Call of Duty: ‘OK’ ژست های حذف شده از جنگ های مدرن در میان نفرت نماد نگرانی

“OK” ژست های حذف شده از Call of Duty: Modern Warfareمیان نگرانی های آن استفاده می شود به عنوان یک نماد نفرت.

نه توسعه دهنده Infinity Ward و یا ناشر Activision تایید کرده اند به همین دلیل برای حرکت را حذف اما ظاهرا بی ضرر دست سیگنال دارای یک مستند تاریخچه از استفاده توسط نژادپرست و راست افراطی.

ژست – یا “هیجان بخرج دادن” – یک راه محبوب برای بازیکنان به جشن پایان یک بازی موفق در آمار چند نفره تیرانداز اما در حال حاضر با یک هیجان بخرج دادن به نام “له”.

استفاده از “OK” حرکت به عنوان یک نفرت نماد قدمت آن به سال 2017 که آن محبوبیت در رسانه های اجتماعی سایت 4chan. به اصطلاح “alt سمت راست” اغلب عکس انجام میدهید ،

شرح داده شده توسط آمریکا ضد افترا لیگ به عنوان “صادقانه بیان سفید برتری”, OK نماد است با این وجود استفاده گناه توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان است. این ADL اضافه کردن که “مراقبت باید برای پرش به نتیجه گیری در مورد قصد پشت سر کسی که با استفاده از ژست”.

Infinity Ward به تازگی ساخته شده حرکت می کند برای مبارزه با نژاد پرستی در بازی Call of Duty.

در 6 ژوئن آنها در توییتر اعلام کرد: “هیچ جایی برای محتوای نژادپرستانه در بازی ما است. این است که تلاش ما آغاز شد و با راه اندازی و ما نیاز به انجام یک کار بهتر. ما در حال صدور هزاران روزانه ممنوعیت نژادپرستانه و نفرت گرا نام. اما ما می دانیم که ما باید کار بیشتری انجام دهیم.”

علاوه بر این شرکت گفت که آنها خواهد بود با اضافه کردن منابع اضافی برای نظارت و شناسایی نژادپرستانه محتوای اضافه کردن اضافی در بازی گزارش سیستم برای افزایش تعداد ساعات ممنوعیت و اضافه کردن فیلتر و بهبود محدودیت در تغییر نام.

آنها همچنین از آغاز بررسی ها در بازی ارتقاء به آن را آسان تر به گزارش جرائم و افزایش دائمی ممنوعیت برای “ریشه کن کردن” تکرار مجرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>