خرید رپورتاژ

برنلی مقابل واتفورد زنده: آخرین لیگ برتر به روز رسانی امروز | مستقلزندگی می کنندبه روز شده شنبه 25 ژوئن 2020 19:14

Clarets در حال نشسته و به راحتی در اواسط جدول در حالی که نایجل پیرسون طرف همچنان به مبارزه برای آینده خود

در حال بارگذاری…

در حال بارگذاری…

برنلی میزبان سقوط-تهدید واتفورد روز شنبه بعد از ظهر.

سین دیچه طرف باید خود را امن لیگ برتر ایمنی اما هنوز تحمل یک جاده پر از دست انداز از فصل سرگیری. یک chastening 5-0 شکست منچستر سیتی هایلایت باشگاه مشکل وضعیت قرارداد با تعدادی از بازیکنان از سمت چپ. پس از گزارش های پدید آمده اند بیش از یک اتهام شکست در رابطه بین سر مربی و رئیس مایک Garlick.

واتفورد را تجدید حیات تحت نایجل پیرسون پس از یک فصل پر سر و صدا را ترک کرده است بقای خود را در دست خود. اما اورلئانز در حال حاضر فقط یک نقطه روشن از منطقه سقوط پس از کریگ داوسون خیره کننده توقف زمان دوچرخه پا زدن نجات یک تساوی در برابر لستر سیتی در آخر هفته گذشته. به دنبال بازی زندگی می کنند در زیر:

54′ – برنلی 0-0 واتفورد

واتفورد را شروع کرده اند در نیمه های مثبت, مد, اما هیچ چیز به گزارش هنوز از نظر شانس. Doucoure عبور به Sarr پایین جناح راست اما Tarkowski وجود دارد به برش از پایین عبور.

50′ – برنلی 0-0 واتفورد

خواهد هیوز کاهش زمین زیر کشت و خط تا شات اما wafts فوق آن مبهم گسترده ای از 20 متری یا بیشتر. فقیر تلاش با توجه به این زمان او تا به حال.

47′ – برنلی 0-0 واتفورد

رودریگز فکر می کند که او در اما آفساید پرچم است. واتفورد در تلاش برای گرفتن توپ به جلو سریعتر در شروع این نیمه.

تبلیغات

SUBS

نیمه دوم: ما در جریان است.

واتفورد یک زن و شوهر از تغییرات در شکستن.

Cathcart و Doucoure برای کلورلی و Kabasele.

نیمی از زمان

نیمی از زمان

برنلی 0-0 واتفورد

یکی کردن پست و یکی کردن خط در فضا از پنج ثانیه به سمت خانه اما ارزش کمی جدا از این که در انتهای.

44′ – برنلی 0-0 واتفورد

دقیقه پایانی این نیمه در حال حاضر. فاقد آن بوده است در کیفیت پس برنلی بود که سراسیمگی از شانس حدود 20 دقیقه خوانده شده را علامت.

تبلیغات

40′ – برنلی 0-0 واتفورد

Sarr برنده یک ضربه آزاد در نزدیکی خط اطراف زمین فوتبال. کلورلی را تحویل برنده توسط داوسون و پاپ قطره توپ در ولبک را سر دروازه بان خوش شانس برای دریافت یک ضربه آزاد.

36′ – برنلی 0-0 واتفورد

فاقد یک جرقه در اینجا. برای برنلی شاید در آن مورد آب آینده در زمان اشتباه. این است که یک چیزی است ؟

32′ – برنلی 0-0 واتفورد

داوسون می شود سر خود را به گوشه ای اما پرش آن را در طول نوار. اجازه دهید برای رئال.

تبلیغات

30′ – برنلی 0-0 واتفورد

بیت از یک پاره پاره مرحله از بازی با خطا و بالا رفتن توپ پایان به پایان است. ولبک برنده یک گوشه برای واتفورد پس از اجرا به کانال.

26′ – برنلی 0-0 واتفورد

سمت خانه هنوز هم فشار زیادی رو به جلو و به دنبال دهانه. پس از اولین مراحل اورلئانز واقعا ایجاد هر چیزی – اما Sarr باقی می ماند خوب خروجی پایین سمت راست.

23′ – برنلی 0-0 واتفورد

نوشیدنی شکستن زمان است. برنلی قطعا احساس می کنند باید جلوتر خواهد بود.

تبلیغات

20′ – برنلی 0-0 واتفورد

چگونه است که بماند؟! یک توپ را به سمت چپ می بیند Vydra اجرای کانال پرورش می آید و Vydra lobs او…و بازدید از این پست! ارتجاعی می افتد به رودریگز که نیمه بارند گذشته فاستر – و داوسون در خط برای ایجاد یک بلوک!

Brownhill سوم شانس اما اعتصاب وحشتناک است و مگس 15 متری گسترده است.

18′ – برنلی 0-0 واتفورد

یکی دیگر از sighter برای رودریگز که فر تلاش در هدف است, اما آن را اهلی در این زمان و به راحتی نجات داد. چند دهانه برای رئال ،

14′ – برنلی 0-0 واتفورد

جی رودریگز توپ در تور با سربرگ اما او یک زن و شوهر از متری آفساید به صلیب می آید. بدون نیاز به طولانی ور چک کنید اینجا را در او به وضوح و پرچم حق است.

تبلیغات

10′ – برنلی 0-0 واتفورد

Deeney اجرا می شود بر روی یک توپ رایگان و خط تا شات اما ولبک نیشگون آن او عبور می کند و گسترده است. Sarr صلیب خوب است اما Mee پاک – شانس بهتر بود برای کاپیتان.

6′ – برنلی 0-0 واتفورد

فرصت مناسب و معقول برای برنلی اما فاستر می کند به اندازه کافی برای متوقف کردن اولیه شات از رودریگز و آن را به قلاب کردن خط بعد. Brownhill سپس می آید در پست دور به سمت هدف اما مسینا فقط در مورد آیا به اندازه کافی برای قرار دادن او را.

2′ – برنلی 0-0 واتفورد

برخی از مستقیم توپ به جلو و تا کنون از هر دو تیم اما کمی دیگر از نظر ساخت بازی. ولبک به نظر می رسد تلاش برای ایجاد آن یک دو تا بالا برای واتفورد زمانی که آنها حمله.

تبلیغات

لگد کردن

سوت می رود و بازیکنان به زانو. ما در حال انجام در چمن مور.

ما فقط در مورد آماده به پا زدن کردن.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.