خرید رپورتاژ

Caltech Electronic Skin Sweat
Caltech است وی گائو توسعه الکترونیکی پوست است که می توان به طور مستقیم در بالای خود واقعی پوست. آن را نرم و انعطاف پذیر لاستیکی و تعبیه شده می توان با سنسور است که در نظارت بر اطلاعات مانند ضربان قلب و درجه حرارت بدن سطح قند خون و سوخت و ساز محصولات جانبی. بهترین از همه, بدون باتری مورد نیاز است آن را به عنوان اجرا می شود تنها در سوخت های زیستی سلول های طراحی شده توسط عرق. ادامه مطلب برای کسب اطلاعات بیشتر.


Caltech Electronic Skin Sweat
انسان عرق حاوی سطوح بسیار بالایی از مواد شیمیایی شیر یک ترکیب تولید شده به عنوان یک محصول طبیعی فرایند متابولیک بدن و سلول های سوخت ساخته شده به e-پوست جذب که لاکتات و ترکیب آن با اکسیژن از جو است. این تولید آب و پیروات یکی دیگر از محصولات سوخت و ساز بدن. سوخت های زیستی سلول های تولید برق به اندازه کافی به قدرت سنسور و بلوتوث دستگاه شبیه به یک است که متصل به گوشی خود را به استریو خودرو خود را اجازه می دهد e-پوست برای انتقال خوانش از سنسورهای خود را به صورت بی سیم به عنوان آنها به کار گیرند.

یکی از چالش های عمده ای با این نوع از دستگاه های پوشیدنی است که در قدرت طرف. بسیاری از مردم با استفاده از باتری که بسیار پایدار است. برخی از مردم سعی کرده اند با استفاده از سلول های خورشیدی و یا برداشت از قدرت انسان حرکت, اما ما می خواستم به دانم ‘می تواند ما را در دریافت انرژی کافی از عرق به قدرت wearables? و پاسخ این است که بله” گفت که وی گائو دستیار پروفسور اندرو و پگی Cherng گروه مهندسی پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im