'اثر پروانه ای' اشتباه است و واقعیت می تواند التیام' کوانتومی دانشمندان در سفر در زمان آزمایش

دانشمندان با استفاده از رد "اثر پروانه ای" در سطح کوانتومی با رد این ایده که تغییرات ساخته شده در گذشته را قبر

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

دانشمندان با استفاده از رد "اثر پروانه ای" در سطح کوانتومی با رد این ایده که تغییرات ساخته شده در گذشته را قبر انشعابات پس از بازگشت به زمان حال است.

در شبیه سازی یک قطعه از اطلاعات است که شبیه سازی شده به آن ارسال شود به عقب در زمان. این اطلاعات سپس آسیب دیده است. اما زمانی که اطلاعات را برمی گرداند به "حال" این است که تا حد زیادی بدون تغییر و مبارزه با به طور مستقیم با سفر بیشتر به گذشته نهایی قطعه از اطلاعات را برمی گرداند با خسارت کمتر است.

چنین اثر تنها با این نسخهها کار در مکانیک کوانتومی در شبیه سازی های انجام شده از طریق کامپیوترهای کوانتومی به دلیل سفر در زمان است هنوز رتبهدهی نشده است امکان پذیر است.

"در یک کامپیوتر کوانتومی وجود دارد هیچ مشکلی شبیه سازی مخالف-در-زمان تکامل و یا شبیه سازی در حال اجرا یک پروسه به عقب به گذشته گفت:" نیکولای Sinitsyn یک فیزیکدان نظری در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس در بیانیه ای.

"ما در واقع می توانید ببینید چه اتفاق می افتد با یک مجتمع کوانتومی جهان اگر ما سفر به عقب در زمان اضافه کردن کوچک آسیب و بازگشت. ما در بر داشت که جهان ما زنده می ماند که به معنی وجود دارد هیچ اثر پروانه ای در مکانیک کوانتومی."

برای آزمایش اثر پروانه ای, محققان با استفاده از یک آی بی ام-س کوانتومی با پردازنده کوانتومی گیتس که شبیه سازی به جلو و عقب علت و معلول است.

استاندارد رایانه و پردازنده با استفاده از 'بیت' در تراشه های خود را که وجود دارد در دو - دو " در "و یا" خاموش " – که آرایش دودویی.

کامپیوترهای کوانتومی با استفاده از 'qubits' به جای بیت است که می تواند هر دو باشد و به طور همزمان به عنوان به خوبی به عنوان جایی در میان.

در شبیه سازی یک شخص می فرستد کيوبيت به عقب در زمان. مزاحم در گذشته اقدامات کيوبيت که اختلال آن و تغییرات آن همبستگی کوانتومی.

دلیل این است که حتی اندکی تماس بین یک اتم برگزاری نمایشگاه کوانتومی رفتار و اتم دیگری را بلافاصله حرکت اتم را از آن خود کوانتومی.

شبیه سازی است که از اجرای رو به جلو را به کيوبيت به روز در حال حاضر. این شد که به جای اطلاعات غیر قابل بازیابی با توجه به برون یابی از کوچک تحریک حادثه – قانون پله در یک پروانه در مشترک استعاره – آن محافظت از دستکاری جزئی.

"ما دریافتیم که مفهوم هرج و مرج در فیزیک کلاسیک و مکانیک کوانتومی باید درک متفاوت" Sinitsyn گفت.

این کشف می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مخفی کردن اطلاعات – تبدیل آن از حالت اولیه خود را به یکی از درهمتنيدگی کوانتومی – و نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تست کوانتومی دستگاه.

پس از عدم اثر پروانه ای وجود دارد در مکانیک کوانتومی اگر شبیه سازی اجرا می شود و نتیجه آن متفاوت خواهد ثابت کند که پردازنده کوانتومی کار نمی کند به طور موثر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب