کامرون دیاز می گوید quarantining با شش ماه دختر Raddix شده است ‘بهشت’

کامرون دیاز باز کرده است تا در مورد شادی بودن یک مادر جدید, تماس با او و شوهر, Benji که دیوانه دختر Raddix “بهترین چیزی است که تا کنون اتفاق افتاده است”.

چهار بازیگر به نظر می رسد در این Tonight Show Starring Jimmy Fallon, که در آن او نشان داد که او با بهره گیری شده است هر لحظه با زوج شش ماه دختر حتی در قرنطینه.

“بهشت است بهشت جیمی” 47 ساله گفت: از چند ماه گذشته است. “به معنای واقعی کلمه هر روز وجود دارد فقط فراز و نشیب … و او هنوز همان کودک است که او روز گذشته بود.

“کجا بود دیروز ؟ دیروز به معنای واقعی کلمه از بین رفته و امروز یک روز جدید و فردا خواهد بود یک روز که او را کاملا متفاوت از کودک است.”

با توجه به این بازیگر که قادر به “دیدن که رشد و به بخشی از آن است” و این خیلی لذت بخش”.

“این فقط شگفت انگیز است. این بهترین چیزی است که تا کنون اتفاق افتاده است به هر دو Benj و من” دیاز اضافه شده است. “ما فقط خیلی خوشحال است.”

تعطیلات ستاره همچنین در مورد چگونه زن و شوهر شده است نگه داشتن دختر خود را سرگرم گفتن فالون: “ما بچه کوسه در چرخش ما elmo’s آهنگ. ما Sesame Street. آن دیوانه. ما مانند متراکم کردن بیش از وجود دارد و او آن را دوست دارد.”

این زوج برای اولین بار اعلام کرد در تولد دختر خود را در 3 ژانویه نوشتن در Instagram: “سال نو مبارک از Maddens! ما خیلی خوشحال مبارک و ممنون برای شروع این دهه جدید با اعلام خبر تولد دختر ما Raddix دیوانه. او فورا دستگیر قلب ما و تکمیل خانواده ما است.”

در آن زمان دیاز گفت که او و دیوانه نمی توان به اشتراک گذاری عکس و یا هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد دختر خود را به محافظت از حریم خصوصی.


“در حالی که ما خوشحال برای به اشتراک گذاشتن این اخبار ما نیز احساس غریزه قوی برای محافظت از یک کمی ما را حفظ حریم خصوصی” زن و شوهر را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید