کاخ باکینگهام راه اندازی خود را با نام تجاری جین ساخته شده از مواد تشکیل دهنده رشد در ملکه باغ

در میان ملکه الیزابت دوم معروف بسیاری از احساسات از horseriding به بالا بردن corgis پادشاه نیز به خوبی شناخته شده برای او عشق جین.

گرفتن الهام از ملکه نوشیدنی مورد علاقه کاخ باکینگهام منتشر کرده است یک مقام رسمی جین تزریق روح با مواد تشکیل دهنده از باغ ملکه لندن اقامت دارد.

جین که راه اندازی شده است توسط مجموعه سلطنتی اعتماد, ویژگی های چند مواد تشکیل دهنده انتخاب شده از کاخ باغ از جمله زالزالک توت و لیمو و گل شاه پسند توت برگ و برگ سرخ مایل به قرمز.

با رایحه مرکبات و گیاهی یادداشت های جین هزینه £40 برای یک 70cl بطری و 42 درصد ABV.

در مجموعه سلطنتی اعتماد فروشگاه سایت آن را توصیف جین به عنوان “تابستان مناسب-تسکین دهنده عطش” بیان کرد که “توصیه می شود در خدمت روش برای ریختن یک اندازه گیری از جین به یک یخ پر لیوان کوتاه قبل از با شکوه با تونیک و آراستن با یک تکه لیمو”.

جین می آید در روشن و فیروزه بطری شیشه ای برجسته با coronet و یک حلقه از گل.

برای برخی از اضافه شاهوار استعداد بطری می آید با یک طلا-رنگ چوب پنبه و همچنین ویژگی های یک طرح از کاخ باکینگهام در پشت.

علاوه بر اینکه راه اندازی در مجموعه سلطنتی اعتماد مغازه های جین خدمت خواهد شد در حوادث آینده در کاخ باکینگهام.

تمام سود حاصل از فروش جین را نسبت به اعتماد که به نظر می رسد پس از مجموعه سلطنتی هنر مجموعه و نظارت عمومی دهانه ملکه رسمی خوابگاه.

(مجموعه سلطنتی اعتماد/Her Majesty Queen Elizabeth II 2020/PA سیم)

اعتماد را تجربه کرده است مشکلات مالی در سراسر coronavirus بیماری همه گیر.

در حالی که سایت های سلطنتی از جمله قلعه ویندزور کاخ Holyroodhouse و سلطنتی Mews در کاخ باکینگهام به بازگشایی از 23 July سازمان گرفته است از £22m وام پس از پیش بینی زیان £30m برای سال آینده.

اعتماد نیز به دنبال داوطلبانه زوائد آن در میان کارکنان خود را که شامل 650 کارکنان.

(مجموعه سلطنتی اعتماد/Her Majesty Queen Elizabeth II 2020/PA سیم)

در ماه ژوئن ملکه با صدور پیام برای پشتیبانی از کسب و کار در بریتانیا به عنوان مستند محدودیت ادامه داد: برای سهولت.

پادشاه گفت: “همانطور که بسیاری از سازمان ها در سراسر کشور در حال بازگشایی من ارسال گرمترین بهترین آرزوها و حمایت از کسب و کار و جوامع در سراسر انگلستان و کشورهای مشترک المنافع و در سراسر جهان است.”

94 سال اضافه شده است که “به عنوان حامی اتاق بازرگانی بریتانیا” او احساس “غرور و افتخار بزرگ برای دیدن سهم شما و اعضای خود را در حال ساخت به کمک شرکت های قهرمان تجارت و بازسازی جوامع”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>