برنلی با انتشار بیانیه ای “به شدت محکوم” کسانی که مسئول این هواپیما که کشیده یک بنر خواندن “سفید زندگی ماده – برنلی” بیش از ورزشگاه اتحاد.

هواپیما دیده می شد در مدت کوتاهی پس از منچستر سیتی و برنلی بازیکنان در زمان زانو در همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش جلوتر از لگد کردن در لیگ برتر را دوشنبه شب ثابت.

برنلی مارک بنر به عنوان “توهین آمیز” و تاکید کرد که “به هیچ وجه” نشان دهنده این باشگاه است. این باشگاه اضافه شده است که آن را در حال حاضر با هم کار کنند با مقامات برای شناسایی کسانی که مسئول هستند.

“لیورپول باشگاه فوتبال به شدت محکوم اقدامات کسانی که مسئول این هواپیما و بنر توهین آمیز را بر فراز ورزشگاه اتحاد در روز دوشنبه” خواند. “ما مایل به آن را روشن است که کسانی که مسئول هستند خوش آمدید در چمن مور.

“این به هیچ وجه نشان دهنده چه برنلی باشگاه فوتبال مخفف و ما کار خواهد کرد به طور کامل با مقامات برای شناسایی کسانی که مسئول و اقدام مناسب است.

بنر تصویر پرواز بالاتر از ورزشگاه اتحاد (PA)

“باشگاه افتخار سابقه کار با همه جنس ادیان و مذاهب از طریق خود برنده جایزه جامعه طرح می ایستد و در برابر نژاد پرستی از هر نوع.

“ما به طور کامل پشت لیگ برتر سیاه و سفید زندگی می کند توجه به ابتکار و, در خط با سایر بازی های لیگ برتر پس از انجام پروژه راه اندازی مجدد بازیکنان ما و فوتبال کارکنان با میل و رغبت در زمان به زانو در لگد کردن در منچستر سیتی.

“ما عذر خواهی صراحت کامل به لیگ برتر برای منچستر سیتی و به تمام کسانی که کمک به ارتقای سیاه زندگی مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de