باربری پیشنهاد 500 شغل به عنوان coronavirus بحران 'شدید تاثیر بر فروش

باربری اعلام کرده است قصد دارد برای کاهش آن نیروی کار جهانی پس از کاهش در "لوکس تقاضا" در طول coronavirus بحرا

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

باربری اعلام کرده است قصد دارد برای کاهش آن نیروی کار جهانی پس از کاهش در "لوکس تقاضا" در طول coronavirus بحران است.

انگلیسی برچسب مد است که بهترین و شناخته شده برای خود سنگر کت و امضای چک گفت: این طرح برای کاهش 500 شغل در سراسر جهان در تلاش برای کاهش هزینه ها توسط £55m در یک annualised اساس.

باربری گفت: کاهش را نشان دهنده حدود پنج درصد از این گروه از نیروی کار جهانی.

این شرکت افزود که در حالی که این برنامه به نگه داشتن مقر آن در بریتانیا آن را "بیشتر ساده" رئیس دفتر نقش کاهش فضای اداری و "بهبود خرده فروشی بهره وری".

پس انداز انتظار می رود که مجددا سرمایه گذاری در فعالیت های بازاریابی مانند پاپ آپ, فروشگاه دیجیتال, کمپین حوادث و بهبود فروشگاه را نمایش می دهد.

Marco Gobbetti, مدیر اجرایی, باربری گفت: حرکت در می آید پس از فروش خرده فروشی فرو 48 درصد در سه ماه به پایان ماه ژوئن از جمله 75 درصد سقوط در اروپا و خاورمیانه به عنوان کشور بودند مجبور به بستن مغازه ها برای کمک به جلوگیری از گسترش Covid-19.

"فروش بودند به شدت تحت تاثیر افت تقاضای لوکس از Covid-19 و انتظار ما این زمان را برای بازگشت به سطح قبل از بحران با از سرگیری سفر در خارج از کشور" Gobbetti گفت.

"همانطور که ما وارد فاز دوم استراتژی ما, ما در حال جوش ما تمرکز بر روی محصول و دیگر تغییرات سازمانی برای افزایش چابکی و تولید سازه های پس انداز است که ما قادر خواهد بود به سرمایه گذاری مجدد به مصرف کننده-مواجهه با فعالیت های بیشتر برای تقویت لوکس در موقعیت."

این گروه همچنین هشدار داد که از آن انتظار خود در سه ماهه دوم به پایان ماه سپتامبر به "مادی نهفته" توسط pandemic با پیش بینی فروش به رها کردن تا 20 درصد است.

باربری اضافه شده است که معاملات در نیمه دوم را "تا حد زیادی بستگی به اقدامات دولت به دنبال کنترل گسترش ویروس به عنوان اقتصاد راه اندازی مجدد" از جمله پتانسیل برای یک لحظه اوج این بیماری همه گیر و اضافی مستندات.

نام تجاری لوکس است که نه تنها کسب و کار مد به اعلام کاهش شغل پس از فروش ضعیف در میان شیوع کروناویروس.

ماه گذشته توت سفید اعلام کرد که این امر می تواند کاهش نیروی کار خود را با 25 درصد در سراسر سر دفتر و خرده فروشی و تولید و توزیع.

کالاهای چرمی خرده فروش گفت که در حالی که آن دیجیتال فروش شده اند "خوب" در طول مستند آن نمی تواند "به طور کامل جبران کاهش در تقاضا با تجربه از فروشگاه تعطیلی".

تعدادی از خیابان بالا مارک های مد شده نهفته در ماه های اخیر.

در حالی که بسیاری از آنها موفق به شناور باقی می ماند با استفاده از دولت حمایت از کسب و کارهای مختلف مجبور شده اند به تماس در مدیران از جمله Debenhams راز ویکتوریا و زارا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب