه او می گویند که حفظ اجتماعی فاصله گرفتن در این شرایط را از روی حیله و تزویر برای بسیاری از مردم است. “اگر شما در حال رفتن به دیدار خانواده تمام نکته این است که نمی شود به دور از آنها را پس از آن شکست شیء در برخی از راه برای انجام این کار است.”

چه می توانید انجام دهید برای نگه داشتن خود را امن است ؟

  • عمل اجتماعی فاصله که در آن ممکن است. اگر شما در حال بازدید از دوستان و یا خانواده و سپس اقامت در باغ و یا در خارج در صورت امکان (آب و هوا اجازه) – به عنوان ویروس انتقال پایین تر است در خارج از داخل. ایجاد تنظیمات کوچک مانند نشستن در طرف مقابل از روی میز به طرف دیگر خانواده و یا نمی های کارد و چنگال و چاشنی هنگام غذا خوردن با هم.

  • هوشیار در مورد تمیز کردن پس از خود را. از آن آسان است به سرعت و راحت در اطراف دوستان و خانواده و اسلاید بازگشت به عادات قدیمی اما سعی کنید مراقب باشند در مورد آنچه شما را لمس کنید و در هنگام استفاده از امکانات مشترک مانند حمام و سرویس بهداشتی – اگر شما ضد میکروبی دستمال مرطوب و سپس به سینک و شیر آب پاک کردن.

  • دیدار نیست اگر کسی هر گونه Covid-19 علائم (حتی اگر آنها خفیف). اگر کسی در خانواده شما و یا دیگر افراد خانواده است جدید و سرفه مداوم یک تب و یا از دست دادن بویایی و یا چشایی منزوی در خانه و نه مراجعه افراد دیگر است.

بیشتر بخوانید درباره چه کاهش مستند محدودیت به معنی در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>